Я не тону• Изменено 03 февраля 2024
Топи для дівчат 40+
Сьогодні зайшла в магазин білизни, хочу оновити. Консультант вмовила приміряти такий топ, говорить що зараз сам пік на них. Але якось до звичайних бютсів звикла і ця форма приплюснуті блінчики мені не дуже. Декольте не гарне. В мене 2 розмір
Здається більше для молодих дівчат з 1 розміром .
Дівчата 40+ ви носите в повсякденному житті такі топи. Не для спорту, а саме під. блузки, сорочки?
Всім дякую. На фото не я.
Злива інформації• 04 февраля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я топы ношу дома
Обычно покупала с али, которыми весь инстаграм усеян
А это решила попробовать Скимс - вроде и ничего, но хотелось бы еще на размер больше примерить, а негде)
А покажите с Али, что-то тренд прошел мимо меня. Хлопковые берете?