Миллениалка• Изменено 31 января 2024

Зняти кімнату в Одесі.

Доброго дня! Дівчата, потрібно зняти кімнату в Одесі в приватному секторі, недорого, можливо хтось поділиться контактами, можливо тут одеситки на сайті, підкажіть будь ласка. На олх тільки квартири або комуни і хостели. Мені це не підходить. Там де я завжди зупинялася, дуже захворіла хазяйка (інсульт). На 5-8 днів потрібно найти де зупинитися. Буду всім вдячна за поради. Бажано по лінії В. Фонтана, Київський район.
Зілля до весілля• 31 января 2024
Если ул.Шишкина подходит, то могу дать номер
Зілля до весілля• 31 января 2024
https://guide.in.ua/business/124646/хостел-шишкина...
автор Миллениалка • 31 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Дякую, де це територіально?
Я на хвилинку• 31 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
автор же пишет, что хостел не подходит
Зілля до весілля• 31 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Дякую, де це територіально?
Київський район, до 10 станції фонтана 20 хвилин пішки
автор Миллениалка • 31 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Вибачте, але хостел не підходить.
Зілля до весілля• 31 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Вибачте, але хостел не підходить.
Вибачте, не побачила. Там просто приватний сектор і згадався цей варіант