УжеВотДа• 29 января 2024

Чоловік сказав що моя їжа гидота і він в такому віці

Разом з ним 12років, двоє дітей малих. Мені 35 йому 39
Я йому даю їжу з собою на роботу і вдома вечером приходить вечеряє. Приходе пізно бо ще свою справу має щоб гроші заробляти.
Грошей на їжу якби хватає. На інше не дуже. Все впритик. Я знала що моя їжа йому не подобалася, я не вмію готувати смачно. І взагалі я ту кухню не люблю, готувати не люблю, ніколи не любила. Ну якось так і 12р він бідний мучиться їсть що готую ))
Буває немає настрою чи часу то я даю магазині пельмені, вареники на роботу. Вечером побачив що я наготовила йому в лоток вареники і сказав не давати нічого краще, поїде в столову, він роботи трохи далі вона, треба проїхатись. Що моя їжа огидна, йому вона надоїла, він хоче салатів з звичайної капусти а я не вмію їх готувати. Ну не вмію, я її різу спеціальним ножем, тонко, віджимаю щоб мягка була, помідора, огірок, але йому не так (
Я вечером сказала що хай їде і в столову, мені проще, йому смачніше, обом добре. На що він сказав що мені все проще, я нічого не вмію і що отак звичайно і буває, спочатку в столовій типу чоловік, потім типу натякнув що він в такому віці що шлях до чоловіка через шлунок, я так зрозуміла що найде когось, якусь що буде йому смачно готувати ) може я неправильно зрозуміла, не знаю (
Я сказала щоб не тратив час і шукав вже когось хто буде йому смачно готувати, він ліг спати.
Я в декреті. На роботу тяєковтйтм, бо школа ходи забирай, 1 клас, друга дитина в садочок ходити не хоче, зранку істерики (
Але я вже готова на все, готова мабуть розійтись тей все, переплачу місяць,два, потім буде легше. Мені та їжа вже в печінках ((
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляВумна вутка
Треба мати гроші щоб щодня готувати. А мій ролич покинув жінку яка не вміла готуаати. Так її навчити не зміг. Втомився після роботи готувати все сам. Їїсупи навіть собаки не їли. Підійшла одна до нього- вареничками.тушеною капустою.голубцями переманила. І дивуть зновою вже 13 років.на руках її носить.хвалиться і пишається нею.
Мой бывший муж тоже попрекал меня неумением готовить. И в итоге ушел от меня. Это была если не главная причина развода, то одна из основных
So_so• 29 января 2024
Надо поцеловать своего мужа лишний раз.
Слушайте, Вашему мужу 39 лет. Он настрогал 2х детей проживая у Вашей мамы, зарабатывает так, что хватает только на еду и этот алиментщик без кола и двора намекает Вам что кого-то найдет?
Шагом марш в столовку.
Пилосмок працює• 29 января 2024
Ответ дляЯйцеголовая
То не те рядом. У вас будет достойный скоро
уже вряд ли)))
Яйцеголовая• 29 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Мій не просте наготовлювати, хоче просто але смачно. Але це ж мені на роботу дай, вечером дай, дітей теж нагодуй не раз в день. Я 80 відсотків на кухні і не так всеодно. Мені ця кухня встаршних снах, я вже готова розійтись тільки через кухню ((
Ви працюєте?
Точная копия плова• 29 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Та така було спочатку, просто зараз мені це вже набридло слухати. Моментами затихло, але їжа моя не подобалась йому з самого початку
А вам подобається? Дітям?
автор УжеВотДа • 29 января 2024
Ответ дляспальное место
Не в защиту мужа: жена не менее странная
Тот же салат с капустой можно спросить, как муж хочет что б приготовили. Кстати я б тоже не поняла отжатую капусту: накуя?
Він каже просто, звичайний. А який це звичайний? Віджимаю чуть, чуть щоб тверда не була
Як його роблять то? Як?
Вумна вутка• 29 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
И все это из-за жрачки? Печальный мужик
Печаль не печаль. Але він нову дружину на руках носить. Пестить.купляє.возить її скрізь. А та дивиться і заздрить. І жалкує що не навчилась і не втримала такого чоловіка. Значить покохав. Некозаних на руках не носять.
Вишня на торті• 29 января 2024
Ответ дляЗамріяна
Скажіть що ви дуже втомлюєтеся і не проти якщо хтось бы вам готував, може він буде?
Конечно будет. Только пусть деньги жена идет зарабатывает.
спальное место• 29 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
За 12 лет можно уже было б и узнать предпочтения мужа в еде и научиться готовить то,что он любит.
Я тоже тот ещё повар и любитель кухни, но стараюсь прислушиваться к пожеланиям мужа. Да и детей не хочется кормить чем попало.
А если ваш мужчина любит хорошо и вкусно поесть, и вы это знаете, то рано или поздно он найдет где его покормят, глупо это не понимать
Яйцеголовая• 29 января 2024
Ответ дляПилосмок працює
уже вряд ли)))
Вам за 80?
автор УжеВотДа • 29 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Это вашими котлетами сотрудники мужа кидались?
Ні. Я тільки от тему написала
Невгамовна Бу• 29 января 2024
Ответ дляВумна вутка
То значить воно дійсно огидне. То вже урвався терпець. Скільки ж можна ту гидоту їсти? Терпіння не вічне. І я б сказала.яж не свиня- помиї їсти
То не їж, а навчи, по людськи, покажи як треба, а не гноби свою ж жінку.
Мрії у вирії• 29 января 2024
Ответ дляВумна вутка
Удалено администрацией...
Есть такие ’ценители’, что им все не то и не так, особенно если страсти поутихли и есть еще какие-то накопленные обиды.
Вы же не знаете как автор готовит. Я довольно неплохо готовлю на мой взгляд, все хвалят кроме мужа подруги, ест, но делает замечания периодически типа того бы добавить того. У меня просто на это короткий разговор - я готовлю офигенно, не нравится не ешь, все просто) Если бы мне муж сделал такого рода замечание, готовил бы сам всегда.
Боневтікла• 29 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
А мама вам не подсказывала, как организовать этот процесс? Заготовки какие-то делать, несложные блюда готовить, мясное на пару дней и только гарнир вечером приготовить?
Вумна вутка• 29 января 2024
Ответ дляПополняю_Карму
а ким треба бути, щоб своїй рідній людині, у котрої сидиш на шиї 12 років, лінуватись приготувати щось людське з’їсти?
А якою треба бути бездарою щоб маючи дітей за 12 років не навчитися хоч щось смачне приготувати? Може він і готував за 12 років? Але вічно не будуть готувати
Разгуляшка• 29 января 2024
Ответ дляспальное место
отжимают капусту чтобы сок дала и салат получился более сочный. если не отжимать, будет сухо
автор УжеВотДа • 29 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Именно. Такая же история моей подруги. Красавица, готовит прекрасно,куча блюд на столе,а муж налево смотрит. Не в еде дело
А моєму мабуть в їжі. Бо сказав що в нього вже вік такий що йому їжа головна, і шлях до чоловіка через шлунок, все починається з столових...
Точная копия плова• 29 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Ему нравятся,вкусы у всех разные
Смаки дійсно у всіх різні
спальное место• 29 января 2024
Ответ дляМрії у вирії
А при чем тут я? Если мужа автора изначально не устраивало, он 12 лет ждал чтобы устроить бунт, то кто ему виноват?
По ответам автора, он всегда был недоволен едой.
Игра у них такая: кто кого
Мастер Класс• 29 января 2024
Ответ дляSo_so
Надо поцеловать своего мужа лишний раз.
Шагом марш в столовку.
Он вполне может кого-то найти
Губи з філером• 29 января 2024
Ответ дляспальное место
Он себе на жилье отдельное не заработал, найдёт он
Пополняю_Карму• 29 января 2024
Ответ дляВумна вутка
так а я про що?
Светка-пипетка• 29 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Ну я могу понять. Человек на работе, потом еще какое-то своё дело, чтобы денег заработать для семьи. Жена в это время дома сидит и варит магазинные пельмени... Я бы прям охренела от такой наглости))
А что мечта жены может быть только стоять на кухне? Я вообще не работаю, не в декрете и с пельменями возиться весь день не буду. Нах оно мне? Чи ни предел мечтаний.
автор УжеВотДа • 29 января 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ну, якось, мабуть, після важкого робочого дня хочеться чоловіку тепла, ласки та смачної їжи, я його розумію. А то і працюй, і готуй виходить чоловікові, а жінка тільки по садочкам та школам водить.
А жінка з 2 дітьми як, не тяжко?? Прибери, приготуй і т.д
Пацака-задирака• 29 января 2024
Ответ дляВумна вутка
Не подобається не їж, теж мені цаца знайшовся. Нормальний чоловік і заробляє, і приготує, і в ліжку задовольнить.
Мастер Пис• 29 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Та так завжди було. Моментами такі рецедиви )
Він сам не піде готувати бо живем з моєю мамою поки, він на кухню не виходе бо там завжди хтось є )
У вашої мами живите?
Мрії у вирії• 29 января 2024
Ответ дляспальное место
Игра у них такая: кто кого
Мне кажется это просто повод высказать свое недовольство, не только в еде, просто триггер, как сейчас говорят.
Пополняю_Карму• 29 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Удалено администрацией...
Замріяна• 29 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Як його роблять то? Як?
Якщо біла чи синя так, трохи віждимати щоб мяка була. Якщо пекінка то не жмакати
Борщичок• 29 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Не сказано в докір,але Ви хоч пробували трохи навчитися? Ну вже зараз скрізь так все розжовано,що простіше нікуди
Раніше рецепти десь із журналів брали, а зараз ютуб включив і « рубай» салат чи що інше. Все показано- розжовано, купа каналів на любий смак. Якщо люди живуть разом, вони мають якось одне одного поважати, хотіти зробити щось приємне, навіть якщо це їжа. У Вас в сім‘ ї таке враження, що справа не тільки в їжі .