УраганнаЯ• 06 февраля 2024
Какая "скорая помощь" для снижения давления.
Регулярно таблетки от давления пью. Но, иногда давление высокое , а нужно идти на работу. Каптопресс не очень помогает, чем ещё можно себе помочь?
Мушля з Криму• 06 февраля 2024
Я пью каптопресс + но-шпа + обезболивающее. Обычно каптопресс резко снижает давление. А какое у вас?
Правильный вариант - согласовать это со своим доктором, он может учитывать тип гипертонии, причину гипертонии. Простые варианты подходят не всем. Своим докторам я составлял подсказки по скорой помощи - Гіпертензивний криз (ГК) - це раптове значне (на 30% і більше) підвищення АТ від базового рівня (нормального або підвищеного), чи вище 240/140. Неускладнений гіпертонічний криз ( без враження органів-мішеней) – госпіталізація необовязкова, лікування пероральними чи сублінгвальними препаратами. Пропранолол (анаприлін) (протипоказан при бронхіальній астмі) 20-40 мг сублінгвально (зменшує чсс), чи ніфедепін ( протипоказан при вагітності, стенокардії) 5-10 мг сублінгвально (збільшує чсс), чи каптоприл (протипоказан при вагітності) 25мг сублінгвально.
Зниження АТ впродовж кількох годин орієнтовно на 25 % упродовж першої години або до 160/100 мм рт.ст. Ускладнений гіпертонічний криз. Ознаки гострого або прогресуючого порушення уражених органів-мішеней: інфаркт міокарда, інсульт, гостра недостатність лівого шлуночка, гостре розшарування аневризми, нестабільна стенокардія, аритмії (пароксизмальна тахікардія, фібриляція передсердь), транзиторна ішемічна атака, еклампсія, гостра гіпертензивна енцефалопатія, кровотеча (в т.ч. післяопераційна, носова). Термінова госпіталізація до відділення інтенсивної терапії.
Распутница• 06 февраля 2024
Сходите к кардиологу, судя по тому что вы пьете, вы у него ещё не были.
Самохвалова• 06 февраля 2024
Терапію треба підбирати індивідуально. І таблетки треба пити не регулярно, а постійно. Бо дуже багато людей п´є ліки тільки тоді, коли тиск зашкалює
Краще це з лікарем, виходячи з вашого стану в цілому і наявних супутніх.
Якщо підвищення тиску і пульс високий (тахікардія) 90 і вище - анапрілін 10 мг, зазвичай лікар каже 40 мг, але я починаю з маленької дози. Каптопрес під язик, щоб швидше подіяв, але він збиває на недовгий проміжок 1-2 години.
У мене при підйомі тиску спазмуються судини, ноги холодні, тому потрібно знімати спазм, інакше ліки не діють - у кожного свої особливості.
Юляша Димкина• 06 февраля 2024
В зависимости от давления. На скорой сказали в случае скорой помощи можно принять Фармадипин 3-7 капель на сахар или кусочек хлеба. Но это крайние случаи ,не злоупотреблять.
Блакитне небо• 06 февраля 2024
Як часто у вас високий тиск? Якщо препарати не тримають тиск, їх потрібно міняти/додавати або дозу змінювати.
Шкідлива молекула• 06 февраля 2024
совет от врача. намочить горчичники и приложить к икрам, на несколько минут
Самохвалова• 06 февраля 2024
Ответ дляГолодаю
У меня на экстренный случай есть капли фармадипин.
Це дуже небезпечний засіб.... від 5 крапель може кардіограма вирівнятися
Сладко-соленая• 06 февраля 2024
Ответ дляГолодаю
В мене теж, рік назад колега рекомендувала, вже багато раз рятували мене
Я один час ’гралася’ то п´ю то ні, пила тільки престаріум 5мг і мала такі ситуації періодично, як ви пишете, могли бути кризи. Пішла до кардіолога, лікар призначив додатково ще один препарат, тепер я почуваюсь спокійно, можу десь їхати і не перейматися, що мене ’накриє’, бо на вулиці магнітні бурі чи стрес під час обстрілів (раніше в таких ситуаціях стабільно високий тиск, головні болі, нудота).
Дуже рекомендую похід до лікаря, не вистачає вам терапії, щоб тримався тиск стабільно.
Сладко-соленая• 06 февраля 2024
Ответ дляIncol
Можна другий препарат?
Ответ дляСладко-соленая
Можна другий препарат?
Я можу написати але не раджу приймати, без призначення лікаря.
Бо до прийому здала всі необхідні аналізи (ТТГ, холестерин, Д3, цукор), принесла всі свої ’хроніки’, зробили каріограму, узд сердця і узд судин голови і шиї.
Потім батьків своїх записала, так у них інші ліки, ніж у мене.
Тому те що призначили мені, це не значить, що всім підійде.
Верошпірон 25 мг
сою не люблю• 06 февраля 2024
Мне терапевт назначил пить Статорем каждый день, по половинке. Я пью уже пол года, все ок, забыла про давление вообще.
Сладко-соленая• 06 февраля 2024
Ответ дляIncol
Верошпірон 25 мг
Двкую, чула про цей препарат. Теж збираюся до лікаря, сказали знайомі до невропатолога, бо постійно високий тиск, майже щодня. А той престаріум як давно пили, при якому тиску, чи просто кожен день, зразу ж допомагав? В мене мама була гіпертоніком, від цього померла, тому розумію важливість лікування.
Сладко-соленая• 06 февраля 2024
Пару раз викликала собі швидку для збиття високого тиску, 170 на 110 був, то рекомендували пляшку 2 літрову набрати гарячої води, лягти і прикласти до стоп, гарно допомагає. Спробуйте. Подрузі казали теж пляшку з гарячою водою, але до шиї.
Ответ дляСладко-соленая
Якщо розумієте, то не тягніть, бо наслідки можуть бути різні. Престаріум 5мг пила давно, але то пила, то не пила, а так не можна. Ну і сам престаріум не тримав тиск, були кризи 180/100, а це дуже погане самопочуття, як і наслідки всього цього. Після відвідин лікаря п´ю два препарати постійно і нарешті почуваюся стабільно. Дуже дуже рідко може бути криз, але то моя вина, бо 1-2 дні можу пропустити прийом ліків.
Не тягніть з візитом !!!
Сладко-соленая• 06 февраля 2024
Ответ дляIncol
Не тягніть з візитом !!!
Дякую, якраз настроїлася, проблема з грошима на запис до лікаря.
УраганнаЯ
• 06 февраля 2024
Я пью рамилиг 10 мг утром. Не пропускаю, но поднимается давление до 160 и голова раскалывается.
Голодаю• 06 февраля 2024
Ответ дляmanu1
Сколько вам лет и в каких дозировках вы пьете эти капли?
45 лет. 10 капель. Но, это только как экстренная помощь, не часто
Голодаю• 06 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Если так сойдутся звезды, то она может выровняться и от обычного аналгина.
Блакитне небо• 06 февраля 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Як часто тиск 160? Йдіть до лікаря, нехай щось міняє. Краще до кардіолога.
Залізна пані• 06 февраля 2024
Ответ дляIncol
Верошпірон 25 мг
Хороший перевірений препарат!
Дякую,що нагадали.
Ми три роки не можемо знайти ’свій’.
Консультуємось регулярно
Дякую,що нагадали.
Ми три роки не можемо знайти ’свій’.
Консультуємось регулярно
Анонім Перший• 06 февраля 2024
Як швидка допомога при високому тиску у мене Фармадипін.
Взагалі то в аптечці 3-4 різних антигіпертензивних препарата різних груп. На випадок гіпертонічного кризу, окрім антигіпертензивних препаратів і диуретика, в аптечці завжди є нітрогліцерин або антарес, препарат для покращення мозкового кровообігу.
Але у мене при щоденному прийомі антигіпертензивних препаратів підвищується тиск. АТ до 160/100 майже не відчуваю тепер.
Бувають гіпертонічні кризи.
Анонім Перший• 06 февраля 2024
Ответ дляСладко-соленая
До кардіолога щодо високого тиску потрібно звернутися.