Техпаспорт на медузу• 04 февраля 2024
Морква і буряк. Брати F1?
Земля чорнозем, але без поливу. Не виходить виростити гарні моркву і буряк. Чи варто брати гібриди? Чи може порадите якісь сорти, щоб і смачні, і урожайні
Кишмишная Мая• 04 февраля 2024
Так, піду ще кави вип´ю, бо прочитала ’москва і бурят’ 😅 Сорі, автор)
пАлАвинкА• 04 февраля 2024
Справа не в поливі.
Вам треба підібрати сорти чи гібриди, яким підійде саме ваш грунт.
Раджу моркву посіяти кілька видів, позначити і будете знати, який треба сіяти.
Буряки часто хворіють на церкоспороз. Тому треба слідкувати і лікувати.
Техпаспорт на медузу
• 04 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Та ну їх в сраку, і москву, і бурят. Тут сезон на підході)
Мстящий за Зайца• 04 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Я теж. І думаю ф16 хотіла автор написати, але помилилась
Обижулька• 04 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Кому шо. Як здрасте
Пенек Возмездия• 04 февраля 2024
Я жила на Херсонщині, де росло все ( тільки полив потрібен) зараз переселенцем доглядаю за городом з чорноземом. Кисла почав.
В перший рік я зрозуміла що пасльонові на такому грунті геть погано ростуть.
А от всілякі капусти ростуть страшенно, і редька добра. Буряк? Буряк теж чудовий. Але найкраще пішов отой довгий сорт, що півметра бурячина.
Десь так, але...• 04 февраля 2024
Без поливу нічого не буде. Поки не поставите зрошувальну систему...буде морква як пальчик і суха.недобра і такий само буряк.морква без полмву ну геть несодка і не смачна.. тому я на своєму городі вирощую лиш капусту .кабачки...а моркву буряки і цибулю купую .бо в моєму чорноземі воно не росте. У сусідки на зрошув.системі росте все.
пАлАвинкА• 04 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Звідки знаєте, що кислий грунт?
На кислому грунті урожаю не буде ніякого.
КрестьянинДиор• 04 февраля 2024
Купуйте хороше голандське дороге насіння. І тут тільки методом проб
пАлАвинкА• 04 февраля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Насмішили 😁
Я в тому році посадила томати і перець. Сама виростила розсаду, з дотриманням усіх агрорекомендацій, посадила з добривом, потім обробляла від хвороб +доброво по листу і під корінь. Але мої сусіди зробили висновки з урожаю, що в мене просто хороша земля 😁
Фляшунька• 04 февраля 2024
Я купувала звичайне насіння в АТБ, фірма Світязь. Був гарний буряк і морква. Їх сіяти треба рано дуже.
Морковна• 04 февраля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Насмішили 😁
Машина навоза на 3 сотки и все отлично без всяких танцев с бубном. А то поливали, подкармливали , а оно до опы
пАлАвинкА• 04 февраля 2024
Ответ дляМорковна
Ви ж явно цього не робили, бо з ’навозом’ ви в носите насіння бур´янів і машина на 3 сотки, то занадто.
Морковна• 04 февраля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Я вам описала, свой личный опыт, но вам конечно виднее. Бурьянов и без навоза хватает, рядом луг. Земля была настолько бедная, что как раз норм, даже помидоры не жировали.
MashaizDusha• 04 февраля 2024
Я лише трохи огірки й помідори вирощую. То F1 огірки дуже гарні, а органічні навіть в холодильнику за 2 дні вже починають м´якшати. Друга справа, чи проблема в насінні у вас чи в технології чи в землі - хтозна? Посійте різні типи насіння й побачите.
Просериарила молодость• 04 февраля 2024
І щоб зверху насіння було оброблене зі слоєм добрива пошукайте, воно дорожче в спец магазинах
Десь так, але...• 04 февраля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Насмішили 😁
На просто землі нісого не ромтиме.туди треба дати води та вншого. Але коли не бкде води..то й нічого не буде.морква любить вологу .тоді вона соковита
пАлАвинкА• 04 февраля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Я свою моркву не поливала. Було достатньо природного поливу. Була соковита і солодка. Найкраща з 4 видів в мене в цьому році була Каротель. В минулому Шантане. Цим сортами підходить мій грунт.
Віта лонга, Червоний велетень, Королева осені - в мене неврожайні. Більше сіяти не буду.
Глаголиця• 04 февраля 2024
Гібриди є сенс сіяти на високі грядки . Якщо площа велика, шкурка не буде коштувати вичинки. Беріть буряк Делікатесний, Детройт(круглий) Опольський,Циліндра (довгий) і прапор вам в руки. Моркву ,навпаки, люблю гібриди: Канада, Болтекс, Наріна . Але Шантане також вєрняк.