ОхиИВздохи• 28 января 2024

Может ли кто посоветовать как пользоваться всякими ретинолами

пептидами, сывороткой С, для чего Aha кислоты? Возможно кто то толково объясняет в сетях, что да как) и возможно посоветуете производителя, желательно по вменяемым ценам. Я буду Вам очень благодарна ♥️
ФФФФристайла• 28 января 2024
Косметолог - є такий фахівець )
Я тертий жук• 28 января 2024
Сиворотки закриваєте кремом, то на ранок якщо без ретинолу. Ретинол тільки вечір, починаєте вводити спочатку раз в тиждень, потім два рази в тиждень, потім три рази і так до 4-5-6-7 днів, ну мені кожного дня не подобається сильно сушить, через півгодини ретинолу краще нанести крем для зволоження. Кислоти якщо у Вас акне, чорні цятки розширені пори, але мені краще допомогли ранок ніацимід вечір ретинол, шукайте проф косметику вони є різних цінових категорій і не беріть одночасно багато активів
автор ОхиИВздохи • 28 января 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Дуже дякую. При використанні ретинолу раз на тиждень, крем спф кожен день потрібно? І початковий % брати мінімальний?
Коплю на груди• 28 января 2024
Вы реально себя так не любите?
Накопите денег на консультацию к хорошему косметологу. Он осмотрит ваше лицо, сделает диагностику и выпишет вам то, что подходит именно Вашему лицу.
Я тертий жук• 28 января 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Спф 50 обов’язково і зимою, так я почала з медік 8 3 мені все ідеально підійшло, коштує вона 2600 десь, але можна пошукати менше ціни, ще хочу спробувати їх сиворотку з ніаміцином і пептидами, треба розуміти ваші потреби
Руда ліса• 28 января 2024
В коже работает ретиноевая кислота. Все остальное нет.
И первый комментарий самый правильный, но автор хочет пойти сложным путем))))
А поговорить?• 28 января 2024
Дерматолог-косметолог!!
Блакитна устриця• 28 января 2024
Добрий день! Загугліть препарати фірм Medik8, Instytutum, koko dermaviduals - коли будете шукати де їх купити, то там зазвичай буде косметолог, який може проконсультувати безкоштовно онлайн(принаймні, я точно бачила це на оф сайті інстітутуму і ще в одному магазині мені казали - проконсультуємо безкоштовно, якщо щось купите у нас)
Ні в якому разі не використовуйте на свій розсуд чи як робить подруга, тільки як скаже фахівець
Коплю на груди• 28 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Автор будет делать как скажет советчица 😂😂😂😂😂😂
Блакитна устриця• 28 января 2024
Ответ дляКоплю на груди
Насправді це жах - сестра моєї подруги так купила якийсь ретинол на свій розсуд і вже через кілька годин була в лікарні з набряком Квінке. Вражає як люди ризикують своїм здоров’ям
Намакушка• 28 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Аллергия могла быть точно также на любой препарат от косметолога
Коплю на груди• 28 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Так о чем говорить если мне просто подарили крема дорогущие разные типа модные. Я попробовала, хорошо что додумалась только на один участок, так я офигела потом. Не понимаю что у людей в головах когда такие моменты спрашивают на советчице? Это скорее бюджет ограничен и ума маловато
Коплю на груди• 28 января 2024
Ответ дляНамакушка
Речь ведь не только об аллергии или вы не знаете что по мимо аллергии еще много всего может быть?
Намакушка• 28 января 2024
Ответ дляКоплю на груди
Ответ был конкретно на смс про отек Квинке
Тріль!• 28 января 2024
Жодним подібним шлаком не користуюсь і вам без реальної потреби не раджу використовувати
Тріль!• 28 января 2024
Ответ дляКоплю на груди
Вы реально себя так не любите?
Хороших дуже мало, і в них черги, а шлак, який не має медичної освіти може тільки нашкодити
Блакитна устриця• 29 января 2024
Ответ дляНамакушка
Звісно, але професійний косметолог дає інструкцію як треба перевірити свою сумісність із тим чи іншим засобом, попереджає про можливі алергічні реакції
Насправді вся інформація(майже вся, якщо людина не має якихось дуууже специфічних проблем), є у вільному доступі в інтернеті - інстаграм, ютуб. Але це ж треба час виділити, прочитати, проаналізувати - значно легше спитати поради на форумі в невідомих тобі людей
Коплю на груди• 29 января 2024
Ответ дляТріль!
Конечно мало. Я своего искала 1,5 года. Мастера по волосам искала год.
Сиамская сороконожка• 29 января 2024
Ви ледарка,авторе. Візьміть і про все у гуглі почитайте, інформації повно. Прям про кожен актив. Потім зробіть висновки і можете щось купувати)тут вам нихто не буде розказувати ази... Тім більш ви забагато запитів зробили)))

З гарних брендів можу рекомендувати medik8, paula´s choice - в них і ціни норм і якість.
постою_послушаю• 29 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Вообще-то автор и попросила рекомендации кого посмотреть в интернете
автор ОхиИВздохи • 29 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Дякую
автор ОхиИВздохи • 29 января 2024
Ответ дляКоплю на груди
Вы такая себе гадалка)
автор ОхиИВздохи • 29 января 2024
Ответ дляСиамская сороконожка

А Ви напевно сліпа, бо не дочитали , чи пропустили текст в пості. Дякую за пораду виробника.
Белая и пушистая• 29 января 2024
+
Стрибну в гречку• 03 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
І як же саме убезпечить авторку похід до косметолога від алергічнх реакцій на ретинол, цікаво?