lilu1990• 27 января 2024

Розрадьте

Сьогодні у мене певно кульмінація мого песимістичного бачення майбутнього України. Через розмови з певними людьми і обставини.

Розрадьте, бо не вивожу.
rybka21• 27 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Странная тревога по дальности наземных установок ( 500 км)
Ндасс
шось летіло через Харківську область на Крем
nata.ant• 27 января 2024
А я ось рашиків прочитала,так пишуть про наступ на Одесу,Харків весною,типу до осінні захоплять,а восени Польща і Венгрія піде захід собі забирати.Згадала ,що тут,дві неділі назад дама писала те ж саме
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 января 2024
Ответ дляIsa Dora
Автор а когда и где было хорошо?

Каждое поколение должно пережить войну.

И это пройдёт
вот как воплощаться на эту планету после этого?)))
автор lilu1990 • 27 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Ндасс
Я вас люблю. Певне ваш коментар я хотіла прочитати найбільше. Звиняюсь, я вже прибухнула
автор lilu1990 • 27 января 2024
Ответ дляnata.ant
Польща не буде нічого захоплювати. Їй буферна зона з кацапами потрібна
nata.ant• 27 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ну а там жінка,вважала по іншому.Я взагалі думаю,що рашка нічого вже не захопить
Манула• 27 января 2024
Ответ дляnata.ant
Амінь!
Leeloo_aloha• 27 января 2024
Ответ дляJave
Може і їде і ресурс кожна людина має обмеженний. Це так несправедливо, що саме Україна вже 2 роки переживає найжорстокішу війну з часів Другої світової..
Та щось зовсім не радужно. Голодомор, Велика вітчизняна, Чорнобиль, ця війна. І все на українській землі.
tetnes• 27 января 2024
Ответ дляnata.ant
Рашка оправдовує своє людоїдство ще з початку повномасштабки, тим що Польша і Венгрія хочуть наш Захід України. Ці вкіди, про те що хтось з цивілізованих країн хоче окопувати сусідню суверенну вже давно.
nata.ant• 27 января 2024
Ответ дляtetnes
Там жінка так про це писала,цілу тему створила,тепер просто зрозуміло звідки ноги ростуть
luizka• 27 января 2024
А вы читали про кандидата в президенты Надеждина в россии, противника ’СВО’. Люди очереди выстаивали чтобы подписаться за него.
Люсильда.ua• 27 января 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Теж сьогодні від знайомих чула про наше місто (К.Р.) , що можлива окупація (((. Наче в якомусьмісцевому ТГ - каналі ширяться подібні настрої...
Все можливо, на жаль, бо лінія фронту не так вже й далеко.
tanya_217• 27 января 2024
Ответ дляMangoskin
рашисты сейчас копят на все направления , могут и с севера попереть . Не только там
Особисто я думаю через 3 роки назбирають сили і підуть з Волині вниз до придніпров´я, таким чином відрізавши захід і його допомогу і заблокувавши постачання всього звідти починаючи від палива(яке повністю імпортне).
Паралельно заблокують море(раз уже їм вдалося).
І все. Відрізану від світу Україну їм буде легше захопити. Не легко, а важко і криваво для обох сторін і цивільного населення України.
автор lilu1990 • 27 января 2024
Ответ дляluizka
А толку?
luizka• 27 января 2024
Ответ дляlilu1990
А толку?
Кто знает, все-таки какие-то изменения есть.
BigSize_• 27 января 2024
Ответ дляliss
Это будет жесть конечно ..Северная с ядером .. а южная не знаю 🤷‍♀️
Зато не будут ракетами делиться с рашкой, самим будут нужны...
Мелитрисса• 27 января 2024
Ответ дляluizka
Не смешите. Это же он говорил, что надеется после избирательной компании остаться живой и на свободе. Не дадут там никому другому победить, кроме упыря, да и еще не известно насколько этот чувак говорит искренне, он до этого говорил, что рф войну не проиграет. Не знаю какая там была очередь, но этого мало чтобы изменить ситуацию.
tetnes• 27 января 2024
Ответ дляluizka
Он одобренный Кремлем. Но они там хоть чуть-чуть зашевелились
tetnes• 27 января 2024
Ответ дляМелитрисса
Да понятно, что там хоть что-то изменить мог только Пригожин. Но все же мизерная надежда, что вспыхнет как с Тихановской в Беларуси все же есть.
Мелитрисса• 27 января 2024
Ответ дляtetnes
Мизерная разве что.
luizka• 27 января 2024
Ответ дляМелитрисса
Ну я понимаю, что результат выборов уже предопределен.
Еще какой-то депутат подал жалобу на то, что нельзя балотироваться столько раз в президенты, это незаконно. При этом, конечно понимает, что это ничего сейчас не изменит.
owl62• 27 января 2024
Ответ дляnata.ant
Ви ж неділю назад писала,що Польща буде з рашкою воювати
Для того і снаряди клепає
owl62• 28 января 2024
Ответ дляДева Мария
Да кстати случилось то , что я хотела с появлением шахедов еще 1,5 года назад . На днях 4 дрона приземлили с помощью нашего РЕБ ❤️ дай бог чтобы срабатывало на все Шахеды
А потім наші умільці ті шахеди розбирають. Там, виявляється є багато чого, що можна використати на користь армії
owl62• 28 января 2024
Ответ дляluizka
Скоро складе компанію стрелкову -гіркіну в ’мєстах не столь отдаленніх’
owl62• 28 января 2024
Ответ дляtetnes
І чого добилась домогосподарка Тихановська? ЇЇ кандидатура була провальною з самого початку. Ну не будуть білоруські мужики голосувати за бабу
liss• 28 января 2024
Ответ дляBigSize_
Помощи от Америки нам не будет , они сосредоточены будут на помощи Корее .