Нічний дожор• 28 января 2024
Читала тему про англійку з інвалідами зараз
Чому такий срач? Чому, виїхавші думають, що вони самі розумні, успішні? чому ви так нас, в Україні, полоскаєте?
У нас є і був вибір у всіх. Ми теж багато подорожували, бачили багато країн і всі їх мінуси.
Хтось їде в Англію і має там своє життя, хтось в Україні. І у кожного свій шлях. Навіщо ви тут приходите теми свої писати і намагаєтесь колоти тих, що лишається в Україні. Нас багато. Багато повернулося, у кожного свої причини.
Давайте бути людьми, не їсте одне одного.
Нічний дожор
• 28 января 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Удалено администрацией...
Я маю право на висновок і тему на порадниці. Ви маєте право створити іншу тему з іншим висновком.
16 вподобайок темі. То ж дівчата зрозуміли про що я.
Ответ дляparele
А что токсичного было в моем комментарии? Я извинилась, задавая вопрос. Но мне правда не совсем было понятно, зачем с двумя ВО и до сих пор работающим бизнесом (автор сама так ответила, и написала, что у нее муж и недвижимость в Киеве), ехать ухаживать за инвалидами на минималку в Британии.
Но да, у каждого свой выбор, и свое решение.
Та я без претензій. Просто відповідь же очевидна мені здається - люди роблять вибір понизити свій соціальний статус або тому що втратили той бізнес через війну або тому що власна безпека та/або безпека дітей зараз важливіша і заради неї вони готові на будь що
На пів ставки• 28 января 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Люди сейчас в стрессе, многие. На форум выплескиваются не самые лучшие эмоции. Но пусть уж лучше на форум, чем в реальной жизни.
Если вас так огорчает форум, может, какое-то время не читать его?
Форум - це теж реально, тут дописують і читають реальні люди, а не груші для биття і вихлюпування свого гівна.
ПрипоРошенная• 28 января 2024
Ответ дляНічний дожор
Чим крута?
Ось ви, як автори тих тем, думаєте, що виїзд всім, як манна. І хто таки це зробив - самі вумні і красиві?
Ні, життя складніше.
Отож..
Ваша тема однобока. А пишете, що життя складніше.
Нічний дожор
• 28 января 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Отож..
Це мій висновок с точки зору ранішньої теми, у вас може бути інший