Боневтікла• Изменено 27 января 2024
В кого були маткові кровотечі?
В мене під час місячних, які почались на тиждень раніше, вчора на 2й день (рахую з дня нормального початку, бо до того були 3 дні мазанини) години 2 прямо сильно лило. Думала викликати швидку, але все само пройшло і поки до виділень не багато.
Це може так бути одноразово? Чи може і частіше бувати?
До лікаря записалася на середу, але хочу розуміти як проводити ці дні. Треба поїхати завтра, в понеділок по справах, сьогодні в дочки виступ (я можу не їхати, а бути в спокої.але хочеться).
Додам, що самопочуття не дуже, сил дуже мало
Хвець-тець• 27 января 2024
У колеги. Ще й ге могли причину побачити. Виявився поліп. А 2 узісти не бачили
Нашли в капусте• 27 января 2024
В мене так уже декілька років. По узі все гаразд. Стала пити ОК, бо той другий день дістав, і гемоглобін впав
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
В мене таке вперше і не знаю як себе вести до візиту гінеколога
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
Може це треба лежати.
Піти на виступ дитини це години 2-3 трохи на ногах, не знаю чи це можна
Нашли в капусте• 27 января 2024
Ответ дляБоневтікла
Я вела себе, як завжди, але інколи тампакс+ прокладка протікали. То не любила в той день нікуди ходити
Нашли в капусте• 27 января 2024
Ответ дляБоневтікла
Може це треба лежати.
Ну я ж не знаю, що у вас. Може можна, а може й ні
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Екстрено видаляли? Чи то якийсь час йшов, поки вона перевірялась і тп
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
Але у Вас таке саме на 2й день?
Нашли в капусте• 27 января 2024
Ответ дляБоневтікла
Але у Вас таке саме на 2й день?
Так. Почалося років в 35, зараз мені 41. То нормально 2-3 цикли, потім 2-3 заливає тільки на 2 день
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
Дякую. Ех, треба дочекатись візиту гінеколога.
Раніше в мене на 1й день обсипало прищами тіло і все зуділо. Лікарі розводили руками. Зараз менше, але інколи пю антигістамінне
Нашли в капусте• 27 января 2024
Ответ дляБоневтікла
Може то у вас разовий збій. А років скільки?
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
36.
Я минулої неділі сніг класно почистила))) три дні лежала бо боліла поясниця- ну і тиждень раніше почались місячні
Нашли в капусте• 27 января 2024
Я якось йшла з дитиною з танців, то так різко протекла, аж до колін всі джинси. То обмоталась балетним ковриком і так йшла
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляСвята
Маточное кровотечение бы само не остановилось. У вас обильные месячные. Врач сделает узи и найдет причину . В понедельник едьте спокойно по делам
Мені треба і сьогодні їхати, і завтра)))
Дочки виступ ясно не критично йти, просто хотілось би
Нашли в капусте• 27 января 2024
Ответ дляБоневтікла
36.
То може причина в цьому. Треба берегти себе.
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
Просто раз пішло і все?
В мене десь до 2 годин лило
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
У Вас таке разово було?
Нашли в капусте• 27 января 2024
Ответ дляБоневтікла
То йдіть, раз зараз все гаразд. Просто не ходіть багато, посидьте там десь
Нашли в капусте• 27 января 2024
Ответ дляБоневтікла
Просто раз пішло і все?
В мене десь до 2 годин лило
Дома ще було, але полежала й пройшло.
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
Дома ще було, але полежала й пройшло.
А до лікаря одразу пішли?
Нашли в капусте• 27 января 2024
Ответ дляБоневтікла
У Вас таке разово було?
Не разово, періодично. Ще й якісь сгустки. Але де я тільки не робила узі, усе гаразд. Зараз в Німеччині, теж чисте узі
Нашли в капусте• 27 января 2024
Ответ дляБоневтікла
А до лікаря одразу пішли?
Ні. Через кілька місяців. Але ви так не робіть
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
В мене теж часом є згустки, вже давно..але вчора була не як часто є слизь кровяна (пардон), а от саме ала кров
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
Я іпохондрик, то піду раніше)))
Нашли в капусте• 27 января 2024
Ответ дляБоневтікла
І у мене кров. Ще раз таке було після ковіду, але тоді я пила аспірін кардіо, то він таке дав
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
В моєї мами і бабусі клімакс почався в 36 років. То мабуть і мене таке чекає
Нашли в капусте• 27 января 2024
Ответ дляБоневтікла
Не факт. У моєї мами в 39. У сестри в 46.
В курсі діла• 27 января 2024
автор, почитайте що таке кровотеча маткова.. В мене була, через поліп, забирали швидкою з крапельницею везли з сиреною.. В мене за 20хв повнюща нічна прокладка була алої крові, просто ноги розставляла - а там тонка струйка лилася, як з крану. Саме так.
Боневтікла
• 27 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
В мене статевого життя нема років 7))))