Цирк на дроті• Изменено 30 января 2024
Заздрю всім подругам, вони так розповідають, а я невдаха.. тема 18+
У всіх подружок чоловіки мають по 20-30 см, секс по годині (тільки фрікції) без урахування прелюдій, квіти щодня (але я ні разу не бачила, як приходила, вони кажуть, що чоловіки спеціально дарують так, щоб до мого приходу в‘янули, щоб я не засмучувалась) , і всіх жінок відшивають через своє кохання до них(
Он казала одна з подруг, що недавно за її чоловіком аж до метро бігли моделі, а він ‚ні, я кохаю Олесю‘. - і в метро
Так всім пощастило, крім мене.
Я в своєму настільки не впевнена. Часто приходжу від подруг і сваримось з чоловіком
У однієї чоловік менеджер з клінінгу, у другої менеджер з безпеки магазину
Так всім пощастило, крім мене.
всегдаДаДа• 30 января 2024
Ответ дляСладкий лимончик
А зачем фракции на час? Чтобы все натерло
фракции на час - это в Верховной Раде)
всегдаДаДа• 30 января 2024
А чего ссоритесь с мужем? Не хочет вам давать мерить свои сантиметры?
Цирк на дроті
• 30 января 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Не знаю правда міряли від 0 чи від 1
У мене горб внизу живота є, тож мені не настільки
Квітка Миру• 30 января 2024
Ответ длявсегдаДаДа
фракции на час - это в Верховной Раде)
Як казав один депутат у ВР - кончів не кончів у вас є дві хвилини)
Электричка• 30 января 2024
А далі у всіх народяться геніальні дітки.
Це хєрня в порівнянні з фрікціями, хоч і годинними.
В дітей моїх подруг англійський В2 в 5 класі, геніальні здібності в програмуванні і нереальні успіхи в гімнастиці, бальних танцях…
Що буде далі не знаю.
Смурфик• 30 января 2024
Как мне жаль ваших подруг.. 20-30 см и час гойдаться).. это ж какое здоровье надо иметь
Магиня• 30 января 2024
30-40 вы хотели сказать. Олеська вам врёт, у её мужа почти 40. Поэтому и модели за ним бегают в метро. У него же кличка слоник)
Магиня• 30 января 2024
Ответ дляСмурфик
Ну и что? За то цветы ежедневно.
Смурфик• 30 января 2024
Ответ дляМагиня
Ну и что? За то цветы ежедневно.
Ромашки? В пачке из аптеки?) Шоб ото место привести в чувства?
Магиня• 30 января 2024
Ответ дляСмурфик
Такого автор не писала.
Из Кукуева я• 30 января 2024
я хоть убейте не могу понять накуя секс на час?!?! минут 20 качетвенного с головой
Ганцю в кєдах• 30 января 2024
Ответ длявсегдаДаДа
фракции на час - это в Верховной Раде)
Можна і там те саме, що авторка мала на увазі
Ганцю в кєдах• 30 января 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Щоб в спортзалі не платити гроші
всегдаДаДа• 30 января 2024
Ответ дляИз Кукуева я
а рассказывать что потом? :)
всегдаДаДа• 30 января 2024
Ответ дляЦвіпканя
А у моего 42.
так вот о чем ответ на вопрос всей жизни, Вселенной и всего такого