Mangoskin• 31 января 2024

Как вам заявление ?

’Не вийшов з машини — прострелили коліно. Має бути тільки так, інакше ми не переможемо’ — командир 118 бригади ТрО Стуженко про повноваження співробітників ТЦК під час мобілізації
alina 94• 01 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Да, вде відповіли. Саме пекло!!!!
Ця бригада справді воює в самому пеклі,сарказм тут недоречний.Там вже мало що від неї залишилось , на жаль(
Teonaa• 01 февраля 2024
Ответ дляalina 94
Це коли Черкаськк обл стала самим пеклом?
Irina-5d24• 01 февраля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Очень плохо, что вы не помните (или не знаете), что это такое. Это вполне известное

БММТ «Спутник» — туристическая организация, созданная в СССР в 1958 году. Крупнейшая в мире молодёжная туристическая организация в 1980-х годах.
Я молодежью не была в 80ые и потому нормально, что я ее не помню и не знаю. Родители мои тоже в категорию ’молодежь’ не попадали)
Irina-5d24• 01 февраля 2024
Ответ дляВаша величність
Ну якщо вам більше немає що сказати,
то читайте вирок суду. Єдиний реєстр судових рішень у відкритому доступі.
Розумію, що вам не приємно від того, що ваш ідол виявився монстром, але моєї провини у тому немає.
В мене ідолів немає. Я не люблю брехню.
Irina-5d24• 01 февраля 2024
Ответ дляВаша величність
Ну то чого ж ви не привели власний приклад, а не приклад троюрідної тітки двоюрідної сестри чоловіка?
Бо в мене немає досвіду на моє щастя. Але в нашій корупмованій країні все можливо так що не зарікаюся, може і приведу приклад. І в моїх родичів теж таких прокладів немає. Ну такі ми, законослухняні. Мені вистачає знайомих суддів та адвокатів чия зарплата і реальний спосіб життя дуже прям відрізняються. А ви і надалі чекайте прикладів. Може власний розкажете пізніше....
Полковой раввин Изя• 01 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Это было не только для молодёжи.
alina 94• 01 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
До чого тут Черкаська обл?
Teonaa• 01 февраля 2024
Ответ дляalina 94
До чого тут Черкаська обл?
Ну бо в діалозі фігурує лише ця обл
Я ж з людиною розмовляла, вона так відповіла