Котомафия• 02 февраля 2024

Сегодня день смерти Кузьмы

Девочки, сегодня день смерти Кузьмы. Давайте поделимся нашими любимыми песнями в его исполнени.

Кашка-маняшка• 02 февраля 2024
Вічна памʼять💔

Губи до вух• 02 февраля 2024
Сьогодні день його смерті, 9 років
Медсестричка• 02 февраля 2024
сьогодні день його смерті😭 Вічна памʼять🙏
вентиляторная• 02 февраля 2024
О Боже, разом в один день з моєю свекрухою.
Не віриться, що його стільки вже немає. Неймовірний патріот своєї країни!
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 февраля 2024
17 серпня в нього день народження
Акуна_Матата• 02 февраля 2024
Годовщина гибели, а родился Андрей 17 августа
Невгамовна шахиня• 02 февраля 2024
День смерти....
Лялька в колисці• 02 февраля 2024
Тікай, бо скоро буде війна
Залетна Я тут• 02 февраля 2024
Не бийте тільки, але я не дуже полюбляю його пісні. Єдине, що завжди плачу на ’Старих фотографіях’. Але дуже поважаю Кузьму як особистість, як лідера, як ведучого та громадського діяча.

Губи до вух• 02 февраля 2024
Часто буваю в нього на могилі, мами подруга теж там похована.
Залізний занавіс• 02 февраля 2024
У нього багато крутих пісень, він в моєму серці
вентиляторная• 02 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
За що бити? Я і його колись не любила, але чим старше ставала тим більше подобався.
Курочка-чубаточка• 02 февраля 2024
Я пам´ятаю, що проплакала тоді весь день
Курочка-чубаточка• 02 февраля 2024
Пісня, яку йому присвятила Руслана порвала мою душу
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 февраля 2024
Залетна Я тут• 02 февраля 2024
Дочері, дуже хочу сходити на «Я, «Побєда» і Берлін». Сподіваюсь, він таки вийде
автор Котомафия • 02 февраля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Скиньте ссылку на эту песню.
Медсестричка• 02 февраля 2024
ця одна з улюблених, пророча як і багато пісень Кузьми… https://www.google.com.ua/search?client=safari&sca...(%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B1%D0%BE%D0%BC%D0%BD%D0%B0+%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%96%D1%8F)&stick=H4sIAAAAAAAAAONgFuLVT9c3NMwyq0zOMDXKUoJwiyozMnLNswq0RLOTrfRzS4szk_UTc5JKc62K8_PSixex-l_YdbH5wvaLPRf2XNigcLERyG242H9h44UdF_YqXNh_sfli48WmCzsUgNJbL-y9sFVB48KGC7uByjde2AcU2wvUdGHTha1ATY0Xp13s1wQAYU2GVokAAAA&tbm=vid&source=lnms&prmd=visnbmtz&sa=X&ved=2ahUKEwjLtMr_w42EAxWEX_EDHfDkBHUQ0pQJegQIDBAB&biw=375&bih=632&dpr=3#
Чтооооооооооо?• 02 февраля 2024
Автор, фанат Кузьмы с Вас не очень

автор Котомафия • 02 февраля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Автор, фанат Кузьмы с Вас не очень
А якщо так
автор Котомафия • 02 февраля 2024
https://youtube.com/shorts/iiwV1BQp_gI?si=kuLhbOXf...
Примарочка• 02 февраля 2024
В Андрія день народження влітку
Кубик Рубика• 02 февраля 2024
Я , напевно, буду виділятись, якщо скажу, що не любила пісні Кузьми. Не не любила і не любила, відносилась спокійно. Є та й є. Я була юна коли він співав і мені не дуже українські подобались, я більше тоді іноземні любила. В день загибелі - мені шкода було, бо людина відома, молода і все це якось жахливо було. Моя знайома в депресію впала тоді, ридала. Я її не розуміла. Шкода -так, проте це ж не близька тобі людина...
З віком мені більше почали подобитись і його інтерв*ю і його пісні.
Люди як кораблі моя улюбена. Шкода, що він так рано пішов з життя. Як зараз таких людей треба - патріот, чистий, незаплямований... Шкода
Чтооооооооооо?• 02 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
А я навпаки. Творчість його любила з 1995р, була на багатьох концертах. Але після того, як гроші та робота для нього були важніше здорового глузду, як громадського діяча перестала поважати. І все, що він молотив з 2010р сприймала як балабола та шута... Чувак просто загрався в політику. А не треба було. Хоча, знаю, що як людина він классний. Але його жага до бабла (((
Навіть, його найближчі друзі від нього тоді пішли.
Чтооооооооооо?• 02 февраля 2024
Ответ дляКотомафия
А якщо так
https://youtu.be/8tu8Eies1iQ?si=TQ7Yu_TN3pCtlplk
А до чого ця пісня, якщо Ви не можете відрізнити його день народження від дня смерті?
автор Котомафия • 02 февраля 2024
Чупокабра• 02 февраля 2024
Дуже боляче. Я тоді пережила це наче він був моєю дуже близькою людиною. А пісні його не можу без сліз слухати й досі. При тому що така чутливість мені абсолютно не притаманна, сама не очікувала.
Я такая - жду трамвая• 03 февраля 2024