Тро Нью-Йорку• 30 января 2024

Оформлення ФОП, Чекбокс і ПРРО від податкової

Хочу оформити ФОП, але страшно ставити ПРРО або Чекбокс. Хто вже з цим працює, реально працювати без проблем чи краще брати оплати на р/р ібан?
На скільки все складно?
legenda_1976• 30 января 2024
Ну це треба дивитися, чим Ви плануєте займатися
автор Тро Нью-Йорку • 30 января 2024
Ответ дляlegenda_1976
Інтернет-магазин косметики
Раз одела не бу• 30 января 2024
А можна і я в Вашій темі, я теж геть розгублена. РРО теоретично не боюсь, але ми беремо передоплату лише у вартості доставки, і цією сумою нп і оплачуємо. А там вже міряють , забирають чи вертають. Що нам з цією передоплатою робити? Як вона фактично в обліку проходить 🙈 а без неї теж не можемо, бо буде їздити просто туди сюди, багато хто навіть не приходить поміряти
автор Тро Нью-Йорку • 30 января 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Потрібно вбивати передоплату. Якщо є наложка, то 100% про потрібен
Раз одела не бу• 30 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
А вона не за товар, ми нею оплачуємо доставку.. і коли товар вертається, я не хочу їм кошти вертати
Раз одела не бу• 30 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ми поки наложки від фіз особи відправляли, бо там штрафи менші.. поки ніхто не може мені пояснити, як з тим бути
Помидорина• 30 января 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Я працюю через срм, до неї прив´язано чекбокс. В срм 3 види оплати, предоплата, післяплата, повна оплата. Проблеми не виникає. Також через сам прро можна створити чеки на будь яку оплату.
legenda_1976• 30 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Інтернет-магазин косметики
Ну якщо плануєте відправляти товар Новою поштою з накладеним платежем - тода треба ПРРО. Якщо по 100 % передоплаті на рахунок - можна обійтися і без нього
legenda_1976• 30 января 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Податкова каже, що у випадку продажі товару потрібно, щоб була фіскалізована вся сума і щоб у чеках було видно повне найменування та вартість товару. Тобто ми теж беремо передоплату на рахунок (ця операція не подлягає фіскалізації), а на решту суми вибиваємо чек післяплати. Але проблема у тому, що у випадку з поверненням товару поверненню підлягає уся цепочка чеків, тобто і на передплату також. Тому вибрали для себе вариант вказувати Наприклад, Плаття 1 шт 1000 грн, потім робимо 200 грн знижки на суму передоплати, і чек на накладений платіж на 800 грн. Це не зовсім вірно, але для себе ми іншого виходу не знайшли. Бо як розповідав якийсь податківець - типа Ви повертаєте по чеку 1000 грн, а на 200 грн, які залишаються у Вас, робите чек наприклад на Послуги з підбіру одягу чи щось таке. Це повний бред, на послуги потрібен окремий КВЕД, і надавати послуги на 2 групі можна тільки населенню або іншим платникам єдиного податку, а у нас є покупці і фірми на загальній системі
Раз одела не бу• 30 января 2024
Ответ дляlegenda_1976
Але у випадку, якщо не підійшло - Ви повертаєте ті 200 грн, які Вам зайшли? Чи як їх оформити?
legenda_1976• 30 января 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Як я сказала, із суми купівлі 1000 грн ця сума 200 грн йде як типа знижка від вартості, і чек йде на 800 грн. У випадку, коли не підійшов товар, я анулюю чек, до нього йдуть 2 накладні з Нової пошти - накладна на відправлення і зворотня накладна, де видно, що товар їхав з після платою і саме цей товар повернувся.
Зараз ми користуємося зв´язкою Чекбоксу і Нової пошти, де ми робимо чек і вводимо номер ТТН, за яким поїхав цей товар. При отриманні товару покупцем чек формується в Чекбокс автоматично і відправляється клієнту або на вайбер, або у смс. Послуга платна, 64 коп. за чек. У випадку відмови клієнта чек не формується, змінюється статус ТТН у Чекбокс. Рішення не ідеальне, інколи буває відчутний розрив у часі між отриманням посилки і формуванням чеку, але Чекбокс постійно удосконалює свою роботу. Но у нас немає і повернення товару, навіть сплаченого по повній передоплаті, така специфіка - нижня білизна. Тільки у випадку браку. Максимум можемо піти назустріч і зробити заміну.