ЗавЛабСнаб• 27 января 2024

Запори( Як же тяжко виліковується

У дитини запори, лікуємо легколаксом уже два місяці, буває нормально, буває не ходить дня два, потім знову нормально, зменшуємо дозу, щоб зовсім прибрати, але знову, те саме. Чотири дні не ходить, почала жалітись що попа болить, вчора сходила, великим і твердим, плакала. Сьогодні знову ходить ниє, поставила гліцеринову свічку, і болить чомусь нога, минулого разу коли запор був довго теж нога боліла, не знаю як це пов´язано! Я вже не знаю, як його вилікувати(((
Треба підробіток• 27 января 2024
Ответ дляЦигарний шланг
В вашої дитини вже є трішини!
Якщо ви думаєте, що це квіточки, то ви помиляєтеся.
Дограєтесь до серйозних наслідків і проблем зі здоровʼям.
Ви мама і ви відповідальна за здоровʼя дитини. Чи може у вас там запасні діти є, тому цю можна угробити?
Я вважаю, що я роблю все, що в моїх силах.

Треба підробіток• 27 января 2024
Ответ дляЦигарний шланг
В вашої дитини вже є трішини!
Чому ви тільки мене виховуєте?
Ошеламиссимо• 27 января 2024
А ще, автор, додам. Якщо дитина, в вашому випадку є тріщини у неї, не ходить в туалет два дня, не чекайте більше. Ставте свічку або я робила мікролакс клізми. Ви ще більше спровокуєте у неї запори,бо кал буде твердий. Я так розумію, що в дитини вже психологічні запори після фізіологічних. Бо дитині боляче, вона боїться ходити і терпить по 4 дні. Легколакс можна довготривало, поки дитина не забуде про цю біль, він не має ефекту звикання, легколакс абсорбує рідину і робить калові маси м´якими, дитина не може стримувати їх . Ну і дієта ваше все
Сунуся в чужі справи• 27 января 2024
Орехи любит? Меня от грецких сильно слабит.
Цигарний шланг• 27 января 2024
Ответ дляТреба підробіток
Так, іноді даєте ліки.
Це прям все, що в ваших силах.
sky-labs• 27 января 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Робили все що назначала лікар, узд, аналізи, все в нормі
ОАК, гормоны щитовидной железы сдавали?
Узи желчного с нагрузкой делали?
Минеральный обмен (кровь), ОАМ?
Копрограмму?
sky-labs• 27 января 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Є тріщина, ми знаємо про неї, і лікар також
Чем лечите?
Запор в данном случае может быть из-за того что ребенок боится боли при дефекации и терпит до последнего
sky-labs• 27 января 2024
Ответ дляФайна цьоця
Питьевой режим, физическая активность и МНОГО овощей в рационе - других правил нет ни для детей ни для взрослых. Прекратите отучать ее кишечник работать самостоятельно и вплотную займитесь образом жизни ребенка.
МНОГО овощей может спровоцировать образование долихосигмы
автор ЗавЛабСнаб • 27 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ми теж з сином це пройшли. А потім гастроентеролога обласної лікарні запропонувала зробити ірігографію, це рентген з контрастом - вроджена аномалія розвитку кишківника - доліхосигма((( Саме це обстеження, по УЗІ все в нормі. Дієта, вода, вода і ще раз вода, спорт. А ще працювали з психотерапевтом, це було 5 років тому, зараз практично все добре, але я контролюю все.
У нас істерика вже з цими запорами, дитина боїться какати, і так тяжко їй, та ще і стримує, бо боїться що буде боляче. Горщика боїться ужасно, уже майже 3 а ми не можемо привчити( сьогодні весь день мучилась, навіть свічка не допомогла(

автор ЗавЛабСнаб • 27 января 2024
Ответ дляГерцогиня
Якщо ви впевнені, що дитина не має патологій, чи пробували давати продукти, які послаблюють стул?
Ківі, буряк, чорнослив, йогурти - дитина буде таке їсти? Те, що погано пʼє воду також може бути причиною запорів
Сьогодні давала ліки, плюс п´юре з чорносливу, свічку поставила і нічого( мучиться
автор ЗавЛабСнаб • 27 января 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Нам гастроентеролог назначала легколакс на три місяці, потім поступово прибирати. Так і давали. Але потім знову проблема верталася, вводили легколакс по новій. І так протягом двох років. Дуже тяжко було,ці дієти, того не можна, це можна. Контроль випорожнень і т.п. А в один день, вона пішла на унітаз без нагадування і все, як нічого і не було.Переросла.
Надіюсь і ми переростем( це такий жах, і для дитини і для нас, бо не знаємо вже що робити
автор ЗавЛабСнаб • 27 января 2024
Ответ дляМоже ще третю?
так варите компот побольше чернослива минус груши.
Це тільки і робимо, хоч узвар п´є
автор ЗавЛабСнаб • 27 января 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Дякую, завтра будим ставити клізму, свічка не допомогла(
автор ЗавЛабСнаб • 27 января 2024
Ответ дляsky-labs
Чем лечите?
Зараз нічим, назначала лікар свічки, але все пройшло.
sky-labs• 28 января 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Выше писала что нужно делать - обязательно дообследуйте ребенка.

В каждый прием пищи добавляйте сливочное масло 2-3 чайные ложки. Никакие черносливы/клетчатки и т.п. не провоцируют выброс желчи.
Желчь - естественное слабительное.
При запорах повышенное количество клетчатки может привести к образованию долихосигмы, поэтому не усердствуйте с ней.

Магний на постоянной основе.

Свечи с облепихой ежедневно до налаживания стула. Трещина легко рецидивирует, поэтому лучше перестраховаться

Сколько эпизодов приема антибиотиков было у ребенка?
Дуфалак, пробиотики и сахаромицеты курсом месяц.
Масяня Я• 28 января 2024
Ответ дляСиликоночка
Що таке сільодка?
Це як капуста тільки ніфіга не капуста
автор ЗавЛабСнаб • 28 января 2024
Ответ дляsky-labs

Желчь - естественное слабительное.

Магний на постоянной основе.

Один раз(неділя) лікували цистит
Ви лікар? В якій області? Часто бачу ваші повідомлення
sky-labs• 28 января 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Один раз(неділя) лікували цистит
Поддержка пробиотиками тогда была?
Натуропат-нутрициолог
автор ЗавЛабСнаб • 28 января 2024
Ответ дляsky-labs
Поддержка пробиотиками тогда была?
Натуропат-нутрициолог
Так, звичайно і ще після того як завершили прийом антибіотиків, приймали пробіотик

автор ЗавЛабСнаб • 28 января 2024
Ответ дляsky-labs

Желчь - естественное слабительное.

Магний на постоянной основе.

Не знаю як ставити свічки, вони у нас є
Веливі за розміром, у дитини істерика сильна коли ставимо свічки( вона і так морально вже втомлена. Навіть вже памперс змінити і то не хоче
sky-labs• 28 января 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Не знаю як ставити свічки, вони у нас є
Разговаривать, объяснять...
Ошеламиссимо• 29 января 2024
Мы ничего не ставили, хотя нам тоже прописывали, трещина прошла сама по себе, но только легколакс, что бы боли не было и стул был мягкий. Ребенок расслабиться и это все пройдёт. Ребенок и так испытывает страх. Но курс легколакса долгий, запасайтесь терпением. И меняйте свечи на микролакс, пока легколакс не начнет действовать.
Псих запор это не обычный, который можно вылечить питанием, диетой и пробиотиками. Моя могла 4 дня терпеть и держать, ничего не помогало, ничего. Она боялась испытать боль, которую ощутила от обычного запора, дочь просто боялась даже присесть на горшок, выпячивала живот и ходила уткой. Это был ад. Пока не наладила мягкий стул легколаксом, который она просто физиологически не может контролировать. И всё, дело пошло. Но это не один месяц...
автор ЗавЛабСнаб • 29 января 2024
Ответ дляОшеламиссимо
А нам назначила лікар на два місяці, дивлюсь що будимо довго на ньому(
Вчора сходила два рази з криками, а сьогодні знову нічого, лежить на кроваті встає рідко( Ви легколакс розводили тільки водою?
Ошеламиссимо• 29 января 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Да, только водой. Поначалу давала детский (4грамм) дважды в день. Только проснется, сразу дала и на ночь, перед сном. Когда немного наладилось, уже долго давала по разу а день. Но если только видите в горшке, что становится не мягкое, увеличивайте до двух раз. Не бойтесь, привыкания нет. Это новый протокол лечения дет запоров. От Дюфалака идёт привыкание, этот препарат действует иначе, он абсорбирует влагу из пищи, жидкостей и размягчает кал. Но и пить нужно достаточно. Прям много. Я это тоже контролировала. И резко убирать легколакс нельзя, начинайте убирать постепенно (раз в день, через день, через два дня..). Если не ходит два дня, ставьте микролакс. Вам главное не допустить опять запоров: будет больно ребенку, откат назад..Ну и плюс диета: минимум мучного, макароны, картошка тоже туда же. Каши перловка, ячка, пшенка, овощи, фрукты. Свежие. Я ещё делала йогурт сама.
Удачи Вам, это долго и тяжело, но все пройдет. И поймите, ей было больно, это ужасная боль когда трещина. Она испугалась и не ходит не от вредности, а из за воспоминаний. Вам нужно помочь ей это забыть. Моя сидела на легколаксе почти два года, с небольшими перерывами. Первое, что я побежала покупать в аптеку 24.02 это был легколакс!! Я не представляла как мы будем справляться без него. Но теперь все наладилось, и я желаю Вам того же
автор ЗавЛабСнаб • 29 января 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Велике дякую❤️