01 февраля в 14:17

Як я люблю неспішні і сонячні ранки. Сніданок

Все геніальне просто.
Наперед для порадниць, які будуть кричати про лакшері авокадо або рибу.
4 авокадо 45 грн
400 грамм філе лосося - 200 грн, солила сама.
Поділіться своїми улюбленими сніданками.
показать весь текст
автор Лялькодзьоб 01 февраля в 14:46
Ответ дляФайна дівка
Якось так нудно тут стає
що не тема про сніданок - то всюди лосось або авокадо,або 2в1😆
я люблю їх,але тут мабуть думають,якщо снідаєш ними - то зобовʼязаний зробити тему ))

І майже о 3 годині дня на УКРАЇНСЬКОМУ форумі створювати тему про сніданок - як мінімум дивно
Почитайте, що я писала в хед пості. Спеціально для вас.
Тут не про лакшері. Я люблю такий сніданок
3 1
emerald_88 01 февраля в 14:46
Ответ дляЛялькодзьоб
Мені так. Але і без ртби смачно.
Тут делікатес, це помідори. Важко знайти смачні
Я дуже люблю яєшню з салатом і окремо бутерброди з рибою. Тому здивувало ваше поєднання.
НашлаПерепискуМужа 01 февраля в 14:48
Ответ дляЛялькодзьоб
Можна питання? Навіщо ви так?
Удалено администрацией...
автор Лялькодзьоб 01 февраля в 14:49
Ответ дляemerald_88
Я дуже люблю яєшню з салатом і окремо бутерброди з рибою. Тому здивувало ваше поєднання.
Спробуйте.
Цікаво.
Я люблю авокадо просо з сіллю. Або з помідором і часничком. Можна з рибою. Можна так як на фото.
А салат з помідорів і цибульки з олією. Ммммми.
ТАЗератти 01 февраля в 14:49
В мене так іноді буває
Лорка-хлорка 01 февраля в 14:52
Я так понимаю, что любители подобных тем встают в 5 утра, что бы сварганить фоточку в формате ’ Жизнь беззаботной женщины’.
А там, на фоне, ветром подуло на тканевой и засаленный кухонный фартук.
автор Лялькодзьоб 01 февраля в 14:53
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Удалено администрацией...
Я писала вище. Я чекала чоловіка 1.5 роки. За цей час дуже багато переосмислила.

По вашому сісти і плакати 24/7?
Я роблю по максимуму, не доначу куди попало. А допомогаю підрозділу мого чоловіка. Наприклад, купую сітки, вони треба весь час.
Але треба мислити позитивно. Бо так можна збожеволіти.
Хоч з моїм рівнем інтелекту🤣 добре що отакі розумні люди, як ви пишуть
1 4 1
автор Лялькодзьоб 01 февраля в 14:53
Ответ дляТАЗератти
В мене так іноді буває
Смачнісімо👍
автор Лялькодзьоб 01 февраля в 14:54
Ответ дляЛорка-хлорка
Я так понимаю, что любители подобных тем встают в 5 утра, что бы сварганить фоточку в формате ’ Жизнь беззаботной женщины’.
А там, на фоне, ветром подуло на тканевой и засаленный кухонный фартук.
Ага 5 хв готувати
Фартук не ношу
1 1
автор Лялькодзьоб 01 февраля в 14:55
Ответ дляЛорка-хлорка
Я так понимаю, что любители подобных тем встают в 5 утра, что бы сварганить фоточку в формате ’ Жизнь беззаботной женщины’.
А там, на фоне, ветром подуло на тканевой и засаленный кухонный фартук.
А що вас радує? Навчіть
2 1
Подтяжка 01 февраля в 15:03
’Все геніальне просто’, до того це і де геніальне - незрозуміло. На фото аби що нікому не цікаве.
3 1
автор Лялькодзьоб 01 февраля в 15:07
Ответ дляПодтяжка
’Все геніальне просто’, до того це і де геніальне - незрозуміло. На фото аби що нікому не цікаве.
Кому не цікаво, не пишуть.
От вам цікаво😂
1 1
Анонім-ка 01 февраля в 16:17
Ответ дляТАЗератти
Ото ви багато пісьок перенюхали . То тре щось робити з піською якщо вона тхне рибою.
ні, в інтернеті читала лише
я по хлопчикам