Mangoskin• 31 января 2024

Как вам заявление ?

’Не вийшов з машини — прострелили коліно. Має бути тільки так, інакше ми не переможемо’ — командир 118 бригади ТрО Стуженко про повноваження співробітників ТЦК під час мобілізації
Leka_Leka• 31 января 2024
Ответ дляSara Ice
Вы думаете вообще откроют когда-то? Я уже сомневаться стала, что вообще будут открыты границы при нашей жизни. Ну как в СССР или ГДР.
Ну если цель таки- ’до последнего украинца’ , то мы можем просто не дожить. Ни до чего...
Аnnеt• 31 января 2024
я бы этого придурка посадила. за очернение репутации ВСУ в обществе.
Полковой раввин Изя• 31 января 2024
Ответ дляSara Ice
Интересно, какого вы года рождения...
Sara Ice• 31 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Интересно, какого вы года рождения...
Ну не аж прям такого древнего, ещё хотелось бы пожить
Leka_Leka• 31 января 2024
Ответ дляАnnеt
к сожалению мнения нас. крепостных, не спрашивают...
Полковой раввин Изя• 31 января 2024
Ответ дляSara Ice
Значит, вы не застали 80ые года, когда возможностей куда-то поехать было достаточно много. Но это не было в тренде и отдохнуть на советских курортах можно было гораздо дешевле.
Elmyska• 31 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Надо же, как быстро нажаловались на мои комментарии по поводу убитого в Днепре водителя... И вы думаете, что не будет такого, как описано в стартовом посте?
А что это за история с водителем?
Павела• 31 января 2024
Ответ дляTeonaa
Та чесно, не варто навіть таке дивитися! Хто це? Кусок шмарклі? Він відповідає за все МО? Що воно таке і нашо воно вилізло? Нашо цому задають питання, дають можливість інтерв‘ю того? Воно хто?
А потім люди наслухаються і ще хуже про армію думають(
Невже ви не бачите, що відбувається?
Павела• 31 января 2024
Ответ дляTeonaa
Невже ви не бачите, що відбувається?
Полковой раввин Изя• 31 января 2024
Ответ дляElmyska
А что это за история с водителем?
Там ссылки остались, почитайте
Vika-N• 31 января 2024
Ответ дляPiracanta
А этот командир воюет? А то написано тероборона.
Тероборона тоже воююет, вы не знали?
Piracanta• 31 января 2024
Ответ дляVika-N
Тероборона тоже воююет, вы не знали?
Знала. Я именно об этом командире спросила.
Teonaa• 31 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
К врачу ещё можете понадобиться сходить...
Та шо там лікувать, дома сидіти)
Teonaa• 31 января 2024
Ответ дляMangoskin
На ровном месте стрелять в людей это уже методы маньяка .
Он там еще предлагает заставить всех мужчин , что не пошли на фронт, ходить в юбках .
Добре, така мєлочь
Павела• 31 января 2024
Ответ длячир
До кучи, еще один.

Ухилянти, це як перелякані пацюки, вони коли в зграйці, то кусаються, але вони дограються, що доведеться таким, як я - брати це в свої руки. У нас достатньо для цього і рук, і заліза, і рішучості. Повір ми їх зачистимо, що місця не залишиться, - екс-командир ’Айдара’ Дикий про ухилянтів.

https://t.me/c/1686929119/66465
Колись це закінчиться і тих, хто вижив, от такі будуть вбивати. Неадеквати
Teonaa• 31 января 2024
Ответ дляПавела
Невже ви не бачите, що відбувається?
Та багато чого
Ви про що саме зараз
Полковой раввин Изя• 31 января 2024
Ответ дляПавела
Будет немного не так. Но убивать будут, тут я согласна.
Сирень74• 31 января 2024
Ответ дляМариш_ка
справа не в цьому, а в тому, що цьому дебілу і баризі, котрий передову бачив тільки по телемарафону, дозволяють безнаказанно отаке фленькати на всю країну
+100
мене лякає інформаційний фон в країні. всякі безуглі, мазурашу та купа ’військових’ несуть відверту дичину і їм нічого за це немає. в інфопростір постійно робляться подібні вкиди, що обурюють людей, які і так в депресивному стані через війну.
Lena24101987• 31 января 2024
Така людина утопія для нас
Він небезпечний
Буде відіграватися на слабших(((
Він Мерси та Порш зупиняти не буде(((
В школі оратиме на вчителя, в лікарні на лікаря, у чергах зіпатиме «воював»!!! Не дай Бог мати такого сусіда, часто тут за паркомісце пишуть….
Нехай під раду йде силу свою показувати та в коліна стріляти…
Не заздрю його підлеглим
ЛераС• 31 января 2024
Ответ дляTeonaa
Командир ТРО то мощно
А де така бригада воює? Не десь під житомиром хоч сподіваюся?
Он пишуть, що в самому пеклі Черкаської області
Кросівки оригінал• 31 января 2024
Там ще і інший кабан жирний сьогодні виступав, що вони з ухиляннями будуть силовими методами боротись
Виблядки вонючі
МиссКаприз• 31 января 2024
Ответ дляLeka_Leka
ну и, полгода тоже пройдут. границы таки откроют. Рано или поздно, но откроют.
А там вирус Х и границы закроют уже все остальные страны
Сирень74• 31 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Мені подобається коли так розумно і впевнено говорять з телевізора, а не з окопів. Жінкам тоже можна підстрелювати різні місця з часом.
та їх купа розвелася типу командирів з такою риторикою: сидить гладеньке, доглянуте, ніби щойно з барбершопу, і вєщає ’всіх сцикунів на фронт...’
Вкусныйпончик• 31 января 2024
Оу, запустили технологію стравлювання. Зараз почнуть натравлювать птср військових на мирних. Там вже з екас айдару боров виступає, що зачищать ухилянтів буде . Оп вщагалі там чокнулись? Думають, що військові позаганяють людей на фронт? Мало того шо вже пішли демотивовані, то ще й з ненавистю до своїх же підуть. Все частіше будуть з´являться новини, як солдат своїх розстріляв....
Вкусныйпончик• 31 января 2024
Ответ дляVika-N
Тероборона тоже воююет, вы не знали?
Знали, їздять на передову за 30км до фронту, щоб корочки убд отримать. Ну це я про наших, моде десь і є совісні.
Mozarella• 31 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Виблядки вонючі
Какими методами?
Он сожрет ухилянтов или уже начал это делать, судя по его харе и пузу 🤮
Belosnezka1980• 31 января 2024
Їм там всім пороблено. Зєля хоче щоб Німеччина гроші біженців перечисляла в Україну, цей буде по ногам стріляти
Leka_Leka• 31 января 2024
Ответ дляВкусныйпончик
у нас тоже. Самій супер -пупер боец , пишущий похожую фигню в ФБ сидит дома, спит с женой, ездит по городу на волонтерской машине, сын тоже, второго в Польшу в первый же день войны отправили. Как она говорит: на работе. А гонору, а воевал то как))) На передовой был. 5 дней. Теперь кричит что все ссыкуны.
автор Mangoskin • 31 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Виблядки вонючі
Люди начали собираться против тцк , этот конкретно запугивает , чтоб подчинялись или он будет убивать .
Почему оно само не на фронте ?
Только послушайте какую дичь несет .
https://t.me/UaOnlii/68896
автор Mangoskin • 31 января 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Они это всё по указке говорят .
Смотрите сколько повылазило сегодня.