Не пью, не курю• 27 января 2024
Людина людині - ...
Результат:
вже голосів:
53 (77.94%)
вовк
15 (22.06%)
друг
Наизнанку• 27 января 2024
Все залежить від людини. Хтось друг, хтось ворог. Але в тих і інших в нашому житті треба.
Цвіпканя• 27 января 2024
Люди вообще, в большинстве своем, хорошие.
Но пропаганда лжи сделала их плохими.
Если продвигать в обществе добро, то общество будет гораздо дружелюбнее и уважительнее друг к другу.
Но пропаганда лжи сделала их плохими.
Латвийские_Номера• 27 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Хто любить людей, той довго живе❤️
Нет такой связи абсолютно
Перша на селі• 27 января 2024
никто. все эгоисты.
«с крокодилами всё просто. Они пытаются убить вас и съесть. С людьми сложнее. Порой они сначала прикидываются вашими друзьями».
Вишня на торті• 28 января 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Нет такой связи абсолютно
У вас, певно, немає, а в інших є.
Не пью, не курю
• 28 января 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Нет такой связи абсолютно
насправді є: є різні види ’щастя’ які впливають на тривалість життя. Одне з таких: відчуття інтеграції у суспільство, коли ти маєш багато друзів, чи взаємна любов, тобто гармонічна взаємна комунікація з людьми, робить людину щасливішою і впливає на тривалість життя... Гарвардський експеримент цьому присвячений.