Зоя Жорівна• 2 часа назад

Хто був у відділенні пограничних станів? Як ви вперше зрозуміли, що треба?

В якому стані були перед тим, як звертатися до лікаря?
Питання не для стьобу, хочу для себе зрозуміти я накрутила себе чи ні
Гуляю босоніж• 2 часа назад
Я одна не могу понять что хотела сказать автор? Она про реанимацию или психиатрию?
Робот Вертер• 2 часа назад
У lilul990 спросите. Если вы не она
Українська Мрія• 2 часа назад
Ответ дляГуляю босоніж
Возможно про симптоматику
Мавка• 2 часа назад
Ответ дляГуляю босоніж
ясно же что про психику, вы одна не поняли, ибо и ежу понятно
Полуничка• 2 часа назад
Іноді мені здається, що мій дах мене покинув.
Декілька тижнів тому хотіла на люстрі повіситися, шнуром від ноута.
Не вийшло.
До цього не було суіцидальних думок.
Просто дуже образив чоловік.
Мавка• 2 часа назад
Ответ дляПолуничка
Не вийшло.
До цього не було суіцидальних думок.
Просто дуже образив чоловік.
жах, бідна, пішов він на х
Жинси на дитину• 2 часа назад
Ответ дляПолуничка
Не вийшло.
До цього не було суіцидальних думок.
Просто дуже образив чоловік.
Я вам не вірю.
ЗавЛабСнаб• 2 часа назад
Краще звернутися і зрозуміти, що вам здалося,ніж не звернутися і запустити ситуацію .В цьому нема нічого такого, тим паче зараз, коли стільки людей виходять за межу норми.
Гуляю босоніж• 2 часа назад
Ответ дляМавка
Я рада, что все ежи поняли.
Ищу-брожу• 2 часа назад
Була у відділенні стресових станів.
Перестала спати, втрата ваги, суїцидальні думки на фоні такого виснаження. Причому я чітко знала, що вмирати не хочу, але в цьому стані існувати було нереально важко. В силу обставин фактично не спала більше чотирьох місяців, навіть не уявляла, що людина може стільки витримати і не зійти повністю з розуму. Слава Богу, це пройшло і сподіваюсь, що ніколи не повториться
Полуничка• 2 часа назад
Ответ дляМавка
жах, бідна, пішов він на х
Та він нормальний насправді. Там такий зашквар вийшов, якщо почну описувати то точно тролем назвуть.
Я більше в шоці від того, як я могла взагалі то робити.
ЗавЛабСнаб• 2 часа назад
Ответ дляПолуничка
Не вийшло.
До цього не було суіцидальних думок.
Просто дуже образив чоловік.
А от вам терміново треба до психіатра. Спроба самогубства- це вже далеко за межею норми. Ви й сама добре розумієте, що той чоловік не вартий вашого життя, але такий імпульсивний порив, така дія- великий червоний сигнал про те, що потрібен нагляд спеціаліста.
Полуничка• 2 часа назад
Ответ дляИщу-брожу
Була у відділенні стресових станів.
В мене зі сном капець просто. Виїжджаю якось на мелатоніні.
Ви як то вивезли? З спеціалістом?
Ищу-брожу• 2 часа назад
Ответ дляПолуничка
Ви як то вивезли? З спеціалістом?
Що саме вивозила? В стаціонарі відразу призначили антидепресанти і нейролептики. приймаю ад до цих пір, більше року пройшло. Після нового року буду йти питати, що робити далі
Більш менш нормальний сон близько 6 годин налагоджувався близько місяця на препаратах, через місяць зійшла з кветіапіна і залишилась лише на ад
Полуничка• 2 часа назад
Ответ дляИщу-брожу
Саме сон, якого більше немає ніж є.
Чесно, боюся антидепресантів, боюся що без них потім взагалі не зможу. Ну це я про залежності начиталася.
Горня капучіно• 2 часа назад
Ответ дляЗавЛабСнаб
Спроба суїциду - це не відділення погранічних станів, а це гостре відділення, наглядова палата
Ищу-брожу• 2 часа назад
Ответ дляПолуничка
Саме сон, якого більше немає ніж є.
Мені нічого вже було боятись, далі вже була смерть. Я щодня втрачала вагу, а безсонною ніччю уявляла, як стрибаю з даху, і при цьому дуже хочу жити.
Полуничка• 2 часа назад
Ответ дляЖинси на дитину
Я вам не вірю.
Та я і сама не дуже вірю.
Я той провід від ноута намагалася за люстру зачепити, на стілець видерлася.
І в цю картину маслом прийшов чоловік. Питає що роблю, а я кажу ’ноут хочу зарядити’.
Йому взагалі тільки мабуть на наступний день дійшло. А мені, якщо чесно, так і не дійшло. Доросла тітка, що то було? Нащо то було?
Хоч сто раз напишіть про троля, я пишу як є.
постою_послушаю• 2 часа назад
Ответ дляГуляю босоніж
Иногда стоит задать в поисковой строке то, что недопонимаешь
Полуничка• 2 часа назад
Ответ дляИщу-брожу
Обіймаю міцно.
З вами поряд є хтось?
Ищу-брожу• 2 часа назад
Ответ дляПолуничка
Обіймаю міцно.
З вами поряд є хтось?
Це було більше року назад, все вже більш менш нормально…
Сподіваюсь)
ПочтальЁнша• 2 часа назад
Ответ дляИщу-брожу
Була у відділенні стресових станів.
У меня такое было не спала месяца три,были галлюцинации и зрительные и голосовые,просто от усталости,я была в своем уме.И не было аппетита ,от этого всего слабость и все оствльное.Страшное состояние
Ищу-брожу• 2 часа назад
Ответ дляПочтальЁнша
Як ви з цього вийшли?
Полуничка• 2 часа назад
Ответ дляИщу-брожу
Сподіваюсь)
А що було хорошого за цей рік? Найкращого?
В моєї доньки сьогодні був спектакль, я так радію, що я це бачила. Справді чудовий якийсь день сьогодні. І ця тема... Та я і сама не вірно, що всього декілька тижнів тому я взагалі могла хотіти вмерти.
Ищу-брожу• 2 часа назад
Ответ дляПолуничка
Найкраще-це те, що я вижила😂
Полуничка• 1 час назад
Ответ дляПочтальЁнша
Галюцинації? Вибачте, не хочу образити, я думала вони тільки у алкашів або психічно нездорових бувають.
Як зараз? Ви в нормі?
Полуничка• 1 час назад
Ответ дляИщу-брожу
Найкраще-це те, що я вижила😂
Цьом.
Я щиро рада і за вас і за себе. Хай хоч сто фіолетових тьоток поставлять.
Хочете про мрії поговорити?
То моя ще одна проблема, я не мрію. Запросили карту бажань робити, а я хз.... Я ж не можу написати там ’не здохнути’.
ПочтальЁнша• 1 час назад
Ответ дляИщу-брожу
Як ви з цього вийшли?
Говорили пограничное состояние,начала пить ад ,и на них как то вывезла,но уже лет 7 прошло,со сном до сих пор очень плохо и с аппетитом.И пью ад постоянно.Бывают эпизоды сильных депрессий(((
Ищу-брожу• 1 час назад
Ответ дляПолуничка
Цьом.
Хочете про мрії поговорити?
Дякую за пропозицію, але треба повкладати дітей спати
ПочтальЁнша• 1 час назад
Ответ дляПолуничка
Як зараз? Ви в нормі?
Я тоже так думала ,но когда не спишь долго оказывается бывает и у нормальных,не часто но пару раз были.7 лет прошло уже.Вообще нервная система и мозг,это самое не изученая часть тела,и стресс и нервы оказывается дают страшные последствия(((Но как перестать нервничать и не принимать все близко к сердце не понятно