УжеВотДа• 29 января 2024

Чоловік сказав що моя їжа гидота і він в такому віці

Разом з ним 12років, двоє дітей малих. Мені 35 йому 39
Я йому даю їжу з собою на роботу і вдома вечером приходить вечеряє. Приходе пізно бо ще свою справу має щоб гроші заробляти.
Грошей на їжу якби хватає. На інше не дуже. Все впритик. Я знала що моя їжа йому не подобалася, я не вмію готувати смачно. І взагалі я ту кухню не люблю, готувати не люблю, ніколи не любила. Ну якось так і 12р він бідний мучиться їсть що готую ))
Буває немає настрою чи часу то я даю магазині пельмені, вареники на роботу. Вечером побачив що я наготовила йому в лоток вареники і сказав не давати нічого краще, поїде в столову, він роботи трохи далі вона, треба проїхатись. Що моя їжа огидна, йому вона надоїла, він хоче салатів з звичайної капусти а я не вмію їх готувати. Ну не вмію, я її різу спеціальним ножем, тонко, віджимаю щоб мягка була, помідора, огірок, але йому не так (
Я вечером сказала що хай їде і в столову, мені проще, йому смачніше, обом добре. На що він сказав що мені все проще, я нічого не вмію і що отак звичайно і буває, спочатку в столовій типу чоловік, потім типу натякнув що він в такому віці що шлях до чоловіка через шлунок, я так зрозуміла що найде когось, якусь що буде йому смачно готувати ) може я неправильно зрозуміла, не знаю (
Я сказала щоб не тратив час і шукав вже когось хто буде йому смачно готувати, він ліг спати.
Я в декреті. На роботу тяєковтйтм, бо школа ходи забирай, 1 клас, друга дитина в садочок ходити не хоче, зранку істерики (
Але я вже готова на все, готова мабуть розійтись тей все, переплачу місяць,два, потім буде легше. Мені та їжа вже в печінках ((
Неначасі• 29 января 2024
У мужа лапки? Он не может сам готовить, раз ваше не нравится?!) Странный мужик
Місячне Сяйво• 29 января 2024
То сам хай готує. Але з магазину вареники то вже перебор
МатьЧасть• 29 января 2024
Так пусть муж сам готовит, если ему не нравится ваша готовка.
Божа кульбабка• 29 января 2024
Если мужа встречать с работы в одних чулках, то он не поймет что пельмени не сваренные
Мрії у вирії• 29 января 2024
Что-то мне подсказывает не еда ваша не такая, а вы ему не такая уже..
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Не перебор
Нічна ненажера• 29 января 2024
За парте мівіни і мінет , буде щасливий
Боневтікла• 29 января 2024
Это впервые у него такой закидон?
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Да конечно
Чупокабра• 29 января 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Дети в восторге будут!
Оцененная• 29 января 2024
Ответ дляБожа кульбабка
А дітей в інтернат віддати?
Светка-пипетка• 29 января 2024
Шото вы его разбаловали автор. Небось с несчастным виноватым видом ходите. Я тоже не умею особо готовить и не люблю. Муж хвалит любую мою еду потому как я сказала,что кого не устраивает,то вперед готовь сам. Он кстати умеет,но по вдохновению и не регулярно)). А может уже баба появилась? И он придирается
Боневтікла• 29 января 2024
Ответ дляМастер Класс
Да конечно
Мой про пельмени и не спросит даже 🤣
Светка-пипетка• 29 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
А что не так с ними? Мой ест и радуется.
Гжегож Бженчишчикевич• 29 января 2024
Ответ дляОцененная
А дітей в інтернат віддати?
Запереть в туалете
Злюсь до кипіння• 29 января 2024
Звичайна капуста зараз тверда, але можна її на велику терку. Люблю синю капусту на великій терці, з оцтом, огірком, олією і зеленою цибулею. Але аб´юзеру чоловіку не готувала би)
Мені згадалася історія однієї знайомої - все життя домогосподарка, сніданки-обіди-вечері з кількох страв, випічка-компоти, а чоловік в 43 кинув її, проміняв на 28-річну коханку, котра не готує взагалі. На докори дружини сказав,що йому її борщі не цікаві, вони в ресторанах харчуються і звідти замовляють.
спальное место• 29 января 2024
Ответ дляНеначасі
Не в защиту мужа: жена не менее странная
Тот же салат с капустой можно спросить, как муж хочет что б приготовили. Кстати я б тоже не поняла отжатую капусту: накуя?
Ms. Любмая жена• 29 января 2024
Это вашими котлетами сотрудники мужа кидались?
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляБоневтікла
Мой про пельмени и не спросит даже 🤣
Все мужья разные
Светка-пипетка• 29 января 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Именно. Такая же история моей подруги. Красавица, готовит прекрасно,куча блюд на столе,а муж налево смотрит. Не в еде дело
Місячне Сяйво• 29 января 2024
Ответ дляМастер Класс
Не перебор
Вони не смачні. Ну раз на місяць ще можна потерпіти
Мрії у вирії• 29 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
То не тот, тот плакал)
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
И в еде тоже
Пацака-задирака• 29 января 2024
Ответ дляБожа кульбабка
А якщо мужик зробить мінет сам собі то буде і ситий і задоволений
Дай подивлюся• 29 января 2024
Ответ дляНеначасі
Ну, якось, мабуть, після важкого робочого дня хочеться чоловіку тепла, ласки та смачної їжи, я його розумію. А то і працюй, і готуй виходить чоловікові, а жінка тільки по садочкам та школам водить.
спальное место• 29 января 2024
Ответ дляМрії у вирії
Интересно, если вам нравится разнообразие в сексе, а ваш муж, кроме классической позы ничего не признает и не хочет как-то вас удовлетворить, вы через сколько возмутитесь?
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Смотря где покупать
Гжегож Бженчишчикевич• 29 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Кстати может уже появилась, вот он и раздражается
Вумна вутка• 29 января 2024
Удалено администрацией...
Светка-пипетка• 29 января 2024
Ответ дляМастер Класс
И в еде тоже
Нет не в еде, вот вообще. У соседки муж на своих детей плевал,а как влюбился в любовницу, так бегал в школу и на кружки водил каждый день. Все дело в отношении к женщине