Первоклашка Я• 30 января 2024

Поліпи в матці..

Хто мав поліпи в матці,їх можна позбутись тільки операційно чи можна якесь лікування приймати?Хто має досвід,поділіться,будь ласка🙏🏻
В мене діагностували 3 щи,але ще маленькі,казали щоб 2 місяці підросли і тоді удаляти((()
Трейдер кріпти• 30 января 2024
Спостерігають пару циклів, поті тільки видалення.
Трейдер кріпти• 30 января 2024
А про підросли це щось новеньке) просто за пару циклів буває самі виходять.
Olya-6c17• 30 января 2024
Спочатку спостерігати а потім видаляють .Там операції на 15 хв.
Мішечок щастя• 30 января 2024
у мене був поліп ендометрія. Робила гістероскопію
Перша скрипка• 30 января 2024
Вчера удалили. Операция гистероскопия не сложная и не дорогая. Гинеколог рекомендовала удалять, не тянуть, потому что полипы имеют свойство быстро обрастать сосудами, что затрудняет их удаление в будущем.
Слухи-руки не распускаю• 30 января 2024
те саме: тільки виявили, операцію призначили через тиждень. Не можна тягнути
Цирк на дроті• 30 января 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
У мене так. Був один. Лікар сказала через пару циклів прийти. Може ніжка тонка і відвалиться. Слава Богу, відпав.
CuteMay• 30 января 2024
Только гистерорезектоскопией. Под общим наркозом. Иначе полипы не убрать.
Хома з пастою• 30 января 2024
Купа тем, користуйиеся пошуком
ТаЕщеОптимистка• 30 января 2024
Мне советовали переделать узи через пару циклов. Переделала- они исчезли, сказал узист что это могли быть сгустки которые не вышли во время месячных до конца. Так бывает. Это в Феофании так сказали.
А в частной до этого как только нашли - сразу сказали пить гормоны, не поможет- операция.
Хорошо что пошла в другое место перепроверить диагноз.