Пригощаю кашею• 01 февраля 2024

Оформить ребенку ИНН

Подскажите, кто недавно оформлял в налоговой ИНН ребенку до 14 лет. Нужна справка о регистрации ребенка(где проживает).
Твердая валюта• 01 февраля 2024
обязательно
elena901• 01 февраля 2024
Так. Ваша і дитини.
автор Пригощаю кашею • 01 февраля 2024
На горячей линии сказали необязательно, но желательно.
elena901• 01 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Я минулого тижня робила, без неї не вдалося зробити.
Чупа-чупс• 01 февраля 2024
Я что-то выпала из жизни) а расскажите пожалуйста зачем ребенку инн? у меня просто еще маленькая и я вообще не в теме...
Прикуси Язика• 01 февраля 2024
Я с рождения ИНН сделала как оформляла свидетельство, почему люди этого не делают сразу, не понимаю.
автор Пригощаю кашею • 01 февраля 2024
Ответ дляelena901
А это был витяг з реестра или справка о составе семьи. Если вытяг, то это две справки на меня и ребенка?
Едимнаморе• 01 февраля 2024
робила тільки зі своїм паспортом та свідоцтвом про народження
присвоїти дитині ІНН це обов’язок держави, ніяких умов для цього, крім документів особи, не потрібно.
elena901• 01 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Якщо є дія, можете з неї роздрукувати по свідоцтву дитини. Я брала в ЦНАПі витяг на дитину.
Из Кукуева я• 01 февраля 2024
Да, нужна, Вам правильно написали в предыдущих комментариях.
Для этого надо свидетельство о рождении ребенка, сам ребёнок, чтобы подпись поставить и Вы со своим паспортом.
автор Пригощаю кашею • 01 февраля 2024
В Дие не подтягивается витяг. Где-то читала, что он действителен 1 день. Бегать и стоять в очередях под сиренами не хочется.
elena901• 01 февраля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Моєму 11, робила йому карту Привата, там був потрібен інд.
Олена_Луг• 01 февраля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
например, чтоб загранпаспорт оформить )
Чупа-чупс• 01 февраля 2024
Ответ дляОлена_Луг
например, чтоб загранпаспорт оформить )
оформляли 3 года назад без него...
elena901• 01 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Не знаю, як по інших містах. Ну і тут велике значення має кількість тривог.. В Луцьку я зареєструвалась в електрону чергу на ранок, за хв 10 отримала витяг, поїхала в податкову, прочекала дві год, заяву не писала. Даєш всі документи і відразу віддають готовий код. Присутність дитини була не потрібна.
ВЫВсеВрете• 01 февраля 2024
Ответ дляОлена_Луг
например, чтоб загранпаспорт оформить )
Без него оформляют
dahashutka19• 01 февраля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Шоб було) Мы тоже ещё не делали детям
Библиотекарь• 01 февраля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
логично бы было,если бы его сразу со свидетельством и выдавали,а не бегать в разные места
Кривая спроса• 01 февраля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Логично, но уже дети есть а Инн нужно отдельно. По теме в феврале 2022 сделала в налоговой за 20 минут только со своим паспортом и свидетельством. Тогда ничего не требовали.
Бутерброд и я• 01 февраля 2024
Ответ дляОлена_Луг
например, чтоб загранпаспорт оформить )
Не нужен для загранпаспорта
Прикуси Язика• 01 февраля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
А что там бегать, сейчас всё онлайн не то что раньше.
raven_i• 01 февраля 2024
Авторе, довідка про місце проживання робиться в цнапі при Вас, а ІПН можна теж там замовити, щоб двічі не присідати, як то кажуть. Але забирати Вам скажуть через тиждень все одно у податковій. Запишіться в найближчий цнап на отримання іпн, тоді працівник одразу підтягне цю довідку в загальний пакет і все передадуть в податкову.
raven_i• 01 февраля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Дитина та її підпис чи присутність взагалі не потрібні.
Из Кукуева я• 01 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Мені казали що потрібні, коли я сину робила ІПН номер, тому ходили з сином разом і він ставив свій підпис в реєстраційному журналі, але це було в 2021 році, зараз можливо по іншому потрібно.
raven_i• 01 февраля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Але ж Ви самі вставили скріншот зі статті з переліком, ніде його нема. Я вже не кажу про те, що до 18 років батьки є законними представниками.
В будь-якому випадку наразі це не потрібно, робила ІПН дитині два тижні тому.
Из Кукуева я• 01 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Дитині автора, ще немає 14 років, тому присутність законного представника вважається обов´язковою, але підпис в журналі обліку платника податків, дитина самостійно може ставити лише з 14 років, без врахування присутності батьків.
Тому в скріншоті й написано, ДО настання, але не після.
Вважаю що ми трохи не вірно одна одну зрозуміли.
автор Пригощаю кашею • 02 февраля 2024
Подскажите, справка о регистрации(витяг з реестра) о проживани и справка о составе семьи это разные документы?