Наша взяла• 04 февраля 2024

Стимулювання перейм

Мастурбація може допомогти викликати пологи? 39 тижнів, вже не можу ходити, розвалююся.
Або поділіться перевіреними методами
На циголках• 04 февраля 2024
Мне делали стимуляцию родов. Но это было на 41 или 42 неделе

автор Наша взяла • 04 февраля 2024
Ответ дляНа циголках
Я не питаю про пологовий. Я питаю про мастурбацію
Психологічка• 04 февраля 2024
Зачем 🤪
автор Наша взяла • 04 февраля 2024
Ответ дляПсихологічка
Зачем 🤪
Бо хочу народити найближчі дні. Втомилася ходити вагітною. Читала про окситоцин. От і питаю чи комусь допомогла мастурбація
Olya-6c17• 04 февраля 2024
Секс ,миття підлоги руками може допомогти .
Апрель Ивановна• 04 февраля 2024
теребонькайте, дольше точно не будеь
Неновая почта• 04 февраля 2024
Ответ дляНаша взяла
Тю, так пробуйте
Залізна пані• 04 февраля 2024
Секс лучше, в сперме содержатся необходимые для стимуляции родов простогландины.
Olya-6c17• 04 февраля 2024
Якщо вибрали у кого будите народжувати можете звернутися і вас простимулюють .Але не раджу . Дитини сама знає коли готова .

Olya-6c17• 04 февраля 2024
Такий стан буває майже у всіх.Тримайтесь .
Olya-6c17• 04 февраля 2024
А вам треба здорова дитина?
ПолБатона• 04 февраля 2024
Секс, теплий душ, прибирання. Я малину копала на 38 тижні)
автор Наша взяла • 04 февраля 2024
Ответ дляOlya-6c17
А вам треба здорова дитина?
Як мастурбація вплине на здоровя дитини?
рукиЖимолости• 04 февраля 2024
Чесно кажучи, Ви можете робити що завгодно, але якщо тіло не готове, ці методи просто не спрацюють. Бажаю сил і терпіння)
Olya-6c17• 04 февраля 2024
Ответ дляНаша взяла
Я такого не казала !
Зараз кожен день в утробі дитині важливий .А після пологів легче не буде.
А вот недавно• 04 февраля 2024
лестница вам в помощь, вниз с высокого этажа (не вверх) у нас лифт сломался я пока спустилась было полное раскрытие,родила в машине....а сексом пыталась и нифига
Ума Палата• 04 февраля 2024
У вас точно порядок в голові? Ще ні одна не вмерла, вам першою теж не бути. За тиждень не розсиплетесь, не страждайте фігнею, а насолоджуйтесь останніми спокійними моментами. Подушками обкладайтесь і спіть. Їсти краще частіше, але по грамині, щоб було місце дихнути. І колінно-ліктьова поза за кожної можливості.
Шийку добре готувати допомагає ходіння по сходам. Ну і нормальний секс. А мастурбація дасть просто тонус
Кружите меня,кружите• 04 февраля 2024
Держитесь я с вами)мастурбация не помогает проверенно,и секс тоже жду родов моя пол ежедневно
Элька-Карамелька• 05 февраля 2024
Ответ дляУма Палата
чем мастурбация отличается от ’нормального секса’ в этом случае? Главное ведь оргазм в стимуляции родовой деятельности, не?

Ума Палата• 05 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
В нормальному сексі є ще внутрішній ’масаж’, еякулят, який допомагає розм´якшенню ШМ, ну і це триваліший процес, м´якший. А в мастурбації вас одразу чекає голий тонус. Та ще й такий, що не дихнути. А загалом ні те, ні інше не сприяє запуску механізму пологів. Скорочення починаються суто фізіологічно, коли готовий організм запускає вироблення окситоцину. Ось і вся історія.
автор Наша взяла • 05 февраля 2024
Ответ дляУма Палата
Я досі хожу на роботу. Яке спати?
Весёлая морковка• 05 февраля 2024
Чула не від одного лікаря, що краще під час вагітності займатись сексом з презервативом бо в спермі є якісь речовини що розмякшують шийку і можуть бути передчасні пологи, сама не пробувала але може допоможе вам) не просто займатись сексом а саме аби чоловік фінішував всередину))