Я фанат догляду і люблю експерименти.
Пораджу своїх любимчиків
Remescar ціна біля 20 євро
Clarins біля 50
( плюс/мінус, на різних сайтах різні ціни )
Ховають міні зморшки, забирають кола під очима
Люба косметика лягають на них, як на базу, супер!
Можливо, поділитесь і вашими любимками
Пораджу своїх любимчиків
Remescar ціна біля 20 євро
Clarins біля 50
Можливо, поділитесь і вашими любимками
Заставляличка• 06 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
У мене крем зволожуючий для сухої шкіри обличчя, думаєте їм можна і брови мазати? Просто колись мені сказала косметолог, що не можна забивати шкіру під бровами кремами, зробите тільки гірше.
Тому я олійкою...воно зволожує, але лише на два дні максимум. Потім знов - провів по шкірі і лущиться вона((
Можна, звичайно, навпаки, в зоні навколо очей частіше використовують більш насичені текстури. Дивний косметолог, і що вона радила?
Але олії - категорично ні.
Примарочка• 06 февраля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
а какой эффект от крема для век?
Зволоження.
Міні-бікіні• 06 февраля 2024
Ответ дляРожайтретьего
В мене є сиворотка double serum. Класна
у меня тоже такая, подтверждаю восторг
Пасхальний тролік• 06 февраля 2024
Ответ дляЗаставляличка
Але олії - категорично ні.
Радила кокосовим маслом.
Оце так цабе• 06 февраля 2024
Ответ дляГолена блондинка
А ботокс в лоб почему не сделаете?
Для чого то автору? Вона чудово виглядає.
Глас_Народа• 06 февраля 2024
Ответ дляГолена блондинка
А ботокс в лоб почему не сделаете?
Бо з ним все ок
Альдебаран• 06 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Радила кокосовим маслом.
Краще б Вам до іншого косметолога. Це жесть таке рекомендувати.
Заставляличка• 06 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Радила кокосовим маслом.
Біжіть від таких косметологів.
Поки можна звичайним зволожуючий кремом, але бажано, як вище писали, до дерматолога, бо дійсно може бути себорейний дерматит.
маминаБубочка• 06 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Освітлення таке собі ( бо вечір
Я тоже пользовалась этим кремом, такого эффекта не было. У вас еще генетика хорошая.
Мне он тоже понравился, и пальцами ковыряться не нужно в нем, но решила попробовать клиник, после него.
Я тертий жук• 06 февраля 2024
Ответ дляBelle Cherie
довго шукала, покищо цей найкращий, та сироватка з віт С від Медік8
Сироватка під очі саме? Чи просто для обличчя?
Путающаяся• 06 февраля 2024
Ответ дляBelle Cherie
Яка ціна крему і де замовляєте?
Большой секретик• 06 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Освітлення таке собі ( бо вечір
Фото не информативно. Улыбнитесь хотя бы )) тогда будет понятно
Я не в теме• 06 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Освітлення таке собі ( бо вечір
это вам 40??? выглядите на 25!
Попихтю та й годі• 06 февраля 2024
Ответ дляГолена блондинка
А ботокс в лоб почему не сделаете?
Нащо їй ботокс? Бо ви вже собі вкололи і агітуєте усіх поряд, поповнюєте ботоксні ряди?
Запароленое одеяло• 06 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Можна я влізу в темку? У мене проблема з бровами, точніше зі шкірою під ними. Дуже сушиться, прям шелуху знімаю через день(( Зволожую їх або олійкою, або кокосов.маслом. Все це тимчасово((
так олійка і кокосова тільки сушать
Голена блондинка• 06 февраля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
когда мне будет через 10 лет столько же сколько автору и будут такие заломы на лбу, я сделаю ботокс обязательно
Залізна пані• 06 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
У мене также. Але якщо не виспатися, то не допомагає нічого
Веледа деньги на ветер.
Баба на горошині• 06 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
39 буде
Із свого досвіду пораджу - припиняйте оте все чудове купляти наобум, навіть якщо здається, що щось воно там розгладжує. Шукайте грамотного косметолога , не отих дівчин із голками, а реально гарного косметолога з освітою і розумінням інгрідієнтів. Бо догляд треба підбирати згідно потреб шкіри, а вони у Вас в різний час і в різних станах різні. Із спеціалістом витрати будуть розумними і результат краще. Бо Ваш вік ще такий, коли красу просто тримають гормони.
Голена блондинка• 06 февраля 2024
Ответ дляYu Yu
Автор, поры, да? Как у меня(
Как боритесь с ними? Или не боритесь?
Фотошопом 😂
Кундалина• 06 февраля 2024
автор, а тоники какие вам нравятся?
у меня сейчас медик8 разные, не плохие и пенка очень понравилась (не сушит вообще)
Belle Cherie• 06 февраля 2024
Ответ дляПутающаяся
Яка ціна крему і де замовляєте?
косметику купую лише у офіційних магазинах в Україні. Ніяких МейкАп для доглядової косметики.
Крем прбл 2500, але стараюсь плпасти на знижки, які часто))