01 февраля в 14:10

Ви готуєте страви, які займають багато часу чи ні?

Якщо так, то яка у вас мотивація/причини на це?
Я готую щодня, але то прості страви. Приготувати голубці, лазанью, спекти торт чи щось інше не маю бажання, бо приходжу з роботи ввечері і більше хочу відпочити..
4есотка 01 февраля в 14:10
Чи ні
СережкинаЯ 01 февраля в 14:10
не готовлю практически.
для меня готовка это наказание
Мадам Подлинник 01 февраля в 14:11
Давно надоело это,стараюсь скорее и в мультиварке.
Торт сложный раза два в год
Мамаша в бигудях 01 февраля в 14:11
На работу не хожу. Но такое не готовлю, кроме лазаньи, но она не такая и сложная если листы покупать. На торты не стоят руки, рошен наше фсё.
автор Форс мажор 01 февраля в 14:12
Ответ дляМадам Подлинник
Давно надоело это,стараюсь скорее и в мультиварке.
Торт сложный раза два в год
Підкажіть, а що саме готуєте в мульті? Теж придбала, але найчастіше рагу/плов готую. А інші рецепти не дуже використовую(
Клевотница 01 февраля в 14:12
Иногда, под настроение, когда есть силы, время, вдохновение. Редко, если честно.
БоХатая 01 февраля в 14:12
Зрідка, якщо виникає бажання, і тільки на вихідних.
Кондуктор троллейбуса 01 февраля в 14:12
На работе сейчас не работаете ?
Мадам Подлинник 01 февраля в 14:12
Ответ дляФорс мажор
Підкажіть, а що саме готуєте в мульті? Теж придбала, але найчастіше рагу/плов готую. А інші рецепти не дуже використовую(
Да все,что и на плите
Анчо Ус 01 февраля в 14:12
Нет, всё по быстрому. Яичница, пельмени...
автор Форс мажор 01 февраля в 14:13
Ответ дляКондуктор троллейбуса
На работе сейчас не работаете ?
Ні, не працюю. В мене друга зміна з 3-х годин.
Весела пiсенька 01 февраля в 14:13
готовлю всё на скорую руку, очень редко могу затеять что-то долгоиграющее, типо холодца
Пи Пи Пилюля 01 февраля в 14:14
Никогда ничего ’долгого’ не готовлю .все простое
Кондуктор троллейбуса 01 февраля в 14:14
Ответ дляФорс мажор
Ні, не працюю. В мене друга зміна з 3-х годин.
Ото у вас проблема за час до смены - готовит ли Муся и какая у неё мотивация
2 2 1
Фісташкова кава 01 февраля в 14:15
Готую, люблю готувати, для мене це медитативний процес коли я залишаюся наодинці зі своїми думками. На роботі голова зайнята робочими справами, а якщо лягти вдома - то це буде телефончик, а так можна готувати та думати, планувати
Пушап Мі мі 01 февраля в 14:15
Готую, бо люблю поїсти 😬

Зараз майже не працюю, тому час є.
Омлетик 01 февраля в 14:16
Лазанью люблю,але готую рідко,бо це дуже довго,один лиш соус декілька годин 🙈
Голубці та випічку не люблю і не готую взагалі
автор Форс мажор 01 февраля в 14:16
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ото у вас проблема за час до смены - готовит ли Муся и какая у неё мотивация
Ну це ви придумали проблему. В мене проблем немає. Пʼю каву і суто створила тему з тим, про що задумалась
Яичница с беконом 01 февраля в 14:17
Так
Паски печу раз на рік
автор Форс мажор 01 февраля в 14:17
Ответ дляФісташкова кава
Готую, люблю готувати, для мене це медитативний процес коли я залишаюся наодинці зі своїми думками. На роботі голова зайнята робочими справами, а якщо лягти вдома - то це буде телефончик, а так можна готувати та думати, планувати
А діти не відволікають? Бо я мене навіть те що люблю, то ввечері туго вдається .
І найкраща медитація, то поза будинком.
Завжди мало 01 февраля в 14:17
Какая у Вас мотивация делать то,что Вы любите делать? Что ответить?
автор Форс мажор 01 февраля в 14:18
Ответ дляЯичница с беконом
Так
Паски печу раз на рік
О, я паски теж печу. Але рецепт легкий) вже декілька років підряд використовую.
ТебеОноНадось 01 февраля в 14:18
Люблю вкусно пожрать, поэтому голубцы и прочее мне приготовить это раз плюнуть
Кондуктор троллейбуса 01 февраля в 14:18
Ответ дляФорс мажор
Ну це ви придумали проблему. В мене проблем немає. Пʼю каву і суто створила тему з тим, про що задумалась
Кондуктор троллейбуса 01 февраля в 14:20
Ответ дляЗавжди мало
Какая у Вас мотивация делать то,что Вы любите делать? Что ответить?
Автор философом в две смены работает
Придет на работу и порешает ваши проблемы с мотивацией
автор Форс мажор 01 февраля в 14:20
Ответ дляЗавжди мало
Какая у Вас мотивация делать то,что Вы любите делать? Что ответить?
Якщо жінка готує іноді, то я можу зрозуміти, що це в задоволення. Плюс з побутовими аспектами чоловік допомагає.
А якщо щодня після роботи важкі страви+побут, то ні, я зрозуміти не можу. І де брати мотивацію теж не знаю)
Вумна, аж страшно 01 февраля в 14:21
Я готувати люблю, мені процес подобається. Але не маю часу, бо маю 2 роботи😂
Тому, коли є вихідний, то можу щось напридумати і готувати)
Але зазвичай готую просто і швидко.
Пам´ятаю, було пів року декрету, то я готувала) класно було
Живчик-счастливчик 01 февраля в 14:21
Бывает. Кушать охота, вот и готовлю. Пирожные, торт, пирожки, перец фаршированный и т.д и т.п
автор Форс мажор 01 февраля в 14:23
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Автор философом в две смены работает
Придет на работу и порешает ваши проблемы с мотивацией
І що? Вам від цього холодно чи жарко, що настільки турбує?
Показушница 01 февраля в 14:23
Не готовлю, только самое простое, но у меня никто и не любит сложные блюда, к счастью