Пес Патрон• 06 февраля 2024
Дізналася що син ставе ставки в інтернет-іграх. Взяв кредит
Вчора дізналася,що син ставе ставки в онлайн іграх, в яких саме незнаю і що взяв кредити в 5 банках..не розумію,чк студенту могли дати кредит онлайн,на основі чого? Син визнав,що взяв спочатку на сесії не велику суму ,потім погасив в Приват і вони вже дали більше. Цілий день не в собі,плачу,як подіяти ,щоб такого більше не було,у кого були схожі ситуації. Як зробити,щоб визнав,що таким шляхом гроші ніколи не заробе.борг потрібно віддати.кредити гасять відразу,процент потім не росте? Але там якось в тих невідомих банках ,якщо погасити наприклад вчаснокредит 3000 ,то на наступний раз можна взяти вже більшу суму. Допоможіть порадами,ніби сам визнає,що так толком нічого не заробив,а те що мав програв.але щоб не продовжувалося надалі. Ходе на підробітки ,але тих грошей щоб зразу погасити дуже мало.
Попельшка• 06 февраля 2024
Ответ дляПес Патрон
Тож через телефон взяв. Швидкі гроші ,Moneveo,Credit 7,Alex kredit.. як влни непрацюючій людині можуть дати?
Погашайте, как можно скорее, пока проценты не накрутило ого-го. Легко могут дать, тем более, что до этого он брал кредит.
Тро Нью-Йорку• 06 февраля 2024
Ответ дляПес Патрон
На основі електронного договору як дали? Вносив паспортні дані?
да, ну или просто Дией подтвердил
Треба підробіток• 06 февраля 2024
Ответ дляПес Патрон
І де зараз члловік,далі грає?
Я разводилась с ним через суд, чтобы не дай бог ничего, что у меня на тот момент осталось, не забрал. Выясняли с адвокатом тогда, много вылезло микрокредитов, о которых я даже не знала.
Кодироваться и лечится не хотел. Запил...
Как сейчас - не знаю, я с ним разошлась не друзьями.
Пес Патрон
• 06 февраля 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
они видят что кредитная история есть, это в общей базе видно им
как плюс заёмщику
Якщо погасити кредит приват 24 ,то шарашкіни контори не зможуть видавати кредит?
Дама_с_караваем• 06 февраля 2024
Ответ дляПес Патрон
Вы где-то из глухого села, или Вам лет 90, что Вы не знаете о таком?
Естественно, вносил данные, делал фото и тд
Калинові вуста• 06 февраля 2024
Ответ дляПес Патрон
Скажіть,а ці шарашкіни контори ,якось звязані з тим,що на Приват є кредит 10000, і вони привязані якось,і так дають. Бо випитувала,і нічого не зрозуміла
Ні
Пэрисхилтонша• 06 февраля 2024
Ответ дляПес Патрон
Немає таких знайомих
Тогда Гугл Вам в помощь, там полно вариантов и в разных городах
Попельшка• 06 февраля 2024
Ответ дляПес Патрон
Они к Привату не имеют никакого отношения. Смогут и дальше давать деньги ему.
Пес Патрон
• 06 февраля 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Не з села,але ніколи тако тупістю не цікавилася
Калинові вуста• 06 февраля 2024
Ответ дляПес Патрон
Зможуть
Закуйовджена життям• 06 февраля 2024
Ответ дляПес Патрон
А як взяти договора з банків,він це має зробити?
кредитна історія, платиш в районі 70 грн і показує всі наявні кредити-відкриті, закриті
Тро Нью-Йорку• 06 февраля 2024
Ответ дляДама_с_караваем
пффф, дiя рулит
Калинові вуста• 06 февраля 2024
Ответ дляДама_с_караваем
дивуюся з питаннь авторки. Може це студент, шукає дазєйеу, думає що в править ситуацію втіхаря
Тро Нью-Йорку• 06 февраля 2024
Ответ дляПес Патрон
А десь модна подивитися кредитну історію людини самому?
Калинові вуста• 06 февраля 2024
Ответ дляПес Патрон
Спитайте у знайомих з поліції, до прикладу , можуть мати контакти психотерапевтів . Я свого знайшла через ювенальну поліцію, мій син ще тоді був неповнолітнім ,прийшла в кажу, підкажіть, допоможіть, не справляюся
Педиатор_я• 06 февраля 2024
Автор, ни в коем случае просто так не гасите его кредиты!!!!!! Пусть работает! Пусть за деньги отрабатывает что-то по дому, у родных, где угодно, но не гасите сами! Его затянуло, уже все(( нужна помощь специалиста, хотя толк будет только если он сам понимает, что игроман. Если погасите сейчас кредиты, то поймет, что ничего страшного не происходит, и он с лёгкостью способен разрулить любой долг. Будет брать кредиты дальше
Мовчу, але хочу• 06 февраля 2024
была я студенткой и приватбанк дал кредит
мама не знала
и я вечно торчала деньги за эти кредиты
но потом я собралась - выплатила
Мама до сих пор не знает
Пусть ваш сын сам решает эту проблему если ему 18+
мама не знала
и я вечно торчала деньги за эти кредиты
но потом я собралась - выплатила
Мама до сих пор не знает
Дама_с_караваем• 06 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Да, мне тоже на это похоже. Ну автору по идее лет 50, не больше. Не верится что взрослая женщина не знает элементарного
Если была изначально чистая кредитная история, то кредитные карты с разумным лимитом могли без проблем выдать. Вам правильно говорят: гнать на работу, совмещая с учебой, не закрывать за него долги.
По идее, занимаются этой бедой те же врачи-наркологи (психиатры), к-рые лечат от наркомании, алкоголя и т.д.
Пес Патрон
• 06 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Студент,але зараз вдома
Lor111etta• 06 февраля 2024
Гроші виплатити-то фігня!
Виплатите.
А от сина витягнути-це дуже важко.
Він вас з торбами по світі пустить.
Бійтеся,автор!
Виплатите.
А от сина витягнути-це дуже важко.
Він вас з торбами по світі пустить.
Бійтеся,автор!
САМ_ТАКОЙ• 06 февраля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
дякую, там один запит на рік безкоштовний, треба мати тел та дату народження
прочитала про всі свої кредити
Леопардові панчохи• 07 февраля 2024
Ответ дляПес Патрон
А десь працює?
да, и занимал деньги у коллег и друзей. хотя все знают, что он играет и почему дают до сих пор загадка...