Я фанат догляду і люблю експерименти.
Пораджу своїх любимчиків
Remescar ціна біля 20 євро
Clarins біля 50
( плюс/мінус, на різних сайтах різні ціни )
Ховають міні зморшки, забирають кола під очима
Люба косметика лягають на них, як на базу, супер!
Можливо, поділитесь і вашими любимками
Пораджу своїх любимчиків
Remescar ціна біля 20 євро
Clarins біля 50
Можливо, поділитесь і вашими любимками
Ответ дляБаба на горошині
Із свого досвіду пораджу - припиняйте оте все чудове купляти наобум, навіть якщо здається, що щось воно там розгладжує. Шукайте грамотного косметолога , не отих дівчин із голками, а реально гарного косметолога з освітою і розумінням інгрідієнтів. Бо догляд треба підбирати згідно потреб шкіри, а вони у Вас в різний час і в різних станах різні. Із спеціалістом витрати будуть розумними і результат краще. Бо Ваш вік ще такий, коли красу просто тримають гормони.
Вірю, що гормони
Косметолог є, але я ходжу на масажі обличчя
І то, більше як релакс
Кундалина• 06 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Радила кокосовим маслом.
я еще когда то слышала прикол про оливковое, мол и кожа увлажнится и ресницам польза 😁
Пасхальний тролік• 06 февраля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
так олійка і кокосова тільки сушать
Хм...от біда якась. Тобто такий собі трапив мені косметолог? Спеціально пішла лише з цією проблемою, бо в іншому все нормально. Спецом пішла в відомий в місті салон((
Перша леді колгоспу• 06 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
У мене также. Але якщо не виспатися, то не допомагає нічого
Как вам ночной крем Веледа? Есть от него эффект?
Акукарача• 06 февраля 2024
Ответ дляГолена блондинка
А ботокс в лоб почему не сделаете?
Перепрошую, але б..ть, який ботокс?😅😅
Я тертий жук• 06 февраля 2024
Ответ дляBelle Cherie
під очі
Дяка! Це допомагає від зморшок і для ліфтингу або зволоження? У мене нічний медик8 3 з ретинолом. Але я тільки почала. Хочу на день щось і зволоження додати
Belle Cherie• 06 февраля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Много наслышана.
мені подобається, і вона якась нескінчаєма, ця пляшечка ще куплена до війни і щодня користуюсь. Ще хочу для лиця віт С спробувати їхній.
Акукарача• 06 февраля 2024
Ответ дляГолена блондинка
когда мне будет через 10 лет столько же сколько автору и будут такие заломы на лбу, я сделаю ботокс обязательно
Шат ап
Хочу барабульки• 06 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Освітлення таке собі ( бо вечір
вау!
у мене в 34 повний жах! два рази вже колола ботокс, а толку нуль(
Мочалкин блюз• 06 февраля 2024
Ответ дляТуся муся
А от отеков может кто-то что-то посоветует?
Микротоки
Кундалина• 06 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Я люблю медик, в мене був
Але купила останній Shiseido бо хороша ціна була ( шопонолізм )
Мені сподобався
а умываетесь чем?
я сейчас думаю взять попробовать ис клиникал.
и еще какой то пилинг используете?
у меня кожа чем то похожа на вашу, тема актуальна
и еще какой то пилинг используете?
Катастрофа• 06 февраля 2024
Ответ дляТуся муся
Проверить почки, мочегонные чаи и самомассаж гуаша.
Катастрофа• 06 февраля 2024
А я попрошу посоветовать гидрофильное масло для снятия макияжа. Было в прошлой жизни какое-то корейское в зеленой бутылке , решила опять перейти с мицеллярки.
Акукарача• 06 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
В мене інший досвід 🤷♀️
А який з них краще прибирає кола? Останнім часом помітила, що вони в мене зараз просто якісь гігантські і темно-зелені аж. Це, звісно, поганий сон також і сам режим. Але хотілось би прибрати.
Ответ дляКундалина
а умываетесь чем?
и еще какой то пилинг используете?
Основне правило вже років 10
НЕ Водою
Мені,саме від звичайної води, на обличчя неприємне відчуття
Я навіть волосся мию так, щоб по мінімуму на обличчя
Це заморочка така -не водою
НЕ Водою
Це заморочка така -не водою
Сусідка зверху• 06 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Можете до дерматолога сходити.
Мабуть себорнйний дерматит, 99%
Бабуся Бетман• 06 февраля 2024
Ответ дляГолена блондинка
А покажите заломы у автора?
Баба на горошині• 06 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Вірю, що гормони
І то, більше як релакс
Грамотний масаж - це чудово, і є ж такі техніки, які не для релаксу, а реально ефективні. Колись, слава Богу, пощастило потрапити до чудового косметолога, з якою я багато років вже. У неї я побачила, що таке дієвий масаж і процедури, результат просто наочний. І підбор догляду з тих пір тільки з нею. Це небо і земля у порівнянні із самостійними експериментами.
Ответ дляYu Yu
Любопытно, понаставили ’рука-рож’ здешние мадамы на мой коммент - у всех лица гладкие и поры не беспокоят? Или плотненько все на ботоксах-филлерах, что пофиг на те поры😂
Я взагалі не бачу рука/ліцо
Бо в додатку цього не показує
До речі, раджу в додатку тут
😂нерви в спокої
Бо в додатку цього не показує
До речі, раджу в додатку тут
😂нерви в спокої
Миссис Буркул• 06 февраля 2024
Послушаю
Многое из скинутых было и на мои 38 уже не работает. Гнобить не буду, это мой опыт,
Пока пользуюсь этими 2.
Миссис Буркул• 06 февраля 2024
Ответ дляКатастрофа
Мой Топ