’Не вийшов з машини — прострелили коліно. Має бути тільки так, інакше ми не переможемо’ — командир 118 бригади ТрО Стуженко про повноваження співробітників ТЦК під час мобілізації
Irina-5d24• 01 февраля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Очень плохо, что вы не помните (или не знаете), что это такое. Это вполне известное
БММТ «Спутник» — туристическая организация, созданная в СССР в 1958 году. Крупнейшая в мире молодёжная туристическая организация в 1980-х годах.
Я молодежью не была в 80ые и потому нормально, что я ее не помню и не знаю. Родители мои тоже в категорию ’молодежь’ не попадали)
Irina-5d24• 01 февраля 2024
Ответ дляВаша величність
Ну якщо вам більше немає що сказати,
то читайте вирок суду. Єдиний реєстр судових рішень у відкритому доступі.
Розумію, що вам не приємно від того, що ваш ідол виявився монстром, але моєї провини у тому немає.
В мене ідолів немає. Я не люблю брехню.
Irina-5d24• 01 февраля 2024
Ответ дляВаша величність
Ну то чого ж ви не привели власний приклад, а не приклад троюрідної тітки двоюрідної сестри чоловіка?
Бо в мене немає досвіду на моє щастя. Але в нашій корупмованій країні все можливо так що не зарікаюся, може і приведу приклад. І в моїх родичів теж таких прокладів немає. Ну такі ми, законослухняні. Мені вистачає знайомих суддів та адвокатів чия зарплата і реальний спосіб життя дуже прям відрізняються. А ви і надалі чекайте прикладів. Може власний розкажете пізніше....
Полковой раввин Изя• 01 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Это было не только для молодёжи.