Оскорбляю всячески• 02 февраля 2024
Відновити роботу ЖКТ
ПІсля сильного харчового отруєня порушилася робота Всієї ЖКТ. ЧАсто здуття в кишечнику біль і спазми іноді. Постійний запор. Буває гіркота в роті зранку. ПІсля прийоиму їжі наби стає шлунок і важкість. ЛІкуп кажею що після отруєння таке можливо сказав пропити креон воду мінеральну переж їже. і пробіотики 14 днів. І дієтичне харчування. Пройшов час і резільтату майже немає. Можливо треба якусь певну дієту лікувальну а може треба якусь схему з ферментами і жовчогінними.
ОхиИВздохи• 02 февраля 2024
Попробуйте хлорофилл. Мне помогло наладить регулярный стул. Еще убирает неприятный вкус и запах со рта
Оскорбляю всячески
• 02 февраля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Щось про таке чула. Який купуєте?
Оскорбляю всячески
• 02 февраля 2024
Ответ дляКнопкотиць
А що їсте, в якій кількості і як часто?
Стараюся їсти як можливо правильнушу їжу, але не завжди виходить . Часто перекуси бутерброди чай кава. Суп щодня. Смаженого мало і жирного майже немає
Шлях до зірок• 02 февраля 2024
Диета 5 стол, небольшими порциями ’лёгкая еда’ не перегжайте жкт, вода нафтуся или хоть поляна
Оскорбляю всячески
• 02 февраля 2024
Ответ дляШлях до зірок
Проверяли жкт? Есть болезни? Хроника?
З останніх досліджень зпонижена кислотність вона завжди була і дискенезія жовчних
Сладко-соленая• 02 февраля 2024
Нужна диета, а не лекарства. Креон правильно вам выписали, старайтесь максимально диеты придерживаться , каши, мясо отварное или запечённое, тушёные овощи, молочка и сырые овощи-фрукты временно уберите.
Шлях до зірок• 02 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Желудок, поджелудочна в порядке? Можно попробовать хофитол для жёлчного. Хотя с начала утром попробуйте тёплую воду натощак и яйца всмятку запустить желчный
ОхиИВздохи• 02 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Щось про таке чула. Який купуєте?
Как раз маме вчера фотографировала. Заказываю с iherb
Оскорбляю всячески
• 02 февраля 2024
Ответ дляШлях до зірок
ТАк це в нормі
Оскорбляю всячески
• 02 февраля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Нажаль фото не відкриває. Можна назву
ОхиИВздохи• 02 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Нажаль фото не відкриває. Можна назву
NOW Liquid chlorophyll
Шлях до зірок• 02 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
ТАк це в нормі
Тогда пробуйте. Хуже не должно быть. Но лучше бы к хорошему гастроенторологу, только где ж его нацти(, сама в поиске. Вечно же на таблетках на просидишь
к.Буланова• 02 февраля 2024
Копрограму здайте і аналіз на дисбактеріоз. Дивно, що лікар Вам не назначив ці два аналізи. Вони дуже інформативні. І поміняйте гастроентеролога.
Дивлячись від результатів аналізу, лікар призначить лікування.
Думаю, що лікар і фгдс теж назначить( але не факт)
Оскорбляю всячески
• 02 февраля 2024
Ответ дляк.Буланова
Здавала дизбактеріозу немає. а по копрограми теж не дуже великі зміни не памятає щось були залишки не перетравленої їжі і ще щось в невеликій кількості
Оскорбляю всячески
• 02 февраля 2024
Ответ дляШлях до зірок
Спробую і діету теж
А поговорить?• 02 февраля 2024
Тут би здати аналізи… Узі..
Спробуйте зранку натще стакан теплої води, за хвилин 20-30 до сніданку. Зможете 2 стакани-прекрасно. Обов’язково снідати в першу годину після пробудження. Спробуйте їсти 3 рази на день і між ними жодних перекусів, лише воду пити. Виключити повністю цукор, доданий і бажано прихований (жодних солодощів, білого хліба, випічки, сухофрукти та фрукти і б заради експерименту теж виключила). Не пити під час їжі. Між їжею проста вода, можна чай без нічого, каву (2-3 чашки на день), пити багато води, ніяких солодких напоїв, кави з молоком чи цукром теж не можна. Ніяких майонезів, соусів, кетчупу. Багато корисних жирів , таких як авокадо, оливкова олія екстра вірджин в склі, горіхи, риба -прекрасно насичують, обов’язково вуглеводи (гречка, бурий рис, макарони твердих сортів), мясо яловичина, телятина, курятина, різноманітні сири(мʼякі, розсольні, тверді -тільки не копчені і не плавлені), обов’язково квашена капуста, кефір може бути, якщо любите, багато овочів . Якщо ваше харчування буде різноманітним та збалансованим, вам не буде хотітися солодкого, перекусити. Якщо протримаєтеся тиждень-10 днів, ви побачите зміни)) Паралельно, звісно, обстеження, аналізи, консультації лікаря
Коплю на груди• 02 февраля 2024
Можливо ще застій жовчі. Допоможуть таблетки Хофітол (з артішоку).
Коплю на груди• 02 февраля 2024
Ответ дляА поговорить?
Тут би здати аналізи… Узі..
Кава 2-3 рази на день?!
Коли кишківник вздутий? Не смішіть
Партизанка• 02 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Жрете много, всего делов.
После отравления еды должно быть очень мало. Оооочень. Размер порций как для карликового пуделя)))) и без перекусов.
Кофе исключить или сократить до 1 чашки в день.
Своих ферментов мало и чужие я не люблю. Жкт отдохнет и сам начнет делать.
Диета как для диабетиков и печеночников, без жареного совсем, но в то же время рассмотрите квашеную капусту, в ней как раз ферменты натуральные.
Оскорбляю всячески
• 02 февраля 2024
Ответ дляА поговорить?
Тут би здати аналізи… Узі..
Дякую
Оскорбляю всячески
• 02 февраля 2024
Ответ дляПартизанка
Жрете много, всего делов.
Та я б не сказала що багато їм . То я писала як їм постійно а після отруєняя пройшов вже місяць
Партизанка• 02 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Обычная порция еды это очень много. Я после ротавируса месяц ела 30% от стандарта, вечно в полуголоде, но зато жкт отдохнул восстановился.
Все дело в еде, в количестве и составе, пересмотрите свое питание.
А поговорить?• 02 февраля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Кава 2-3 рази на день?!
Коли кишківник вздутий? Не смішіть
Ну це як максимум, краще, звичайно, без неі. До речі, в мене був вздутий кишківник, дуже довго мучалась. Перейшла на це харчування і все пройшло, відразу, хоча каву я п’ю, лишила дві чашки в день еспресо, не американо, без нічого. Сама купую зерна, сама мелю, все ок з кишківником. Звісно, мова не про розчинну, не про шмурдяк якийсь і не пів літрові відра лате, капучино і т.д.