Нашли в капусте• 01 февраля 2024
Яку обрали б квартиру в оренду
Дві квартири дорогі (інші не хочуть здавати/не можу знайти/розвод) за приблизно однакові ціну, 2 квартири в новобудовах після ремонту. Оренда.
1) квартира в середньому за величиною місті, в гарному районі, школа магазини все близько.
Мінуси - в квартирі запах після ремонту. як завезли меблі недавно то взагалі був капець, зараз вже менше, але запах є і він відчутний (пахне дерево чи то ДСП).
2) квартира в маленькому містечку (населення 15 тис) - 10 км від міста. де перша квартира. до школи 1,5 км і йти не зручно (треба авто), сам дім так трохи збоку, як іти дальше - річка, місце для дач, а зі сторони міста то просто заїзд з дороги, заправка і десь 100 метрів іти біля будови.
я сама з дитиною. це за кордоном.
Схиляюсь до варіанту 2, бо ми алергіки і переживаю, щоб не було проблем. Не знаю, скільки вивітрюється запах.. а якщо не вивітриться скоро і тп.
Цікавить Ваша думка, як зробили б Ви. Особливо цікаво хто сам і дитина алергік.
я сама з дитиною. це за кордоном.
ПешитеБесАшипок• 01 февраля 2024
Давно вас не было)
Я за 1 вариант, проветрить там все неделю и норм будет
Татьяна-bfd8• 01 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
И снова вы. Вы не снимите ни первую, ни вторую. Точка.
Это троль? Были уже темы?
Лялька в колисці• 01 февраля 2024
Первый конечно. Запах новой мебели это нормально. Там клей пахнет. Открываете окна и через пару недель все будет норм. Запах не вредный.
Нашли в капусте
• 01 февраля 2024
Ответ дляЛялька в колисці
а це не формальдегід?
Сегодня не целуюсь• 01 февраля 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
Это троль? Были уже темы?
Да были. Помню квартиру после кота сняли.
Там паника была на 15 страниц.
Нашли в капусте
• 01 февраля 2024
Ответ дляХвігура мічти
зніму.
Нашли в капусте
• 01 февраля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Давно вас не было)
думаєте вивітриться? тут писали, що це формальдегід, що він дуже шкідливий і тримається довго
ПешитеБесАшипок• 01 февраля 2024
Ответ дляНашли в капусте
Выветрится конечно, на неделю открыть побольше окон чтоб сквозняк гонял ветер.
Чего решили что формальдегид, выветрили и норм будет.
Свежий ремонт и новая мебель всегда имеют запах. Даже новый телевизор, новые вещи имеют запах день-2, но потом все проходит.
Мрії у вирії• 01 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я б вибрала першу, запах вивітриться
Я ж кажу ) ви повсюди🤣🤣🤣
Нашли в капусте
• 01 февраля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
мені власник сказав, що в квартирі підлогове опалення - і коли мінус то не можна на довго відкривати вікна
Love_Love_Love_• 01 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Я ж кажу ) ви повсюди🤣🤣🤣
Ох, фанати, тримайте себе в руках
ПешитеБесАшипок• 01 февраля 2024
Ответ дляНашли в капусте
Так вы же не на постоянной основе открывать будете окна. Проветрите дней 5 и хватит, дальше стандартно пару раз в день проветривание.
Теплый пол это хорошо и удобно.
Бензопирен• 01 февраля 2024
2 не рассматривала бы даже, потому что далеко до школы и неудобно. Все остальные плюсы квартиры меркнут.
Или 1 квартира или искать дальше
Нашли в капусте
• 01 февраля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Теплый пол это хорошо и удобно.
коли завезли меблі я дивилась квартиру на день після.
то був жахливий запах, їдкий запах - тоді взагалі думала, що не буду брати.
але прийшла через 2 тижні - і запах менший, пахне як деревом (чи дсп).
Просто тут писали про шкоду формальдегіду, і що вивітрюється він роками
Вельшановна• 01 февраля 2024
Запах дерева у мене кілька років був після ремонту, бо меблі дерево, мені навіть подобався.
ПешитеБесАшипок• 01 февраля 2024
Ответ дляНашли в капусте
Да там после нормального проветривания не будет никакого запаха, открыть все окна и нормально будет.
Откуда все взяли про формальдегид? Все знатоки такие?
Ну или ищите дальше
Нашли в капусте
• 01 февраля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну или ищите дальше
та я теж думаю, що всі люди після ремонту купують меблі і одразу заїжджають - ніхто ж не чека ще пів року...
ПешитеБесАшипок• 01 февраля 2024
Ответ дляНашли в капусте
отож
а так свежий ремонт, норм район и дом
проветрите и заживете спокойно
а так свежий ремонт, норм район и дом
проветрите и заживете спокойно
Та не реву я• 01 февраля 2024
Ответ дляНашли в капусте
Швидко не вивітриться, але можна протерти меблі, особливо в середині, з дуже легким розчином укусу, буквально 1 столова ложка на літра 2 води. Це дешеве ДСП, воно завжди з запахом.
Нашли в капусте
• 01 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
там може навіть і диван/ліжко пахли, матрац - все..
Нашли в капусте
• 01 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
найбільше цікавить чи це шкідливо і чи ок алергікам?
звичайно, 1-2 тижні ще буду провітрювати, мити і т.п.
Нашли в капусте
• 01 февраля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну или ищите дальше
мені знайома каже, що і рік після ремонту є запах меблів...
ПешитеБесАшипок• 01 февраля 2024
Ответ дляНашли в капусте
у меня на даче частично мебель из иска и икеи, тоже как собрали пахло.
я все вымыла и открыла окна везде на проветривание, через неделю вернулась уже ок было.
потом купила аромолампы и эфирные масла зажигала натуральные, они и перебили окончательно запахи все в доме.
Нашли в капусте
• 01 февраля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
мені не можна ефірні масла, бо алергія на запахи))
Та не реву я• 01 февраля 2024
Ответ дляНашли в капусте
А як би ви в свою квартиру після ремонту заселялись? Чи ви би винаймали рік іншу? Ми після ремонту з сином алергіком нормально заселялись, все помила і Ок. А як вам буде і на скільки сильна алергія, я не знаю.
ПешитеБесАшипок• 01 февраля 2024
Ответ дляНашли в капусте
а вы натуральным чем то мойте, типа вода с лимоном, апельсинов кожуру посушите в духовке (потом откроете и запах корочек на всю квартиру будет)
цитрусы хорошо убирают запахи