вчера в 20:48
Україна отримає першу партію GLSDB завтра, — Politico
ЗМІ повідомляє, що США нададуть "першу партію наземних бомб малого діаметру, абсолютно нову зброю великої дальності, виготовлену компанією Boeing, якої навіть у США немає на озброєнні".
100-кілограмова бомба прикріплена до ракетного двигуна і запускається з різних наземних пускових установок. Дальність - біля 144 км.
RaminaSonne• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
Головне вчасно заплющити очі коли на дім твого сусіда летить ракета, бо раптом може виявитися, що вона трошки змінить траєкторію, ага.
Агаогоугу.
Головне вчасно здриснути, і з Германії розповідати, як слід зустрічати ракети із широко розплющеними очима.
RaminaSonne• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
Це риторично-маніпулятивне питання?)
Агаогоугу.
Риторично-манипулятивне.
То де?
Риторично-манипулятивне.
То де?
RaminaSonne• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
Дайте подумаю... Не бажання сидіти під обстрілами.
Ви власним прикладом хочете злити країну?
Ні, власним прикладом хочу як ви. Жити в Європі і з дивану розповідати, як і хто забов´язаний країну не зливати. Можна?
RaminaSonne• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
Ви як себе почуваєте? Все добре?
Добре, добре.
То відповідь буде?
Павлик Равлик• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
Це риторично-маніпулятивне питання?)
Звичайне питання до людини, яка закликає нищити імперію. Сподіваюсь, що Ви не за кордоном? Бо саме там найбільше сидить таких ’вояк’. Але воюють вони чомусь життями інших. Своїм прикладом показати не хочуть, як правильно нищити...
Ответ дляПавлик Равлик
Я не закликаю нищити імперію, я закликаю людей пити каву з пончиками та не вбивати один одного. Але реальність щось не дуже стикується з моїми закликами.
Ви правда не розумієте, що не має, фізично не має іншого виходу? Правда думаєте, що потрібно просто припинити стріляти і все закінчиться?
Павлик Равлик• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
Тобто, під обстрілами сидіти не бажаєте, а інших закликаєте ’нищити’ - йти в саме пекло майже з голими руками без жодних гарантій.
Ответ дляПавлик Равлик
Тобто, відповісти собі, будь ласка, на питання, що зміниться, якщо я буду сидіти під обстрілами. І ще раз перечитайте мій попередній комент. І, будь ласка, дайте відповідь на питання, без шапкозакідатєльства. Дяк.
Ответ дляIsidda
ой я вас умоляю.почему по с 14 года конфетки в липецке клепал а не снаряды и не минировал границы.
Серіальчики в цей час найвеличнішого на роZZії, участь в них уZьких акторів, які підтримують війну, забули? Про те, як наші військові потайки готувались до вторгнення, бо найвеличніший не вірив і не сприймав реалії, маючи всі розвід данні партнерів. Тільки тупотів ножками та вигукував ’ я тут приЗЕдент, я краще знаю!’
Павлик Равлик• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
Саме Ви тут займаєтесь ’шапкозакидатєльством’.
То кому пропонуєте нищити імперію і як саме?
’Просто перестать стрелять’ - слова 73% президента. Але його виборці зараз сидять по Європах і чекають на Перемогу. Воювати самі не хочуть.
Щоб знищити імперію, треба не поради роздавати з безпечного місця, а самому брати участь. А таким, як Ви - краще сидіти в своїй Німеччині і мовчки допомагати армії. Без пафосних егегей!
Ответ дляПавлик Равлик
++
Як же дратує повчання життю всіх цих закордонних ’патріотів’
Valentina shop2020• 31 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
окончание войны без бомб невозможно. Если враг лезет - его надо убивать и хорошими бомбами.
Под хорошими бомбами погибают и наши люди,ск это может продолжаться,до последнего,меня это не устраивает,это мое мнение
Ответ дляПавлик Равлик
Ні, я пишу об´єктивні речі. Вам не подобається форма? Ок, розумію. Можете переформулювати як вам зручно, наприклад -- виграємо ми, чи раша нас знищить. Так більш приємно для вашого вуха? А про голих-босих писали ви, як і про відсутність гарантій (шта?) І з якіх зірок ви взяли що я за Зеленського голосувала? Соррі, але ви штампами пишете.
Вам в голову не приходило, що у мене, як у громадянки України ті ж самі права як і у вас? І що мені краще я якось сама вирішу.
RaminaSonne• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
Двічі добре то добре. І дякую що без того набору літер.
На яке питання? Хіба ви щось питали?
На питання ’Де ви зараз сидите? ’
RaminaSonne• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
Ну так особисто в вас же, виявилося, є?)
Павлик Равлик• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
Якщо всі, хто вважатиме за краще примостити свою дупу за кордоном, бо там безпечно, то кому перемагати, хто буде знищувати рашу?
Про права насмішили...
RaminaSonne• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
Це було ваше питання? Ок. На стулі.
А в країні якій той стілець стоїть?
Павлик Равлик• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
Я просто кину скаргу адмінам)
За що скарга? За те, що вважаю, що люди, які сидять в теплі/добрі в безпечному місці, бо їм там краще, будуть чужими руками знищувати ворога, щоб потім вони повернулись у свою квартиру з панорамними вікнами, не мають права це робити.
’Або ми їх, або вони нас...’ Це все зрозуміло. Але реалії трохи інші. Рожеві окулярі у тих, хто залишився в Україні вже давно спали, тому дуже бісять ці пафосні речі наших вимушених біженців, які досі проголошують заїзджені фрази з телемарафону.
Ответ дляПавлик Равлик
За хамство.
І знов телемарафон... Ви впевнені що зі мною діалог ведете, а не намагаєтеся свій біль злити?
Павлик Равлик• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
За хамство.
А з ким ще? Не з автором цієї теми ж) Там і так все зрозуміло. Ви реально говорите те, що було актуально на початку війни. Ми тоді були всі такі, окрім ждунів руського міра. Ви застрягли у 2022р. А про телемарафон згадала, бо вони досі ллють людям у вуха💩.
Павлик Равлик• 31 января 2024
Ответ дляTammy21
За хамство.
Біль також. Бо не має сил вже ховати рідних і близьких