Мудрецыха мира• 03 февраля 2024

Какие анализы сдать если не получается похудеть?

західний_діалект• 03 февраля 2024
Думаю щитовидку, кортизол, витамин д
булоТАЙминуло• 03 февраля 2024
К эндокринологу сходить.
Дуняша• 03 февраля 2024
Смотря что вы делаете для похудения. Я вино пью с сыром и тоже никак не похудею
Оновлена версія• 03 февраля 2024
Може краще к хірургу? Щоб рот зашив.
АБВГДейка• 03 февраля 2024
Я б сходила до ендокринолога. Що б вона дала чіткий список аналізів і поради, щодо Вашого питання.
Трільчиха• 03 февраля 2024
В Ділі є пакетні аналізи.
Куколка-мяуколка• 03 февраля 2024
Лучше к эндокринологу
ДеньгиНеСдаю• 03 февраля 2024
Индекс HOMA – Проверить нет ли инсулинорезистентности
Хропочка з гривкою• 03 февраля 2024
Инсулин, глюкоза, гликированный гемоглобин
СкрипяСердцем• 03 февраля 2024
а что вы делаете, чтоб похудеть?
Цветов Мне срочно• 03 февраля 2024
Ттг, інсулін, глюкоза, ліпідограма
Люблю_смаколики• 03 февраля 2024
Никакие ан не помогут. Диета . Пс врач
Черешенка• 03 февраля 2024
Инсулинорезистентность.
Если можно - голод.
Именно не перекусы, а голод.. Там много гормонов активизируется и т д.

А так размытый вопрос.
Щитовидка и т д.
буреЛОМКА• 03 февраля 2024
Аналізи навряд допоможуть виявити причину. Треба просто розуміти, що у всіх різний метаболізм. Хтось їсть відрами і стрункий, а хтось гладшає від капусти. Якщо ви не можете схуднути, то треба зменшувати калорійність і збільшувати навантаження. Іншого варінту просто не існує. + вище писали про голод, це 100% допоможе, бо в канцтаборах товстих не було.
Chaterbox• 07 февраля 2024
В Ескулаб можна пакет ’Не можу схуднути’ https://esculab.com/path_ua785