ВундерКИНГ• 06 февраля 2024
Скажіть, це нормальні відносини з мамою? Я боюсь її осуду.
Приїхала в гості. Ой ти трохи поправилась. Я хочу піти губи зробити - я боюсь! Бо вона нащо тобі то треба ти будеш як чудо, перше схудни і так далі. Я вже боюсь її змін настрою. Ти бардак навела (бардак - це ключі на столі, телефон і сумка в кухні, а не в коридорі). Ой я хочу щоб ти змінилась і так далі. І я як боюсь її для мене це якийсь жах мені весь час треба її як одобрення
Все дитинство я була під жорстким контролем зі всіх боків. а тепер - ти така не самостійна, і так далі…(
Петриківна• 06 февраля 2024
Для чого тоді такі тісні стосунки ?
Спілкування має бути приємним, а не стрес щоразу після зустрічі
ВундерКИНГ
• 06 февраля 2024
Ответ дляПетриківна
Для чого тоді такі тісні стосунки ?
Ну я не знаю я в гості приїхала а я на стресі
Научительница• 06 февраля 2024
Нащо спілкуєтеся?! Зведіть до мінімуму, нічого не розповідайте. На питання все добре все гаразд.
Як варіант, Якщо сильно донімає, простіше піддакнути , да мама от така яку виростили,да товста , да не гарна... Їй не буде що відповісти.
ВундерКИНГ
• 06 февраля 2024
Я вже сиділа і плакала, бо от ти заповна треба себе в руки брати бо я тобі не бажаю нічого поганого.
ВундерКИНГ
• 06 февраля 2024
Ответ дляНаучительница
Відразу слова - я не знаю що з тобою робиться. Тому ти не можеш ні з ким зжитися
ХуАнита• 06 февраля 2024
У меня и похлеще было, потом были периоды что просто не общалась. Сейчас иногда взыхает что мне ничего не скажи, но держится.
ПампушОК• 06 февраля 2024
да пусть говорит, что хочет
какая разница
вы сами перевариваете ее слова и вникаете в них
какая разница
ВундерКИНГ
• 06 февраля 2024
Я хочу піти зробити ті губи і я реально боюсь. Вона мене заклює тут
Петриківна• 06 февраля 2024
Ответ дляВундерКИНГ
А вона яка? Відповідайте їй так само. Може зрозуміє.
Або прямим текстом скажіть, хай не лізе
ВундерКИНГ
• 06 февраля 2024
І каже ти зробиш губи і будеш сидіти і плакати тут, згадаєш мої слова
ПампушОК• 06 февраля 2024
Ответ дляВундерКИНГ
проблема в вас, а не в маме
мало ли что говорят мамы, бабушки, тетки на лавочке
Повелитель бітка• 06 февраля 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Вибачте, але мамі не обовʼязково було говорити про губи. Вона старша за вас, в просто не розуміє необхідності цієї процедури. Ви шукаєте в ній подружку, а вона в силу свого віку, виховання і просто власних смаків не може бути з вами на одній хвилі
ВундерКИНГ
• 06 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Їй 49.
ВундерКИНГ
• 06 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Так я прийду додому вона побачить всеодно
Бо буде набряк і синяки
Парасюха• 06 февраля 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Бо буде набряк і синяки
Скажете, що це ваше рішення і ви доросла вже.
Автор, вам до психолога
Большой секретик• 06 февраля 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Мені 29.
Ну то тоді потроху змінюйте тактику спілкування з нею.Я розумію вас, бо сама була у подібній ситуації - від батьків їхала з відчуттям, наче я вижатий лимон. Їм все не подобалося і я витратила багато часу, щоб навчитися правильно реагувати
Скользкая• 06 февраля 2024
от ви Приїхали в гості-трохи побули й тепер назад повертайтесь...краще нічого не говорить, живіть своїм життям й якщо хочете губи, то робіть...це токсична людина, вона так настроєна
що завжди буде бачити одні недоліки, це не лікується...я думаю ви гарних слів від неї не почуєте-але не треба на неї ображатися, бо це так в совке переважна більшість така, й життя в них складне було, собі самі в усьмому відмовляли...просто зрозумійте чому вона так робить-можливо ще вас хоче уберегти від наслідків
Дивне створіння• 06 февраля 2024
а почему вы не поставить ее на место?
поправилась - мне так нравится
губы - это мое дело тебя не касается
боитесь обидеть?
она как вижу вас не боится задеть
поправилась - мне так нравится
губы - это мое дело тебя не касается
боитесь обидеть?
она как вижу вас не боится задеть
Бабулька• 06 февраля 2024
Автор, делайте так как считаете нужным, не обращайте внимание ни на кого. Не получатся губы, не понравятся - скажет ’яжеговорила’ -ну и пусть, это только ваша ошибка, а жизненный опыт без собственных ’шишек’ не получить никак. Никто на чужих ошибках не учится, что бы кто ни говорил. Но только не обращайте внимания на нее - у нее свое мнение, у вас - свое. Вы взрослая, вы от нее не зависите, живите как хотите. Вы ни в чем перед ней не виноваты - это просто тип людей такой, они считают что все знают всегда лучше, чем собственный ребенок, хоть уже и взрослый.
У меня свекровь такая была - вечно свои дебильные советы раздавала, а от наших отмахивалась, пока пару раз конкретно в лужу не села, послушав своих одноклеточных подруг.
Зубная фея• 06 февраля 2024
автор, навіщо ті губи, якщо у вас є зайва вага?...краще фігурою займіться. Чесно, аж дратує, коли жирненька леді, але з губищами та наклеєними віями... Це ж ваше здоровʼя і прихильність чоловіків - здорове тіло.
Чоловік скоріше зробе комплімент гарній фігурі, ніж великим губам.
Зайканалужайке• 06 февраля 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Говорите - мне нравится
Бабулька• 06 февраля 2024
Ответ дляЗубная фея
МамО????
Зайканалужайке• 06 февраля 2024
Ответ дляВундерКИНГ
А почему она вообще знает что вы хотите сделать губы, раз такие дела?
Зубная фея• 06 февраля 2024
Ответ дляБабулька
МамО????
ні, не мамо, але вважаю, що краще фігура і здоровʼя, ніж штукатурка на обличчі