ЗавЛабСнаб• 27 января 2024

Запори( Як же тяжко виліковується

У дитини запори, лікуємо легколаксом уже два місяці, буває нормально, буває не ходить дня два, потім знову нормально, зменшуємо дозу, щоб зовсім прибрати, але знову, те саме. Чотири дні не ходить, почала жалітись що попа болить, вчора сходила, великим і твердим, плакала. Сьогодні знову ходить ниє, поставила гліцеринову свічку, і болить чомусь нога, минулого разу коли запор був довго теж нога боліла, не знаю як це пов´язано! Я вже не знаю, як його вилікувати(((
ВыФсеВрете• 27 января 2024
А що з харчуванням, водою?

Ваша прЭлесть• 27 января 2024
Ответ дляВыФсеВрете
А що з харчуванням, водою?
Колу пьет чипсы ми вина
дама_из_декрета• 27 января 2024
Сорбит в чай
Чорт і Шо• 27 января 2024
Я не суперспеціаліст, проте і я і мої діти теж схильні до закрепів.
1. Вода , пити воду
2. Олія, бажано оливкова (додаємо в суп пюре, кашу, салати
3. їжа - супи, салати, йогурти, фрукти добре впливають-малина заморожена. Ввечері кефір, йогурт, банан, яблуко
Масяня Я• 27 января 2024
сільодка/квашиний огірок/цибулька + молоко = немає запору
А якщо серйозно десь колись раз в два дні то незапор
Цигарний шланг• 27 января 2024
Запорів можна позбавитись харчуванням.
Але ж ліками простіше.
Девальвация• 27 января 2024
Питание надо сделать правильным и беды не будет
Силиконочка• 27 января 2024
Ответ дляМасяня Я
Що таке сільодка?
Кудряшка Сью• 27 января 2024
Вода
еда - клетчатка, овощи

Зайченя• 27 января 2024
Обстежити потрібно. Причин може бути декілька. Або з травленням, або новоутворення що передавлює кишківник.
Ви робили обстеження,? Причина відома?
Ilona27@• 27 января 2024
Хотите напишите мне в личку,расскажу вам опыт своего ребенка
KKrapochka• 27 января 2024
Біль, яка віддає у ногу, може бути при тріщині чи геморої. Варто проконсультуватися у лікаря.
Треба підробіток• 27 января 2024
В нас те саме тільки дитині 2! Сил немає… не запихну насильно воду (лікар сказав це головне чому не какає), тріщини є бо какашки тверді…. Намагаюся давати послабляючі, але кожен дегь не хоче істи. Розумію ваш біль.. в самої теж опускаються руки
Колупалочка• 27 января 2024
Добавьте в пищу больше капусты, чернослив, буряк, каши.
Квашеная капуста (только без сахара) капустный квас.
Уберите по возможному максимуму пищевой мусор.
И все будет хорошо
автор ЗавЛабСнаб • 27 января 2024
Ответ дляВыФсеВрете
А що з харчуванням, водою?
Їсть погано, воду п´є не дуже, любить узвар
автор ЗавЛабСнаб • 27 января 2024
Ответ дляЗайченя
Ви робили обстеження,? Причина відома?
Робили все що назначала лікар, узд, аналізи, все в нормі
автор ЗавЛабСнаб • 27 января 2024
Ответ дляKKrapochka
Є тріщина, ми знаємо про неї, і лікар також
Дівка в намисті• 27 января 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ми теж з сином це пройшли. А потім гастроентеролога обласної лікарні запропонувала зробити ірігографію, це рентген з контрастом - вроджена аномалія розвитку кишківника - доліхосигма((( Саме це обстеження, по УЗІ все в нормі. Дієта, вода, вода і ще раз вода, спорт. А ще працювали з психотерапевтом, це було 5 років тому, зараз практично все добре, але я контролюю все.
Герцогиня• 27 января 2024
Якщо ви впевнені, що дитина не має патологій, чи пробували давати продукти, які послаблюють стул?
Ківі, буряк, чорнослив, йогурти - дитина буде таке їсти? Те, що погано пʼє воду також може бути причиною запорів

Ошеламиссимо• 27 января 2024
Нам гастроентеролог назначала легколакс на три місяці, потім поступово прибирати. Так і давали. Але потім знову проблема верталася, вводили легколакс по новій. І так протягом двох років. Дуже тяжко було,ці дієти, того не можна, це можна. Контроль випорожнень і т.п. А в один день, вона пішла на унітаз без нагадування і все, як нічого і не було.Переросла.
Цигарний шланг• 27 января 2024
Ответ дляТреба підробіток
Що значить не хоче?
Дитині 2 роки!!!
Файна цьоця• 27 января 2024
Питьевой режим, физическая активность и МНОГО овощей в рационе - других правил нет ни для детей ни для взрослых. Прекратите отучать ее кишечник работать самостоятельно и вплотную займитесь образом жизни ребенка.
Може ще третю?• 27 января 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
так варите компот побольше чернослива минус груши.
Треба підробіток• 27 января 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Що значить не хоче?
Дитині 2 роки!!!
То можна зажати і влити воду? 🤦‍♀️
Зайченя• 27 января 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Це мало. Може щось передавлює.
Обстежити потрібно кишкіник. Може якісь утворення передавлюють і кишківник, і судини(якщо нога болить).
Цигарний шланг• 27 января 2024
Ответ дляТреба підробіток
То можна зажати і влити воду? 🤦‍♀️
То можна настояти на своєму.
Я взагалі не розумію, чому дитина в 2 роки головніша за батьків.
Чи ви так, приставка до дитини?
Треба підробіток• 27 января 2024
Ответ дляЦигарний шланг
То можна настояти на своєму.
Чи ви так, приставка до дитини?
Бо дитина не іграшка. У вас є діти свої? Давайте ви зараз підете з’їсте цілу сиру цибулину! А чого так, не хочете? Потрібно. Дитині не подобається вода, вона жива людина і має право на те, щоб їй щось подобалося/не подобалося так само як і вам!
Цигарний шланг• 27 января 2024
Ответ дляТреба підробіток
Якщо ця цибулина потрібно для мого здоровʼя, я буду її їсти.
А ви калічите свою дитину тим, що не взмозі напоїти її відповідною кількістю води!
Води!
Не цибулю потрібно їсти, в пити воду!
А якщо в 6 років вилізе геморой, що далі?
А якщо поліпи зʼявляться, без норм буде вам?
АнтиТроль• 27 января 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Вот это и наша история тоже
Что я только не делала, ни помогало ничего, а со временем просто в один прекрасный день как ничего и не было. Так же и с аденоидами у нас было.
Перерос и все.
Терпения вам, автор. Все индивидуально, конечно
Цигарний шланг• 27 января 2024
Ответ дляТреба підробіток
В вашої дитини вже є трішини!
Якщо ви думаєте, що це квіточки, то ви помиляєтеся.
Дограєтесь до серйозних наслідків і проблем зі здоровʼям.
Ви мама і ви відповідальна за здоровʼя дитини. Чи може у вас там запасні діти є, тому цю можна угробити?