Є заява вага,понад 20 кг почала правильно харчуватися та пішла в спорт зал)взяла собі тренера ,щоб показав що треба робити,та як правильно ✅
Але ,мені здається що мені потрібно спочатку кардіо,щоб скинути вагу а потім уже качати собі мʼязи ,я так розумію ?бо мене зразу повели на тренажери там де качають мʼязи 💪
Може тут є тренери,чи дівчата з досвідом,як правильно ?всім дякую за поради