Зимова казка• 01 февраля 2024

Як знизити Апетит?

Як знизити апетит? Порадьте будь ласка. Може якісь бади дієві є?
Сірничок• 01 февраля 2024
Мені розказували про точку голоду ботоксом, не знаю наскільки дієве почитайте в інтернеті якщо цікаво

Ласкове телятко• 01 февраля 2024
А мне наоборот вся еда какая-то противная стала
Млинці зі смайликом• 01 февраля 2024
шить крестиком умеете?
Само_достаточная• 01 февраля 2024
Перевірити цукор.
Перестати їсти солодощі, солодкі фрукти, білий хліб, мучне. Воно посилює апетит. Більше їсти білків
Прокачую сідниці• 01 февраля 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Перевірити цукор.
Чем больше котлет тем больше я хочу есть. Котлеты условно, любые белки. Наедаюсь сладким и хлебом увы(
Люблю ВалЄру• 01 февраля 2024
Я стала просто їсти частіше) і снідати. Пройшов жор)
Слухи-руки не распускаю• 01 февраля 2024
Спіруліна, це органічна добавка природнього походження що багата на натуральний рослинний білок,вона допоможе втамувати голод
автор Зимова казка • 02 февраля 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Я купувала в аптеці спіруліну то нажаль не холодно не жарко як кажуть..
Слухи-руки не распускаю• 02 февраля 2024
Ответ дляЗимова казка
А мені дуже допомогла до речі…тому вирішила порадити вам

автор Зимова казка • 02 февраля 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А яку саме ви купували?? І де?
Вишневий цвіт• 02 февраля 2024
Глюкофаж 1000 після їжі.
Акуна_Матата• 02 февраля 2024
Різні чудеса... А я, взагалі, не хочу їсти - так, десь, банан, апельсин - більше не треба...
Вся в кредитах• 02 февраля 2024
Повноцінне харчування - сніданок крупа з білком, обід крупа з білком, вечеря салат з білком. Менше жор буде.
автор Зимова казка • 02 февраля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Дякую за пораду)
raven_i• 02 февраля 2024
Автор, я спробувала практично все, що існує, з безпечного. Мкц, піколінат хрома, л-карнітин, інші якісь рослинні вгамовувачі апетиту. Навіть в аптеці пораду просила і мені щоразу пропонували щось нове, не згадуване на форумах. Ніфінта воно не працює, на жаль.
Що я не пробувала і не готова, це пити серйозні штуки типу глюкофажа чи флуоксетина, метформіна тощо. Краще бути трохи не в формі, ніж угробити психіку чи печінку чи ще щось. Із безпечного не пробувала хіба що гомеопатію, але я б на неї не сподівалась.
Дійшла до висновку, що без спорту у неюному віці не схуднеш, бо м´язи добре енергію тягнуть, а нема м´язів - росте жир.