Маю рацію• 2 часа назад
Хочу почути думку зі сторони,бо втомилась
Чоловік регулярно дорікає мені тим, що я "із села", називає мене "селючкою" і каже, що "село з мене не виведеш". Але я не виросла в селі. Я виросла в районному центрі з населенням приблизно 10 тисяч людей. Так, містечко невелике, там навіть немає світлофорів, але це все ж не село.
Мої батьки дійсно родом із сіл. Але цікаво те, що його батьки теж вихідці із села. Просто вони переїхали в місто з населенням близько 300 тисяч, і вже там народився та виріс мій чоловік. Тобто його виховували такі ж люди, які самі виросли в селі.
Через це мені незрозуміло, чи справедливо з його боку постійно дорікати мені моїм походженням. Складається враження, ніби він ставить себе значно вище, хоча різниця лише в тому, що його батьки переїхали до більшого міста трохи раніше.
Крім того, він часто казав, що в мене "немає смаку", тому що я можу купувати одяг на базарі. Але я не вважаю, що місце покупки автоматично визначає наявність чи відсутність смаку. Можна знайти гарні речі і на ринку, і в торговому центрі, так само як можна купити дорогий одяг і вдягатися без смаку.
Чи це нормальні зауваження, чи все ж це прояв зверхності та спроба принизити партнера?
Тож навіщо він це робить ?
Та_все_ок_будет• 2 часа назад
Якщо ви йому дозволяєте до себе таке відношення, то , напевне, вам норм.
Норм чоловік таке не скаже, норм жінка не дозволить.
Маю рацію
• 2 часа назад
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ну звісно вина жінка ,а хто ж
Колдунья-вещунья• 2 часа назад
Він просто закомплексований му**к. Який нічого не досяг і не досягне, тому шукає, на кому свою злість зірвати.
Неважливо, чому він такий виріс.
Незрозуміло лише, чому Ви досі поруч з ним.
Неважливо, чому він такий виріс.
Та_все_ок_будет• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
Ну звісно вина жінка ,а хто ж
От бачите, вам навіть не зрозуміло про що мова, прочитали що хотіли.
Хочу барабульки• 2 часа назад
Слишком много размышлений вместо того, чтобы сказать этому чмошнику иди нахуй
Баррикадница• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
Ну звісно вина жінка ,а хто ж
Вам нужно виноватых найти? Тут же суть в том, что он может вам это все высказать и у вас есть сомнения: нормально это или нет. То есть для вас это не является изначально ненормальным, вы допускаете
САМ_ТАКОЙ• 2 часа назад
Яке їхало, таке здибало. Як ви допускаєте таке ставлення до себе??? Навіть, якщо б родом з села з 10 хатами, то це не привід обзивати жінку селючкою. В селі народитись та жити норм, а бути таки мудаком, як ваш чоловік стрьом.
Кукусики• 2 часа назад
Вот это все говорит о его комплексах, неуверенности в себе, поэтому он хочет принизить вас, чтобы на вашем фоне выглядеть круче.
Гладиолус• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
Ну звісно вина жінка ,а хто ж
Конечно виноваты вы, потому что терпите этого дебила.
Вподобайден• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
Ну звісно вина жінка ,а хто ж
нє ну а хто дозволяє таке казати? Ви ж самі і допускаєте таке. Це ж і раніше було, і до весілля ж мабуть. То нашо ви це терпіти? Або відразу закрити йому рота треба було, да так щоб боявся ще раз відкрити, або просто не жити разом. Бо це постійне приниження людини.
Панна Кота• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
Ну звісно вина жінка ,а хто ж
А хто вам винен, що ви вийшли за паскуду?
АфродитаПетровна• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
Автор, вы тролль?
Та ну. Чтоб троллить, надо хоть какой-то ум иметь.
Я така бойова• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
Ну звісно вина жінка ,а хто ж
А кто виноват, что к вам относятся как к мусору и вы позволяете? Вы.
Маю рацію
• 1 час назад
Ответ дляКукусики
Так він такий самий,бо виховувався батьками із сіл ,в чому крутизна?
Указка• 1 час назад
Ответ дляпарИла я парИла
Він Вас знецінює та принижує.
Неважливо, звідки людина родом.
На длительный срок важно
Если человек рядом чавкает, например и ресторане громко разговаривает- то это быстро может до развода довести
Нашли в капусте• 1 час назад
А в каком контексте звучат эти обидности? Одно дело говорить так о вашем вкусе, который ему не нравится, а вашем стиле и гардеробе. И совсем другое дело, говорить так о вашем привычном укладе жизни: т.е. характерное людям из сел кучкование с родичами, постоянное ваше погружение в их жизнь, а их в вашу, т.е. своего рода такой себе колхоз?!
Маю рацію
• 1 час назад
Ответ дляУказка
На длительный срок важно
До речі він дуже любить все в ресторані коментувати гучно,що персонал та інші відвідувачі це чують,то в мене за нього тоді іспанський сором
Радуга-дуга• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
Ну звісно вина жінка ,а хто ж
У вашому випадку - так. Навіщо ви це терпите? За житло?
Навіть 5 фактів, за які ви любите чоловіка і які переважають описане вами. В чому проявляється його любов до вас?
Я така бойова• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
Вы ничем не отличаетесь от него, если живете с тем, кто вас унижает.
Алгонавт• 1 час назад
Ну как-то ж вы нашли друг друга и поженились. Или вас насильно женили под наркозом?
Маю рацію
• 1 час назад
Ответ дляНашли в капусте
Що гучно зайшла у вану попісяти вночі
Радуга-дуга• 1 час назад
Ответ дляХочу барабульки
Чего это он должен идти из своей квартиры? Автор никак не уйдёт, это факт. Видимо, не хочет в своё село возвращаться
Статус Ква• 1 час назад
Автор, зеркальте его отношение к Вам и он будет счастлив, потому что сам провоцирует, а сказать прямо не решается
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляХочу барабульки
Драааасти. А тему тогда про что клепать?