Пригощаю кашею• 01 февраля 2024
Оформить ребенку ИНН
Подскажите, кто недавно оформлял в налоговой ИНН ребенку до 14 лет. Нужна справка о регистрации ребенка(где проживает).
Чупа-чупс• 01 февраля 2024
Я что-то выпала из жизни) а расскажите пожалуйста зачем ребенку инн? у меня просто еще маленькая и я вообще не в теме...
Прикуси Язика• 01 февраля 2024
Я с рождения ИНН сделала как оформляла свидетельство, почему люди этого не делают сразу, не понимаю.
Пригощаю кашею
• 01 февраля 2024
Ответ дляelena901
Я минулого тижня робила, без неї не вдалося зробити.
А это был витяг з реестра или справка о составе семьи. Если вытяг, то это две справки на меня и ребенка?
Едимнаморе• 01 февраля 2024
робила тільки зі своїм паспортом та свідоцтвом про народження
присвоїти дитині ІНН це обов’язок держави, ніяких умов для цього, крім документів особи, не потрібно.
Из Кукуева я• 01 февраля 2024
Да, нужна, Вам правильно написали в предыдущих комментариях.
Для этого надо свидетельство о рождении ребенка, сам ребёнок, чтобы подпись поставить и Вы со своим паспортом.
Пригощаю кашею
• 01 февраля 2024
В Дие не подтягивается витяг. Где-то читала, что он действителен 1 день. Бегать и стоять в очередях под сиренами не хочется.
Чупа-чупс• 01 февраля 2024
Ответ дляОлена_Луг
например, чтоб загранпаспорт оформить )
оформляли 3 года назад без него...
Ответ дляПригощаю кашею
Не знаю, як по інших містах. Ну і тут велике значення має кількість тривог.. В Луцьку я зареєструвалась в електрону чергу на ранок, за хв 10 отримала витяг, поїхала в податкову, прочекала дві год, заяву не писала. Даєш всі документи і відразу віддають готовий код. Присутність дитини була не потрібна.
ВЫВсеВрете• 01 февраля 2024
Ответ дляОлена_Луг
например, чтоб загранпаспорт оформить )
Без него оформляют
dahashutka19• 01 февраля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Шоб було) Мы тоже ещё не делали детям
Библиотекарь• 01 февраля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
логично бы было,если бы его сразу со свидетельством и выдавали,а не бегать в разные места
Кривая спроса• 01 февраля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Логично, но уже дети есть а Инн нужно отдельно. По теме в феврале 2022 сделала в налоговой за 20 минут только со своим паспортом и свидетельством. Тогда ничего не требовали.
Бутерброд и я• 01 февраля 2024
Ответ дляОлена_Луг
например, чтоб загранпаспорт оформить )
Не нужен для загранпаспорта
Прикуси Язика• 01 февраля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
А что там бегать, сейчас всё онлайн не то что раньше.
Авторе, довідка про місце проживання робиться в цнапі при Вас, а ІПН можна теж там замовити, щоб двічі не присідати, як то кажуть. Але забирати Вам скажуть через тиждень все одно у податковій. Запишіться в найближчий цнап на отримання іпн, тоді працівник одразу підтягне цю довідку в загальний пакет і все передадуть в податкову.
Из Кукуева я• 01 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Дитина та її підпис чи присутність взагалі не потрібні.
Мені казали що потрібні, коли я сину робила ІПН номер, тому ходили з сином разом і він ставив свій підпис в реєстраційному журналі, але це було в 2021 році, зараз можливо по іншому потрібно.
Ответ дляИз Кукуева я
Але ж Ви самі вставили скріншот зі статті з переліком, ніде його нема. Я вже не кажу про те, що до 18 років батьки є законними представниками.
В будь-якому випадку наразі це не потрібно, робила ІПН дитині два тижні тому.
Из Кукуева я• 01 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Дитині автора, ще немає 14 років, тому присутність законного представника вважається обов´язковою, але підпис в журналі обліку платника податків, дитина самостійно може ставити лише з 14 років, без врахування присутності батьків.
Тому в скріншоті й написано, ДО настання, але не після.
Вважаю що ми трохи не вірно одна одну зрозуміли.
Пригощаю кашею
• 02 февраля 2024
Подскажите, справка о регистрации(витяг з реестра) о проживани и справка о составе семьи это разные документы?