Миллениалка• Изменено 31 января 2024
Зняти кімнату в Одесі.
Доброго дня! Дівчата, потрібно зняти кімнату в Одесі в приватному секторі, недорого, можливо хтось поділиться контактами, можливо тут одеситки на сайті, підкажіть будь ласка. На олх тільки квартири або комуни і хостели. Мені це не підходить. Там де я завжди зупинялася, дуже захворіла хазяйка (інсульт). На 5-8 днів потрібно найти де зупинитися. Буду всім вдячна за поради. Бажано по лінії В. Фонтана, Київський район.
Миллениалка
• 31 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Если ул.Шишкина подходит, то могу дать номер
Дякую, де це територіально?
Зілля до весілля• 31 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Дякую, де це територіально?
Київський район, до 10 станції фонтана 20 хвилин пішки
Зілля до весілля• 31 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Вибачте, але хостел не підходить.
Вибачте, не побачила. Там просто приватний сектор і згадався цей варіант