Кайдашева дочка• 07 февраля 2024

Ось кажуть треба захищати країну, людей в ній.А я тупа не розумію

Кого має захищати мій чоловік ,або син?Або чіісь чоловіки.Тих людей які продавали свій голос за гречку?За макарони та олію?Які не думали як далі будуть жити іх діти та онуки?Чому молоді тепер повинні йти в могилу?Хто за Зеленського голосував?Хай ідуть усі тепер на фронт.А потім інших посилайте.У нас і після війни не буде добра в країні якщо будемо вибирати за гречку,або тому що він гарненький і смішний ,або тільки б не Петя.Мені цікаво хто обирав Кучму, як ці люди себе почувають?Чому коли віддавали ядерку,або пиляли літаки ,,а ракети за газ віддавали ніхто не вийшов на майдан?Чому внуки мають тепер вигрібати те гімно що зараз?Так треба захищати країну бо старенькі вже в Европу не поїдуть.Вони хочуть дожити в своїй хаті.Та Чому ж ви про свою хату і де ви будете доживати не подумали 30 років тому?
oboeva• 07 февраля 2024
Ответ дляKira2022
Так может пусть воюют те кому это надо, а не просто всех мужиков отлавливать на улицах? Какое дело должно быть моему мужу до желаний чужих людей? Почему он должен умирать за чужие хотелки?
Ещё лучше,напали на нас и война нужна тоже нам, логика прости Господи,женская
Kira2022• 07 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Каким образом?
Прямым, а вы не в курсе когда это началось? До 22 года кто то бомбил всю Украину?
oboeva• 07 февраля 2024
Ответ дляKira2022
Вы не могли бы ответить на вопрос,а не задавать без ответа встречные. Давайте как-то по очереди.
Rolisa• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
1) куди саме везли? За яку сторону?
2) звісно, люди збиралися в компанії і їхали разом, разом найняти той автобус було легше.
3) згадайте чому саме почався майдан
4) так вам особисто заплатили і ви бачили своїми очима?
Майдан начался с того что людей побили. Сейчас их и бьют и воруют, и открыто заявляют, что в колени стрелять надо при неповиновении.
Где майдан?
Kira2022• 07 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Ну вот я так и вижу, только эти женщины умирать чужих мужчин отправляют, а не сами идут
lyudai• 07 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
В ТРО були моя родина, чоловік, родичі сусіди і однокласники
В більшості, всіх кинули
Помирати
Чи мені треба то знову - ні
У вас хтось гинув на війні ? В мене так, я більш того не хочу
При чому тут Америка ?
Про війну не знали ? Не готувались
Чому танки їхали як у себе вдома ?
Чому здали міста ?
До кордону я доїхала тільки дякуючи ОБСЄ, які вивозили студентів
Але, то вдача . Лотерея
Припиніть викручуватися. Ви написали, що вас ніхто не захищав в лютому 22 року. А хто дав Вам змогу живою та неушкодженою вирватися з Ірпеня чи звідки там виїхали? Швидко ж Ви все забули(
Kira2022• 07 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Так я ответили или факт отсутствия того, что началось в 22 году для вас не ответ?
Sunny Hanny• 07 февраля 2024
Ответ дляRolisa
Где майдан?
Війна в країні. Чи шо?
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляСонная Сова
А вы та Пироженка шо везде матрех видит?)))
Я нічого не писала про матрьох, але вам краще знати про себе хто ви є))
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Вас удивляет что до войны многим ок было?
Ну и ещё секрет открою до войны 2 года выехать было практически нереально по рабочим визам из-за ковида
Як нереально, кордони ж були відкриті ))
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляНаталия-41db
Так. Краще тихенько «чіліти», ніж так відверто мішати людей з гівном.
Кому що совість дозволяє
Сонная Сова• 07 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Ну вы с чего то ж решили шо я должна быть только в одной теме) А от меня за сегодня только 1 комментарий был кроме этой темы) и я там без анонима писала, а вы спалились))))))))
Spicy -02f0• 07 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
А визы не давали)
Знаю трёх людей в такой ситуации. Одному выдачу гражданства приостановили, как раз в начале войны получил и ещё двое в 20 с рабочими видами в Германию и Канаду пролетели
liss• 07 февраля 2024
Ответ дляlyudai
Чоловік воює.
Ще питання?
Верим .
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляСонная Сова
Ви про що взагалі, якийсь поток сознанія
liss• 07 февраля 2024
Ответ дляlyudai
Чоловік.
Не очікували такої відповіді?
Очыкувала тільки таку :))))
Viktoria_St• 07 февраля 2024
Ответ дляKira2022
С момента как его снесли, но Петя выровнял ситуацию, но наш народ не остановить, добился своего выбрав Вову)
Какую ситуацию выровнял педя если Крым и банановые были под рашкой?
Daria0000• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Ви особисто бачили як платили? Вам заплатили?
А Вы верите,что такого масштаба события начинаются без организации и спонсирования? Может мы с Вами живём в разных мирах?
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляSpicy -02f0
А визы не давали)
Даного користувача шанельки з якою у мене був діалог це не стосується, перечитайте всі її відповіді, вона писала що жила де хотіла і в тому числі в Європі
Сонная Сова• 07 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Да-да) увиливайте теперь)))))
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляСонная Сова
Да-да) увиливайте теперь)))))
Від чого я увіліваю ?
Kira2022• 07 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
Ну Крым то как бы турчинова косяк, а вот лднр не поползли дальше и мы жили нормально, в сравнении как сейчас. Это при том, что в тот момент армии не было вообще.
Spicy -02f0• 07 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
И что? Многие и до войны выехать пытались, и 2 предвоенных года очень из планы подпортило
Daria0000• 07 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Хапуги и воры сбегут заграницу,останемся мы с кацапами один на один
Хапуги и воры в жизни не уедут никуда. Как брали взятки, так и берут,только в других размерах.
Как воровали, так и воруют. Чего одна гум помощь стоит... вообще тема такая себе..
katenka_• 07 февраля 2024
Ответ дляKira2022
Не ваш дом Петя отдал, поэтому для вас он ’выровнял’, не своё - не жалко
Viktoria_St• 07 февраля 2024
Ответ дляKira2022
В прямом, остановил в самом начале
Как остановил? Сдав банановые республики и Крым? Устроив Иловайский котел и утилизацией совковых боеприпасов? гЭрой💪
Daria0000• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Що зрозуміло?
Ви стверджуєте, що Майдан проплачений. Вам особисто заплатили? Ви власними очима бачили докази?

А сусідка казала ...то я можу сказати що ви гола по Хрещатику бігали.
Вы слишком наивны ))
Сонная Сова• 07 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Від чого я увіліваю ?
Ой все) от своих слов увиливаете в теме под анонимом))) Ну проще конечно похлопать ресничками и ’я не я’))) Как наивно)))
Kira2022• 07 февраля 2024
Ответ дляkatenka_
Моих друзей, а Вова и мой дом отдает и ещё семью забирает, а возможно и жизнь, так лучше?
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляСонная Сова
Дана тема якщо ви не помітили без аноніма