Рожева юбка• 04 февраля 2024
Як би ви відреагували, якби побачили свою подругу на такому велотранспорті?
На перших двух фотографіях принцеса Данії, яка так возить діточок в школу. У них там на велосипедах їздять люди різного соціального статусу. А от якби у нас ви побачили, як ваша подруга взимку їде на такому велосипеді, яка ваша першая реакція була б?
Результат:
вже голосів:
622 (80.47%)
Молодець, подруга, респект!
151 (19.53%)
Подумала б, що вона куку
Хочу барабульки• 04 февраля 2024
Ответ дляivareka
очень удобно
Тоже мне удобство... Для меня это проблема
Чудовий каламбур• 04 февраля 2024
Дикарі. Яка цим дикарям Європа!
Якраз в Європі більшість возить дітей саме у таких візках. Я ще років шість тому хотіла купити велопричеп, але в нас немає змоги на ньому їздити. По дорозі їхати небезпечно, велодоріжок практично немає. А на тротуарі такий причеп займе всю територію.
Зараз в Німеччині, тут не те щоб кожен другий, а кожен перший їздить таким чином
Аноним_Русалка• 04 февраля 2024
Ответ дляРожева юбка
А що саме комічного?) От в мене теж відчуття, що подруги б якщо мене б побачили десь із маршрутки, як я їду таким лісапедом, хіхікали б в кулачок з мене, що я якась куку)
Велосипед – это экологично плюс физ нагрузка, но не все до этого доросли
Пліткарка• 04 февраля 2024
Обрала другий варіант - в нашій країні відсутня культура велосипедного руху і відсутні умови для безпечного пересування на велосипедах. Тому, ні, в нас це куку. Дуже небезпечно, для дітей в першу чергу. Я щодня бачу, як один тато везе в велосипедному кріслі маля в садок, але по обочині, на вузькій дорозі з ямами майже серед машин, і як його кидає туди-сюди. Дитина без шлему. Це не адекватно.
Малая еще та• 04 февраля 2024
В Україні такого не зрозуміють, особливо дамочки з баблом. У нас всім потрібна картинка.
Коли жила в Польщі, багато сімей таких бачила, в основному вони на вихідні так виїжджають на відпочинок. І люди з гарним доходом.
Анчо Ус• 04 февраля 2024
У нашій країні вирішила б, що жінка не при здоровому глузді, бо де на такому у нас можна їздити? У нас просто на веліку з дитиною у велокріслі стрьомно кататися, а то ще з візком.
Г@Л@В@ломка• 04 февраля 2024
А ще, навіть у нашій столиці із звичайним дитячим візочком фіг проїдеш, то машини напарковані на тротуарі, то пандус ’вбийся миттєво’, то снігу/калюж досхочу. Така штука для рівних і охайних доріг
Mrs.Sexuality• 04 февраля 2024
Автор, видно, не була за кордоном. Таким способом дітей всі перевозять нічого дивного. Особливо в Європі. Те що візок здається хлипким, то лише для українських доріг. В Європі велосипедам надають перевагу більше ніж авто.