Самохвалова• 02 февраля 2024
Шо це вірус чи що?! Не сплю третю ніч горло і ніс...
В ніч на вівторок почався нежить, нормально не спала, тече, пече, почало боліти горло
Пшик, сінузан сільвер, евказолін аква. Тантум верде трахісан декатилен флу. Чай, зволожувач і тп. На наступний день те саме на ніч температура 38. Тече, пече ніс, закладає, заклало вухо, горло дере. Сплю уривками. Вдень трохи легше але так само. Температури немає. Сьогодні знову лягла проспала до 3х і все. Мучить не дає спати то тече, то пече, то заклало. Що випити? Що купити? В мене вже істерика.
Мавка• 02 февраля 2024
Вірус такий. У сестри теж ухо- горло- ніс. Як завжди лікуватися.У вас всього багато бачу. Вчора сказали чудо рецепт: лимон, імбир, цибуля , часник. В блендер, стакан вони теплої і їсти.
Самохвалова
• 02 февраля 2024
Ответ дляМавка
Я таке не ковтну....
Спочатку хворів син, результат призначили антибіотики бр довго і погіршення після покращення, потім дочка але легко. Лікар сказав шо в них вірус. Вдень я це все переношу. Чай, просила закапала і тп. А вночі ну ніяк спати не можливо. Я з 3х часів ночі сиджу.. бо набридло вже, сиджу плачу ... всі сплять а я не можу (((
ПесиКот• 02 февраля 2024
Про ковід не думали? Хоча яка різниця, лікування ж симптоматичне
Одужуйте
Самохвалова
• 02 февраля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
та то мабуть не температура
Була один раз, на другой день вечері і все. А так 36.6
Самохвалова
• 02 февраля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Тож 38
Один раз ввечері на 2й день і все , а так 36.6
Я таке знаю• 02 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Це вірус якийсь, навряд чи грип. Вірусів багато. Нічого не вип´єте такого, щоб аж одразу все було добре. Чекати треба. Все пройде.
Я таке знаю• 02 февраля 2024
Каплі на ніч нормальні в ніс, щоб не закладало. Називін чи щось таке.
Жирафовое варьенье• 02 февраля 2024
Сосед врач, говорит вирус. У его сына в классе 25 человек, на уроки ходит 7, остальные болеют. Киев.
Червона ікорка• 02 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
То ідіть на роботу як нема температури
Самохвалова
• 02 февраля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
То ідіть на роботу як нема температури
Дякую за пораду, яка ви добра, але коли я хвора я не працюю
Нафаня Маня• 02 февраля 2024
Я терпела не капала в нос , т.к. год назад избавилась от зависимости этих капель, сидела на них более полугода. Тоже практически не спала. Симптомы как у вас , автор, через несколько дней стало лучше я пила большую дозу витаминов С . Ещё Вит Д. Брызгала в горло.