Маю рацію• сегодня в 10:24
Хочу почути думку зі сторони,бо втомилась
Чоловік регулярно дорікає мені тим, що я "із села", називає мене "селючкою" і каже, що "село з мене не виведеш". Але я не виросла в селі. Я виросла в районному центрі з населенням приблизно 10 тисяч людей. Так, містечко невелике, там навіть немає світлофорів, але це все ж не село.
Мої батьки дійсно родом із сіл. Але цікаво те, що його батьки теж вихідці із села. Просто вони переїхали в місто з населенням близько 300 тисяч, і вже там народився та виріс мій чоловік. Тобто його виховували такі ж люди, які самі виросли в селі.
Через це мені незрозуміло, чи справедливо з його боку постійно дорікати мені моїм походженням. Складається враження, ніби він ставить себе значно вище, хоча різниця лише в тому, що його батьки переїхали до більшого міста трохи раніше.
Крім того, він часто казав, що в мене "немає смаку", тому що я можу купувати одяг на базарі. Але я не вважаю, що місце покупки автоматично визначає наявність чи відсутність смаку. Можна знайти гарні речі і на ринку, і в торговому центрі, так само як можна купити дорогий одяг і вдягатися без смаку.
Чи це нормальні зауваження, чи все ж це прояв зверхності та спроба принизити партнера?
Тож навіщо він це робить ?
Маю рацію
• 2 часа назад
Ответ дляРадуга-дуга
Чего это он должен идти из своей квартиры? Автор никак не уйдёт, это факт. Видимо, не хочет в своё село возвращаться
В мене немає нерухомості в райцентрі,де я виросла.
Пищалка• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
Що гучно зайшла у вану попісяти вночі
- Хто там сцить у коморі як ота кобила?
- Та це ж я, твоя Маруся!
- Пісяй, пісяй, мила.
- Та це ж я, твоя Маруся!
- Пісяй, пісяй, мила.
Радуга-дуга• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
Що гучно зайшла у вану попісяти вночі
Автор, для чого нам подробиці вашого побуту? Щоб що? Обсирати вашого чоловіка нема сенсу. Він такий. Бачили очі. Змінити вы можете або своє ставлення, або місцеперебування.
Досить вже цих одноманітних тем
Хочу барабульки• 2 часа назад
Ответ дляРадуга-дуга
Послать нахуй это из жизни ее, а у вас видимо квартира -больная тема
Радуга-дуга• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
Це не його проблема.
Батьки ж не в коробці під мостом жили? От туди і вертайтеся
Радуга-дуга• 2 часа назад
Ответ дляХочу барабульки
Вы её спросите, сколько лет она уже терпит. Послать. Автор - пассивная агрессорша, неспособность решить свои проблемы. Вышла за первого, кто позвал. Теперь он ’не такой’.
Выход там, где вход. Но она упорно клепает однообразные темы. Примерно на 3-й странице начнёт огрызаться.
Единственное развлечение - танцы на граблях
Алгонавт• 2 часа назад
Ответ дляРадуга-дуга
Це не його проблема.
Як вона повернеться, а що люди скажуть
Маю рацію
• 2 часа назад
Ответ дляРадуга-дуга
Це не його проблема.
То їх ,а не моє
І чому це ви вирішуєте куди мені повертатись?
Я із батьками ще задовго до чоловіка перестала жити
От ви в своє село краще повертаєтесь,раз для вас це болюча тема
Маю рацію
• 2 часа назад
Ответ дляАлгонавт
Як вона повернеться, а що люди скажуть
Які люди?
Радуга-дуга• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
То їх ,а не моє
Друга сторінка. Трошки не вгадала. Сьогодні у автора турбо режим. Справжнє обличчя вилізло набагато раніше.
Для чого мені в село? В мене гарний чоловік і ми живемо в місті.
Тема ваша. Що кому болить.
Добра, коли сита!• 2 часа назад
а можете навести конкретні приклади за яких обставин починаються образи?
Покращена• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
Ну звісно вина жінка ,а хто ж
Виновата в чем?
Девушка правильно сказала. Вы позволяете такое поведение по отношению к себе. Границы должны быть, что Вам ок, а что нет. Мужчина с которым Вы спите Вас унижает!!!
Покращена• 2 часа назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Він просто закомплексований му**к. Який нічого не досяг і не досягне, тому шукає, на кому свою злість зірвати.
Неважливо, чому він такий виріс.
Незрозуміло лише, чому Ви досі поруч з ним.
Неважливо, чому він такий виріс.
100%
Сам комплексует по поводу своего происхождения.
Покращена• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
До речі він дуже любить все в ресторані коментувати гучно,що персонал та інші відвідувачі це чують,то в мене за нього тоді іспанський сором
Это его комплексы и желание самоутвердиться.
Покращена• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
То їх ,а не моє
За жильё терпите?
Пані_Халепа• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
Так він такий самий,бо виховувався батьками із сіл ,в чому крутизна?
Ваш муж просто чувствует и видит, что вы лучше него. Где то умнее, где проворнее, где то сообразительнее.
И я не понимаю, сейчас все такие психологи вдруг стали, но как можно этого не понимать, что он просто вас занижает в ваших глазах, чтобы вы считали себя похуже, и не дай Бог, не вздумали уйти, найти другого, покруче, поумнее, перспективнее
Это самый обычный прием понизить человека, постоянно тыкая ему, ой, у тебя штанина выпачкалась, ой ну все, село ты. Ой, пересолила, та все, селючка.
Малейшее ваше движение, спотыкание, на каждую мелочь, стоит только где то вам ошибиться, на все будет максимальный акцент, что вы село, и без него вы не сможете и не проживете, и куда вы со своим селом денетесь.
Мужчина слабее вас просто
Радуга-дуга• 2 часа назад
Ответ дляПані_Халепа
Мужчина слабее вас просто
Однако она живёт у этого слабака.
Так в чем он не прав? Не может и не живёт.
Вы здесь новенькая и это первая тема, которую вы прочитали от автора? Больше объяснить просто нечем
Нашли в капусте• 2 часа назад
Ответ дляМаю рацію
Що гучно зайшла у вану попісяти вночі
Троллите значит таки?!
Маю рацію
• 2 часа назад
Ответ дляДобра, коли сита!
Коли купляли речі мені в магазині,а мені наприклад не сподобалось ,що він мені вибрав на свій смак (це була жовта парка) а мені такі куртки зовсім не подобаються,я хотіла іншого типу верхній одяг
Він почав казати,що де я ще куплю речі без нього ,це на базарі в Хмельницькому,хоча я там і ніколи не була навіть
Лукава Кішка• 1 час назад
Завжди викликали у мене подив такого контексту тему. Тобто ваш чоловік вас підколює, що ви селючка, а чого ж він тоді обрав вас у дружини, а не одружився на якійсь дворянці у 10 коліні., ну якось дивно... жити з людиною, яку сам обрав, і при цьому обсирати її, за її походження.
Пупуговка• 1 час назад
Если бы мне - Чоловік регулярно дорікає мені тим, що я ’із села’, називає мене ’селючкою’ і каже, що ’село з мене не виведеш’, то я бы сразу развелась! В тот же день!
Добра, коли сита!• 22 минуты назад
Ответ дляМаю рацію
дитячий садок....