Як про зрадоньку чи "збиття літака з полоненими" то тут матрьошки одна поперед другою теми строчили. А зараз мовчать про великий обмін
Ответ дляNathalie27
То Ви створіть
207 громадян, які повернулися з полону це воїни ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ, Нацполіції – рядові, сержанти та офіцери
Серед них – оборонці Маріуполя, військові, що були на ’Азовсталі’, острові Зміїний, Донецькому, Запорізькому, Харківському, Луганському, Херсонському та Сумському напрямках, — Єрмак
freedom_2015• 31 января 2024
Чудовина новина .Другий великий обмін за місяць.Нехай хлопці і дівчата швидше одужують
Ответ дляMussja
Списки десь бачили? Хочу подивитись, чекаємо на друга, може обміняли
Поки що не було.
🙏🏻В частности, из вражеского плена удалось спасти младшего сержанта Захара. Он попал в руки российских террористов вместе со своей женой Татьяной после эвакуации из Азовстали в мае 2022 года.
Менее чем за полгода женщину удалось обменять и вернуть в Украину. Татьяна поселилась вместе с двумя дочерьми в Днепре. Однако 14 января россияне ударили ракетой в многоэтажку, где жила семья. Защитница погибла под завалами вместе с младшей дочерью и матерью мужчины. Старшая 19-летняя дочь Руслана сегодня ждет возвращения папы.
⚡️Также освободили медиков, которые в сверхсложных условиях проводили операции на «Азовстали».
freedom_2015• 31 января 2024
Ответ дляКокоСина
Поки що не було.
Лять((((бідний чоловік
Will_Be...• 31 января 2024
Ответ дляКокоСина
Дівчата, нацгвардія це ж азовці?
Вроде, нет, те, вроде, добробат, или как-то так. Зато, я точно знаю, что среди этих нацгвардейцев есть ребята из Кривого Рога, которые на ’Азовстали’ были, а значит, в моем городе появится немного больше улыбчивых лиц тех,кто дождался своих родных.
Ответ дляКокоСина
Ви думаєте якби хтось був в Іл, то кацапи через день провели б обмін? Де трупи? Були б трупи, то вони б їх по всіх каналах тягали фото і відео
Я вважаю що влада мала б все ж таки пояснити, а не розводити цирк з відставкою Залужного та діставати знову з смітника Фаріон.
А так знову питання не на часі.
Хоча коли це зеленський і ко за щось відповідали?
А так знову питання не на часі.
Ответ дляКокоСина
Сама зайшла і здивувалась, що нема теми в топі. Чудова новина! І чомусь я глибоко переконана, що не було на тому Іл-і полонених, що ось вони, живі й цілі. Дякувати усім причетним і велике вітання сімʼям🙏