Як про зрадоньку чи "збиття літака з полоненими" то тут матрьошки одна поперед другою теми строчили. А зараз мовчать про великий обмін
Ответ дляginora
Коли рузня відкриває рот, це значить значить , що бреше.
Їх слова не важать приблизно нічого
Из плена вернули младшего сержанта Захара, попавшего в руки россиян вместе с женой Татьяной после эвакуации из ’Азовстали’. Женщину обменяли через полгода, она поселилась с дочками в Днепре, но российская ракета убила её и одну из дочерей. Захара ждёт старшая выжившая дочь.
(с.)
Яка трагічна доля ...
(с.)
Яка трагічна доля ...
Ответ дляМанула
(с.)
Яка трагічна доля ...
(с.)
Яка трагічна доля ...
L-i-s-a-92af• 01 февраля 2024
Ответ дляolkaig
Так і є, сюди тягнуть тільки погані новини, ділитись хорошими не прийнято, на жаль.
Бо тут сидить фабрика російських ботів для розгону зрадних тем.
В них своя мета на порадниці.
L-i-s-a-92af• 01 февраля 2024
Ответ дляcheryl
Я вважаю що влада мала б все ж таки пояснити, а не розводити цирк з відставкою Залужного та діставати знову з смітника Фаріон.
А так знову питання не на часі.
Хоча коли це зеленський і ко за щось відповідали?
А так знову питання не на часі.
Ця тема про Фаріон,про Залужного?
Чи вам треба гімна скрізь накидати?
L-i-s-a-92af• 01 февраля 2024
Ответ дляBe_me
Сама зайшла і здивувалась, що нема теми в топі. Чудова новина! І чомусь я глибоко переконана, що не було на тому Іл-і полонених, що ось вони, живі й цілі. Дякувати усім причетним і велике вітання сімʼям🙏
Зато в топі третя ЗА ДЕНЬ тема про мобілізацію
L-i-s-a-92af• 01 февраля 2024
Ответ дляcheryl
Тема про лайно при владі, яке здало оркам країну і людей, а зараз героїчно робить вигляд що рятує наших з полона.
Ні,тема про обмін і повернення військовополонених.
Є немало таких,кого з полону ще з часів АТО(2014-2021) повертають.До попередньої влади у вас теж притензії?
Чи лише до хйла і 140млн конченого рашистського народу їх немає?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тоді поясніть що робити рідним тих, хто був в списках на обмін 24 січня???
**Дуже дивна традиція косяки боневтіка прикривати х#йлом.
L-i-s-a-92af• 01 февраля 2024
Ответ дляcheryl
То что там про пленных,которые с 2014 года еще в плену и сейчас их только меняют?Чьи это ’ косяки’
L-i-s-a-92af• 01 февраля 2024
Ответ дляcheryl
В чем ’ косяки’? В том,что рашистский самолет сбили? Это же прекрасно,их все нужно посбивать в приграничной зоне и везде,где достанем.И,желательно,что б они падали при этом на жилые дома,больницы,школы и садики,что б побольше граждан страны-террориста на тот свет отправить к чертям.
Ответ дляcheryl
У вас є ці списки? Чи у яких рідних були списки 24 січня? Звідки ви знаєте хто там був і хто кого чекав ?
Рідним не дають жодних списків. Моєї колеги чоловік був в полоні, його обміняли перед Пасхою. Так от вона взагалі не знала жодного списка і ніхто не знав. Чоловік їй зателефонував ввечері що він на нашій землі, його обміняли і їх везуть в лікарню. Сюжет про обмін буде завтра і ти до завтра мусиш мовчати і нікому не казати про обмін. Які рідні мали списки і чекали?
Ответ дляL-i-s-a-92af
В тому що країна була не готова, південь і не лише він просто зданий. Ви мабуть про чонгар нічого не в курсі, і про орків в Каховці вже 24.02.22. і ще багато чого. Чи то такий план від ’великого’ стратега?
Ответ дляcheryl
Жодна країна не буває готова до війни,якщо на неї нападає агресор з більшої чисельністю в три рази і агресор,який має досвід тому що нападав на інші країни. При іншому президенті чуда б не було. Порошенко теж обіцяв закінчити або за два тижні якщо оберуть президентом. Закінчив? Якби не волонтери на той час, то і солдати були б голодні і в одних трусах.
Я не захищаю зе. Він зробив багато політиків і робить їх далі. Але вішати на нього всіх собак...для чого? Це якось допоможе країні зараз?
Ответ дляКокоСина
До чого тут Порошенко взагалі???
За ситуацію в країні відповідає чинний президент, тим більш він на посаді був не тиждень і не два.
Зручно ховатися за попередників.
L-i-s-a-92af• 01 февраля 2024
Ответ дляcheryl
Я в курсі про те,що в 2015 так само Донбас був
’ просто зданий’,а перед цим в 2014 Крим ’ просто зданий’.А потім ще й цю здачу національних інтересів і капітуляцію країни тодішній президент намагався через Верховну Раду протягнути і узаконити.І якби не свободівці і кров невинних,то все це цілком могло відбутися ще тоді.