годовасик• 31 января 2024
Как ваше самочувствие сегодня? кружится
голова ужасно, есть бури?
Зажуженная Жужжа• 31 января 2024
К мене тиск сьогодні.
Давно не було.
Хочу кави випити смачної, а не можу
Давно не було.
Хочу кави випити смачної, а не можу
ТаЕщеОптимистка• 31 января 2024
Радіаційний шторм розпочався на Землі — можлива сильна геомагнітна буря — Spaceweather
Викид маси, що супроводжував спалах, зараз мчить до Землі. Очікується, що він досягне планети вже в ранні години 31 січня. В результаті Землю накриє магнітна буря з полярними сяйвами у високих широтах.
Шторм викликає перешкоди радіозв´язку на різних частотах на всій планеті, перешкоди в роботі навігації та погіршення самопочуття метеозалежних.
годовасик
• 31 января 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
К мене тиск сьогодні.
Давно не було.
Хочу кави випити смачної, а не можу
Давно не було.
Хочу кави випити смачної, а не можу
У Вас повышено давление? мне кажется и у меня, но нечем прмерять(
годовасик
• 31 января 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Спасибо, а я то думаю 😭
Замулена ріка• 31 января 2024
Ответ длягодовасик
Можна в аптеці поміряти, в багатьох є апарат.
Замулена ріка• 31 января 2024
Три дні в обід крутиться голова, боюся, що впаду десь, мені 48, думаю, що може клімакс починається так.
годовасик
• 31 января 2024
Ответ дляЗамулена ріка
о и мне 48 😭
тоже мысли были про климакс
Замулена ріка• 31 января 2024
Ответ длягодовасик
о и мне 48 😭
тоже мысли были про климакс
В мене перед початком місячних останні два роки і тиск, і тошнота, і дуже погано.
Твоя подружайка• 31 января 2024
Утро началось с внезапной ссоры и истерики, аж до дрожи в руках, бифрен выпила, но раздражительность не прошла, только спать хочется