Сьогодні у мене певно кульмінація мого песимістичного бачення майбутнього України. Через розмови з певними людьми і обставини.
Розрадьте, бо не вивожу.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 января 2024
Ответ дляIsa Dora
Автор а когда и где было хорошо?
Каждое поколение должно пережить войну.
И это пройдёт
Каждое поколение должно пережить войну.
И это пройдёт
вот как воплощаться на эту планету после этого?)))
Ответ дляnata.ant
А я ось рашиків прочитала,так пишуть про наступ на Одесу,Харків весною,типу до осінні захоплять,а восени Польща і Венгрія піде захід собі забирати.Згадала ,що тут,дві неділі назад дама писала те ж саме
Польща не буде нічого захоплювати. Їй буферна зона з кацапами потрібна
Leeloo_aloha• 27 января 2024
Ответ дляJave
Може і їде і ресурс кожна людина має обмеженний. Це так несправедливо, що саме Україна вже 2 роки переживає найжорстокішу війну з часів Другої світової..
Та щось зовсім не радужно. Голодомор, Велика вітчизняна, Чорнобиль, ця війна. І все на українській землі.
Ответ дляnata.ant
Рашка оправдовує своє людоїдство ще з початку повномасштабки, тим що Польша і Венгрія хочуть наш Захід України. Ці вкіди, про те що хтось з цивілізованих країн хоче окопувати сусідню суверенну вже давно.
Ответ дляtetnes
Там жінка так про це писала,цілу тему створила,тепер просто зрозуміло звідки ноги ростуть
Люсильда.ua• 27 января 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Теж сьогодні від знайомих чула про наше місто (К.Р.) , що можлива окупація (((. Наче в якомусьмісцевому ТГ - каналі ширяться подібні настрої...
Все можливо, на жаль, бо лінія фронту не так вже й далеко.
Ответ дляMangoskin
рашисты сейчас копят на все направления , могут и с севера попереть . Не только там
Особисто я думаю через 3 роки назбирають сили і підуть з Волині вниз до придніпров´я, таким чином відрізавши захід і його допомогу і заблокувавши постачання всього звідти починаючи від палива(яке повністю імпортне).
Паралельно заблокують море(раз уже їм вдалося).
І все. Відрізану від світу Україну їм буде легше захопити. Не легко, а важко і криваво для обох сторін і цивільного населення України.
Мелитрисса• 27 января 2024
Ответ дляluizka
А вы читали про кандидата в президенты Надеждина в россии, противника ’СВО’. Люди очереди выстаивали чтобы подписаться за него.
Не смешите. Это же он говорил, что надеется после избирательной компании остаться живой и на свободе. Не дадут там никому другому победить, кроме упыря, да и еще не известно насколько этот чувак говорит искренне, он до этого говорил, что рф войну не проиграет. Не знаю какая там была очередь, но этого мало чтобы изменить ситуацию.
Ответ дляМелитрисса
Да понятно, что там хоть что-то изменить мог только Пригожин. Но все же мизерная надежда, что вспыхнет как с Тихановской в Беларуси все же есть.
Мелитрисса• 27 января 2024
Ответ дляtetnes
Мизерная разве что.
Ответ дляМелитрисса
Ну я понимаю, что результат выборов уже предопределен.
Еще какой-то депутат подал жалобу на то, что нельзя балотироваться столько раз в президенты, это незаконно. При этом, конечно понимает, что это ничего сейчас не изменит.
Ответ дляДева Мария
Да кстати случилось то , что я хотела с появлением шахедов еще 1,5 года назад . На днях 4 дрона приземлили с помощью нашего РЕБ ❤️ дай бог чтобы срабатывало на все Шахеды
А потім наші умільці ті шахеди розбирають. Там, виявляється є багато чого, що можна використати на користь армії
Ответ дляtetnes
І чого добилась домогосподарка Тихановська? ЇЇ кандидатура була провальною з самого початку. Ну не будуть білоруські мужики голосувати за бабу