В курсі діла• 02 февраля 2024
Адапален, сильне подразнення
Користуюся мʼякими очисниками, хороший крем для відновлення, ніяких кислот,ю,вводила поступово, сьогодні тиждень , як щодня користуюся, відчуваю сильне подразнення,намастилася цікапластом(де є подразнення), але чухається жахливо, хто користувався Адапаленом, коли це мине?
Дама_с_коготками• 02 февраля 2024
Перестаньте Поки користуватись, дайте шкірі відновитись. СПФ обов´язково завжди напротязі 2 років
Последний вагон• 02 февраля 2024
Надо вводить ретиноиды постепенно. После адапалена через час наносите увлажняющий крем
Последний вагон• 02 февраля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Пользуйтесь через день-два. Сейчас поможет гидрокортизон
Это гормональная мазь, зачем такое советовать 🤦♀️
Роздратована шкіра• 02 февраля 2024
Ответ дляПоследний вагон
Я знаю, что гормональная. Потому что она шикарно заживляет такие вещи и не надо шарахаться от слова гормональная
В курсі діла
• 03 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Дякую, користуюся щодня
В курсі діла
• 03 февраля 2024
Ответ дляПоследний вагон
Я поступово вводила, перші два тижні, сьогодні рівно три тижні від початку користування, кремом закриваю через годину , в мене крем cu skin balancing moisture