Из Кукуева я• 30 января 2024
Нечемний син
У мене син любить сміятись та тролити в інтернеті людей. Мільйон разів казала що так не можна робити, це не смішно, рано чи пізно попадеться. Хвилин 20 тому підходить і показує ось це повідомлення??? Догрався!! !!! А якщо я буду штраф платити? Ну от що мені робити?
Из Кукуева я
• 30 января 2024
Ответ дляСамо_достаточная
А шо він зробив?
Зараз цей чувак виглядає як на куражі вже
Якщо вам зателефонує поліція, ну ок, поговорите і скажете шо син дурачок шож, вибачаємось, може штраф якій вліплять
Чим він його задів?
Ну як можна було до такого додуматися?
Само_достаточная• 31 января 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Ну як можна було до такого додуматися?
Не впевнена що за таке навіть штраф буде
Але малий хай понервує
Це не смішно взагалі
Притих? Ще хоче жартувати?
Але малий хай понервує
Це не смішно взагалі
Притих? Ще хоче жартувати?
Из Кукуева я
• 31 января 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Але малий хай понервує
Це не смішно взагалі
Притих? Ще хоче жартувати?
Але малий хай понервує
Це не смішно взагалі
Притих? Ще хоче жартувати?
Притих. Сидить засмучений
Неновая почта• 31 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Кто-то обиделся на Вашего сына, поэтому и ответил ему так, таких и других ответов будет ещё миллион. Пусть привыкает.
Это точно
Неновая почта• 31 января 2024
Ответ дляVera83
«Нечемний син» це коли з сусідами не здоровається, а булити людей в інеті це злочин
Це не зрозуміло що він писав
Неновая почта• 31 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
За булінг від 850 до 1700 гривень штраф. Не такі і великі гроші. Візьмете з його кишенькових, трохи поліція полякає і залишиться сподіватися що винесе урок
Та не буде нікого штрафу
Неновая почта• 31 января 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Зареєструвався від імені якогось мущини і написав що він його батько
Просто? А сенс так робити? Я думала на гроші розводив, а так яка вигода?
Неновая почта• 31 января 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Так от мужик вирішив перевірити це