Надежда_Петриченко• 31 мая в 12:52

Як настроїтися на операцію поліп в задньому проході в ділянці ануса

Доброго дня)
Кому видаляли поліп в задньому проході як довго були в лікарні,яким методом видаляли яка була анастезія?
Боюся просто капець, чогось такий мандраж бере ніяк не можу настроїтися
Не против• 31 мая в 12:54
Виліковуйтеся, хай все буде добре у вас.
А які у вас були симптоми та як діагностували?
Кашпо• 31 мая в 12:56
После операции у вас его уже не будет
Ламборджини• 31 мая в 12:56
Роблять під анестезією. В той же день і відпустять додому.
Викачую яйцями• 31 мая в 13:06
Так а які ще варіанти? Не видаляти і мучитись і чекати що переросте в онко? Просто зробіть це
Борщик• 31 мая в 13:09
У вас якась неправильна постановка питання.

Якщо у вас вже є встановлений діагноз то це лікар мав вам розповісти про варіанти - метод видалення і вид наркозу.

Мені одразу на прийомі лікарка сказала, що можна або у приватній клініці лазером і за годину додому відпустять. Або в державній лікарні скальпелем. І оскільки у мене був час на роздуми то я шукала інформацію і про той, і про інший метод, а також відгуки про різні види анестезії. І вирішувала що обрати.

Вам розповів лікар про варіанти?
Покращена• 31 мая в 13:11
Гірше аніж з поліпом не буде. Робіть і не хворійте.
Коплю на груди• 31 мая в 13:20
Ответ дляБорщик

Вам розповів лікар про варіанти?
Що обрали?
Оцененная• 31 мая в 13:21
Можливо допоможуть морально налаштуватись ’Несерйозні розмови. Що дратує проктолога’? Послухала про наслідки страху звертатись до лікаря і на деякі речі змінила свій погляд.
Борщик• 31 мая в 13:27
Ответ дляКоплю на груди
Що обрали?
Безкоштовну медицину. Видалення скальпелем зі спінальною анестезію. Але у мене не поліп був, у мене нориця (свищ).

Я вибрала цей варіант тому що хотіла бути під медичним наглядом після операції. Бо в приватній зробили б і відправили б додому, а потім біль чи ще якісь неприємні відчуття, чи кров. А ти сама вдома і клініка вже закрита. Я себе накрутила б до інфаркту. І лікарю дзвонити на ніч не дуже комфортно.

Результат чудовий. І операція пройшла добре. І я без нервів.
автор Надежда_Петриченко • 31 мая в 15:54
Ответ дляБорщик

Скільки днів були в лікарні?
Борщик• 31 мая в 16:31
Ответ дляНадежда_Петриченко
Скільки днів були в лікарні?
2 тижні. Але насправді, залежно від того як я почувалася після операції то мене можна було виписати вже на третій день😁 Серйозно. Після кожного огляду лікаря думала що мені скажуть ’на виписку’. А лікарка мовчала. Ну думаю не виганяють то я собі полежу. І дівчата в палаті були веселі 😜 Тобто якщо людина сама не просилася додому то в середньому 2 тижні. Якщо погано заживає то до 3х тижнів. Можна було виписатися і раніше, але ходити на перев´язки, щоб лікар відстежував загоєння і чи відійшли шви.
Борщик• 31 мая в 16:39
Тут ще має значення те, що я оперувалася в обласній лікарні. Тобто більшість пацієнтів були не з міста, а з області чи району. Тому їх тримати довше, вони ж не зможуть їздити на перев´язки.
автор Надежда_Петриченко • 31 мая в 21:06
Ответ дляБорщик
Дякую
Борщик• 01 июня в 08:12
Ответ дляНадежда_Петриченко
Дякую
Я не зрозуміла який ви метод видалення розглядаєте. Але якщо хочете то я вам можу в повідомлення скинути посилання на тему. Це моя тема де я описала все про операцію, підготовку і післяопераційний період. В різних лікарнях може бути по-різному, але загальне уявлення про проктологічну операцію будете мати.

Давати??
автор Надежда_Петриченко • 01 июня в 13:01
Ответ дляБорщик

Давати??
Так