БеллаДонна• 27 января 2024

Тільки вип´є каже

що кохає.
Тверезий слова не витягнеш, та і на зустріч не завжди
Що це ?
Як змінити таке відношення?
Вся така шо куди там• 27 января 2024
Никак. Зачем оно вам надо. Дальше будет такую дичь нести, как выпьет. Это клиника

ХаДиДиШь• 27 января 2024
Постійно підливати / підпоювати

Якщо серйозно, знайдіть адекватного, який і без ейфорії буде по справжньому кохати....
Пи Пи Пилюля• 27 января 2024
Тікайте, не звʼязуйте життя з алкашом
Шукаю стакан• 27 января 2024
Ніяк
От він такий, насправді таких стриманих багато
Мамзелькіна• 27 января 2024
У нас такой кум) как выпьет, заливается соловьём… весёлый, компанейский, шутками сыпет, уписаться от смеха можно, а в обычном состоянии слова не скажет(, такое ощущение, что он немой.
автор БеллаДонна • 27 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Тікайте, не звʼязуйте життя з алкашом
Та п´є раз в 2 неділі, але ось таке.
На алкаша не похоже. Таке відчуття як спеціально випиває, для сміливості, але це для мене перебор.
ХаДиДиШь• 27 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Та п´є раз в 2 неділі, але ось таке.
Тікайте, далі буде частіше. А якщо накладуться неприємності/ проблеми на його стан?
Люблю порядок• 27 января 2024
Ахаха, був у мене такий одногрупник ’кавалер’ в студентські роки. Як тільки в гуртожитку з´являється на горизонті - все, точно випив :) тверезий - як ні в чому не бувало :) всією кімнатою з нього ржали.
Неробименінерви• 27 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Та п´є раз в 2 неділі, але ось таке.
Ну як перебір то йдіть. Чи у вас кохання?))

автор БеллаДонна • 27 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
А коли справжній, коли випивший чи коли ні?
Як дружина відзивається про сімейне життя?
Пи Пи Пилюля• 27 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Та п´є раз в 2 неділі, але ось таке.
Та ну его нафиг таке добро.
автор БеллаДонна • 27 января 2024
Ответ дляНеробименінерви
Він мені подобається, але з таким мабуть важко. Тим більше в мене батько випивав, нехочу собі такого ж.
Неробименінерви• 27 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Ну чим подобатись може?))) Смішно
автор БеллаДонна • 27 января 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ну чим подобатись може?))) Смішно
Він цікавий , в розмові , в житті, але стриманий.
Мамзелькіна• 27 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Кума очень счастливая женщина. Для неё он настоящий в любом состоянии. Просто он может быть разным. Они вместе почти 20 лет.
Он очень добрый, любящий, работящий, стремиться достойно обеспечить свою семью. Семья у них обычная, звёзд с неба не хватают. У него руки золотые, он очень хороший плотник, она учитель. Выпить пару рюмок он может только на праздники пару раз в год и тогда становится душой компании. В повседневной жизни, он просто надёжный партнёр и замечательный друг.
Мозговая пилочка• 27 января 2024
Був такий. Довго зустрічались, дуже стриманий, як тверезий. Слова лишнього не скаже, ініціативу в´яло проявляв кудись піти, наприклад.
Якраз п´яний і зізнався у шаленому коханні до мене, і жити пропонував разом.. Це було в кінці січня 2022 року.
В середині ж лютого вже познайомився з новою дамою, а з початком війни з нею ж виїхали до Львова, досі вони разом.
Дадосвидания• 27 января 2024
А в іншому він вам підходить? Крім слів ще є дії. Є такі люди, які не вміють говорити, зате вчинки говорять замість них. А є навпаки: говорить багато, а насправді печалька.
Дадосвидания• 27 января 2024
В мене чоловік теж скупий на слова, але як тверезим, так і випившим. Та вже 11 років і я і діти за ним як за кам´яною стіною.
Я не в теме• 27 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Автор, ви справжня коли в вас мозок затуманений алкоголем і порушена координація рухів? Ну думайте хоч трохи. ..

МояХатаЗкраю• 27 января 2024
Ніяк ви не зміните, така людина. Але випиває раз на два тижні це досить регулярно і схоже на алкоголізм
Крайня невістка• 27 января 2024
Не спілкуватись з ним, коли вип´є
Дадосвидания• 27 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Чули приказку? ’Що в тверезого на умі, то в п´яного на язиці’
автор БеллаДонна • 27 января 2024
Ответ дляДадосвидания
Важко щось сказати .
Кілька раз просила про допомогу , ніколи не відмовляв.
Ми не сильно давно знайомі, для мене були дивно почути про його почуття перший раз.
Тому і сумніваюсь в правдивості, але під впливом алкоголю людина ж не бреше.
Чи я така наївна?
Крайня невістка• 27 января 2024
Ответ дляДадосвидания
Автор себе цим і тішить, але це помилка
автор БеллаДонна • 27 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
Не спілкуватись з ним, коли вип´є
Потрібно так і зробити. Невідразу розумію його стан .
Дадосвидания• 27 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Важко щось сказати .
Чи я така наївна?
Якщо знаєте не так давно, то про що говорити? Спілкуйтеся далі, вивчайте його. Придивляйтеся на його поведінку в різних ситуаціях. Але знайте, що люди не міняються, і не потрібно прагнути цього, когось міняти. Або сприймаєте і любите такого як є, або ні. Це велика помилка думати, що хтось зміниться.
Хропочка з гривкою• 27 января 2024
если трезвый не хочет с вами встречаться,
значит вы встречайтесь с пьяным

маргиналы какие-то
автор БеллаДонна • 27 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
Автор себе цим і тішить, але це помилка
Не тішу. Поки що в мене просто симпатія.
Хропочка з гривкою• 27 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
Не спілкуватись з ним, коли вип´є
А трезвым он с ней не хочет встречаться
Хропочка з гривкою• 27 января 2024
Ответ дляДадосвидания
В остальном ей подходит, вот только встречаться когда трезвый он тоже не хочет)