07 февраля в 09:55

Район Фестивального Троєщина. Чи варто розглядати там житло?

Знаю, що тут вже були подібні теми. Але там немає конкретно того, що цікавить мене.
Підвернулась дуже гарна пропозиція для нас стосовно житла. Ми мешкали в іншому районі міста. На Троєщині була проїздом, тому не дуже знаю це й мікрорайон.
Знайома розповідала, що краще розглядати житло десь далі. Тому що, біля Фестивального, там дуже багато різних «цікавих» людей, вистачає і карманних грабіжників, і алкоголиків і тд. І взагалі про мікрорайон розповідає, що там багато не дуже благополучних людей/родин, які приїхали з інших міст та сел. І часто їхня поведінка неадекватна. Чи дійсно це так? Цікавить думка людей, які там мешкають чи мешкали раніше.
P.S. «Тролей» попрошу проходити цю тему мимо.Бо зараз почнеться про «лівий берег.»
Великий сатирик 07 февраля в 09:58
Наскільки цікава пропозиція?
Там дійсно є місця де багато таких людей, як ви описали
ЦібаФу 07 февраля в 10:00
Живу на Трое,но дальше чем Фестивальный, норм район,я привыкла тут, а ,,цікавих,, везде полно
автор Диверсификация 07 февраля в 10:00
Ответ дляВеликий сатирик
Наскільки цікава пропозиція?
Там дійсно є місця де багато таких людей, як ви описали
Думаємо, взяти житло в іпотеку. Там нам запропонували двокімнатну квартиру, з нормальним ремонтом. За гарну ціну. Якщо розбити на 15 років. То дуже вигідно.
ЦібаФу 07 февраля в 10:01
Ответ дляДиверсификация
Думаємо, взяти житло в іпотеку. Там нам запропонували двокімнатну квартиру, з нормальним ремонтом. За гарну ціну. Якщо розбити на 15 років. То дуже вигідно.
Яка ціна?
энциклопУдия 07 февраля в 10:02
Та важко узагальнити. Може бути і норм будинок - а сусід алкаш-дебіл. Живу на Троєщині, всякі є. Про неадекватів з інших міст повеселили чомусь)
Житло дешеве, тому самі розумієте, контингент не монакські принци.
Детские_Будут? 07 февраля в 10:03
Чуть далі до кінця і контингент в 100 разів кращий, бо фестивальний це стара Троя там реально багато різних, а далі новобудови, там культурно
автор Диверсификация 07 февраля в 10:03
Ответ дляЦібаФу
Живу на Трое,но дальше чем Фестивальный, норм район,я привыкла тут, а ,,цікавих,, везде полно
Ну це так. Дійсно таких людей можно зустріти будь-де. Але знайома в мене трохи своїми розповідями відбила бажання. Але мені подобається, що в районі Фестивального дуже зручна інфраструктура. Є все, що потрібно.
автор Диверсификация 07 февраля в 10:05
Ответ дляДетские_Будут?
Чуть далі до кінця і контингент в 100 разів кращий, бо фестивальний це стара Троя там реально багато різних, а далі новобудови, там культурно
26000$
2 1
Детские_Будут? 07 февраля в 10:13
Ответ дляДиверсификация
26000$
Навіть не думайте, ціна шик!
Riesling 07 февраля в 10:18
Ответ дляДиверсификация
26000$
Я б задумалась, чому така ціна, ще й з ремонтом. Це дуже дешево.
Слухи-руки не распускаю 07 февраля в 10:22
Автор, у нас было очень мало денег, а нужно было жилье срочно. Купили хрущ напротив рынка Юность (Черниговская). По меркам советчиц - хуже жилья и района нет на свете. Меня тут каждый день должны были алкаши с наркоманами убивать в моем ободранным подъезде. По факту - я ни одного пьяного не видела тут за 7 лет, подъезд у нас отремонтирован, под окнами клумбы, в трёх шагах от дома есть все - от садов и школ, до медцентров и ветеринарок. Транспортная развязка прекрасная. Живу и горя не знаю. Поэтому меньше слушайте. Съездите туда сами, осмотритесь на местности, с людьми пообщайтесь. И тогда уже принимайте решение.
Дама_с_караваем 07 февраля в 10:30
Ответ дляДиверсификация
Ну це так. Дійсно таких людей можно зустріти будь-де. Але знайома в мене трохи своїми розповідями відбила бажання. Але мені подобається, що в районі Фестивального дуже зручна інфраструктура. Є все, що потрібно.
На Троєщину´ кругом зручна інфраструктура,є все абсолютно. А трохи далі в кінець Троєщини-там дійсно цивільніше,нові будинки,мікрорайони,гімназії,лікарі,стоматології,садки,магазини і тд.
А цікавих тут повно. І нормальні сусіди то лотерея. На Трохи жила в старому фонді,то сусіди зверху знизу і поряд- люди 60+ і бабулі. Спокійні люди,ні пиятик,ні дискотек,ні наркоманів. Подруга купила одиничну в новому мікрорайоні,сусід знизу неадекватний,прибігає погрожує,шо типу вона шумить вдень,а він працює допізна і спить до обіду. І ніяк людині не поясниш,шо дівчина в 7 ранку вже їде на роботу,а не шумить.
Лика-прилипка 07 февраля в 10:33
Автор, я зараз проживаю, як раз біля Фестивального. І дуже часто спостерігаю, за як ви сказали «цікавими» людьми. Біля Еко-маркета дужа часто пасуться грабіжники. Дійсно є специфічний контингент. Навіть почала жаліти, що обрала тут квартиру на оренду. Планую переїхати. Тому брати під виплату, я тут не наважилась би. Одне діло орендувати житло, завжди можешь переїхати, якщо щось не подобається. А ось купувати…
Великий сатирик 07 февраля в 10:35
26 тис двушка? Вас не дурять? Щось нереальне навіть для Трої
Моль Моллівна 07 февраля в 10:36
Подруга там знімає квартиру, то каже, в порівнянні з рідними Біличами там набагато гірше і по чистоті, і по контингенту.
автор Диверсификация 07 февраля в 10:38
Ответ дляВеликий сатирик
26 тис двушка? Вас не дурять? Щось нереальне навіть для Трої
Власник давно вже проживає закордоном. Кажуть, що житло вже місяці чотири висить на продажі. Ніхто не хоче. (Бо частіше на таке оголошення відгукувались переселенці, але їм район то розташування не підходило) Така ціна, тому що власник хоче поскоріше вже її продати.
Лика-прилипка 07 февраля в 10:42
Ответ дляМоль Моллівна
Подруга там знімає квартиру, то каже, в порівнянні з рідними Біличами там набагато гірше і по чистоті, і по контингенту.
О так. На чистоту не звертала увагу. А ось контингент… Не дарма такий стереотип до Трої вцепився.
Конфиденциальность 07 февраля в 10:43
Ответ дляДиверсификация
Власник давно вже проживає закордоном. Кажуть, що житло вже місяці чотири висить на продажі. Ніхто не хоче. (Бо частіше на таке оголошення відгукувались переселенці, але їм район то розташування не підходило) Така ціна, тому що власник хоче поскоріше вже її продати.
Це нереально низька ціна. Дивно, що її досі не продали. Значить є якісь нюанси окрім контингенту.
Мира всем 07 февраля в 10:44
Ответ дляЛика-прилипка
Автор, я зараз проживаю, як раз біля Фестивального. І дуже часто спостерігаю, за як ви сказали «цікавими» людьми. Біля Еко-маркета дужа часто пасуться грабіжники. Дійсно є специфічний контингент. Навіть почала жаліти, що обрала тут квартиру на оренду. Планую переїхати. Тому брати під виплату, я тут не наважилась би. Одне діло орендувати житло, завжди можешь переїхати, якщо щось не подобається. А ось купувати…
Специфічний контингент як і грабіжники є у кожному районі. Район Фестивального, однозначно, ліпше для проживання в порівнянні з кінцем Троєщини.
Дуже здивувала ціна на двокімнатну квартиру на Фестивальному, там і близько не має таких низьких цін. Вас дурять, так як ціна нереальна навіть на однокімнатну квартиру в цій локаціі.
Лика-прилипка 07 февраля в 10:45
Ответ дляДиверсификация
Власник давно вже проживає закордоном. Кажуть, що житло вже місяці чотири висить на продажі. Ніхто не хоче. (Бо частіше на таке оголошення відгукувались переселенці, але їм район то розташування не підходило) Така ціна, тому що власник хоче поскоріше вже її продати.
Воно того не коштує, краще вже взяти в іпотеку дорожче житло. Може не в дуже гарному стані. Але в кращому районі.
Конфиденциальность 07 февраля в 10:45
Ответ дляЛика-прилипка
О так. На чистоту не звертала увагу. А ось контингент… Не дарма такий стереотип до Трої вцепився.
10 років прожила на початку Трої біля Дніпровських веж. Нормальний там контингент, не гірший ніж на Оболоні.
Лика-прилипка 07 февраля в 10:50
Ответ дляКонфиденциальность
10 років прожила на початку Трої біля Дніпровських веж. Нормальний там контингент, не гірший ніж на Оболоні.
Можливо то мені так пощастило і такі люди потраплялися 😅 Але все ж таки, на Троєщині дуже похмуро. Тепер розумію людей, які негативно розповідали про Троєщину.
4 1
Несу пургу 07 февраля в 10:59
Ответ дляЛика-прилипка
Можливо то мені так пощастило і такі люди потраплялися 😅 Але все ж таки, на Троєщині дуже похмуро. Тепер розумію людей, які негативно розповідали про Троєщину.
Та ладно. Я нещодавно на Нивках була-ото похмуро. Блеск и нищета куртизанок. Брудно,шумно,занедбано. З одного боку новострої-з іншого розвалини. На Троєщина немає такого ,парки,подвір´я чисті.
Оскорбляю всячески 07 февраля в 11:06
Народилась і виросла у тому районі. ’Контингента’ , про який ви розповідаєте, особливо не зустрічала. Зараз живу в ЖК Милославичі (кінець Троєщина), різниці в людях не бачу
Оскорбляю всячески 07 февраля в 11:09
Ответ дляДиверсификация
26000$
99,9% що це проблемна квартира, а історія про власника за кордоном видумана.
Ніхто не буде продавати з дисконтом 50%, навіть, якщо дуже швидко хочеться
Лика-прилипка 07 февраля в 11:11
Ответ дляНесу пургу
Та ладно. Я нещодавно на Нивках була-ото похмуро. Блеск и нищета куртизанок. Брудно,шумно,занедбано. З одного боку новострої-з іншого розвалини. На Троєщина немає такого ,парки,подвір´я чисті.
Я таке на Теремках бачила з однієї сторони нові будинки з іншої поряд, занедбані старі і страшні. Якось зовсім не гарно виглядає.
СирОжино пирОжино 07 февраля в 11:29
Не берите, у мужа квартира в шикарном новострое, Радунская, но как я мечтаю отсюда уехать, не район, а грусть, развивается депрессия, деревьев нет, природы мало (есть речка Десна), но там тоже как то грустно, только недавно обустроили тот пляж Троещтна и то слава Богу, но я лично туда не езжу, иногда на шашлыки, вокруг странные люди, высокие не понятно как построенные бетонные гиганты, рандом постройки просто, смотришь на это старье, грустно. С ребенком в коляске хожу гуляю над дорогой, дышу газами, воздуха нет, так как природы мало. Судорожно смотрю варианты покупки ДОМА с территорией и возле леса, вот настолько мне грустно здесь жить. А дом у нас прекрасный и очень надежный и с ОССБ повезло. Но местность оставляет желать лучшего. Особенно когда во время войны гулять не поедешь куда то в другие города или страны
Лика-прилипка 07 февраля в 11:41
Ответ дляСирОжино пирОжино
Не берите, у мужа квартира в шикарном новострое, Радунская, но как я мечтаю отсюда уехать, не район, а грусть, развивается депрессия, деревьев нет, природы мало (есть речка Десна), но там тоже как то грустно, только недавно обустроили тот пляж Троещтна и то слава Богу, но я лично туда не езжу, иногда на шашлыки, вокруг странные люди, высокие не понятно как построенные бетонные гиганты, рандом постройки просто, смотришь на это старье, грустно. С ребенком в коляске хожу гуляю над дорогой, дышу газами, воздуха нет, так как природы мало. Судорожно смотрю варианты покупки ДОМА с территорией и возле леса, вот настолько мне грустно здесь жить. А дом у нас прекрасный и очень надежный и с ОССБ повезло. Но местность оставляет желать лучшего. Особенно когда во время войны гулять не поедешь куда то в другие города или страны
Я винаймаю на Троєщині, 4к з гарним ремонтом, але будинок 80-90-х років. Хоча і будинок піддержують в гарному стані. Але Троєщина для мене ну дуже якась вже депресивна і сіра. І відчувається, якась віддаленість. Не знаю, як описати це відчуття. З радістю переїхала би в 2к, але кудись на правий берег. На Оболонь наприклад. Дуже там подобається. Якась своя атмосфера. Якщо звичайно у автора «прикипить душа» до цього району, тоді можна купувати. Але я не змогла полюбити Троєщину. Підсобиру трохи коштів і на правий берег.
Несу пургу 07 февраля в 11:53
Ответ дляОскорбляю всячески
Народилась і виросла у тому районі. ’Контингента’ , про який ви розповідаєте, особливо не зустрічала. Зараз живу в ЖК Милославичі (кінець Троєщина), різниці в людях не бачу
Привіт,сусідка
Несу пургу 07 февраля в 11:56
Ответ дляСирОжино пирОжино
Не берите, у мужа квартира в шикарном новострое, Радунская, но как я мечтаю отсюда уехать, не район, а грусть, развивается депрессия, деревьев нет, природы мало (есть речка Десна), но там тоже как то грустно, только недавно обустроили тот пляж Троещтна и то слава Богу, но я лично туда не езжу, иногда на шашлыки, вокруг странные люди, высокие не понятно как построенные бетонные гиганты, рандом постройки просто, смотришь на это старье, грустно. С ребенком в коляске хожу гуляю над дорогой, дышу газами, воздуха нет, так как природы мало. Судорожно смотрю варианты покупки ДОМА с территорией и возле леса, вот настолько мне грустно здесь жить. А дом у нас прекрасный и очень надежный и с ОССБ повезло. Но местность оставляет желать лучшего. Особенно когда во время войны гулять не поедешь куда то в другие города или страны
На Трое воздух чистый, Десна -йодисто-бромная вода,очень полезно дышать.