Дівчата, хто зараз проходить ЕКЗ/ІКСІ? Можемо поспілкуватися з ціллю взаємопідтримки 🤞
Це мій перший, і сподіваюсь успішний протокол.
Опля Картопля• 07 февраля 2024
Ответ дляFlatwhite
О, як самопочуття? Це перший раз Ваш?
Так, перший раз.
В цілому все було нормально по відчуттям.
Але десь 5 днів я потім поверталась до норми.
На роботу я ходила, все ок.
Але були неприємні відчуття.
І після пункції сильно груди боліли кілька днів.
Сказали є така побочка
На роботу я ходила, все ок.
Але були неприємні відчуття.
Сказали є така побочка
Опля Картопля• 07 февраля 2024
Ответ дляFlatwhite
Клініка Гришенко, Київ
Я поки на етапі стимуляції
Бажаю гарного врожаю яйцеклітин)
Ответ дляОпля Картопля
Так, перший раз.
На роботу я ходила, все ок.
Але були неприємні відчуття.
Сказали є така побочка
На роботу я ходила, все ок.
Але були неприємні відчуття.
Сказали є така побочка
Хай все буде легко і максимально успішно🙏🏼 А в якій Ви клініці робите?
Багато яйцеклітинок вийшло?
Через скільки плануєте перенесення?
Багато яйцеклітинок вийшло?
Через скільки плануєте перенесення?
МУСЯкомарова• 07 февраля 2024
Ответ дляFlatwhite
Багато яйцеклітинок вийшло?
Через скільки плануєте перенесення?
Багато яйцеклітинок вийшло?
Через скільки плануєте перенесення?
а якщо не секрет, розкажіть, будьласка, скільки це коштує, увесь протокол?
МУСЯкомарова• 07 февраля 2024
Ответ дляFlatwhite
Сама стимуляція з ІКСІ 86 тис разом з препаратами і візитами до лікаря.
Переніс одного ембріона 18 тис, + носії для кожного ембріона і заморозка десь по 6 тисяч
дякую
Опля Картопля• 07 февраля 2024
Ответ дляFlatwhite
Дякую)
Але я вже 4 день колю і не відчуваю нічого, а моя лікар обіцяла розпираючі відчуття
Ближче до пункції буде весь спектр відчуттів)
Скільки фолікул у вас було на старті?
Опля Картопля• 07 февраля 2024
Ответ дляFlatwhite
ПГД не плануєте робити?
Опля Картопля• 07 февраля 2024
Ответ дляFlatwhite
Багато яйцеклітинок вийшло?
Через скільки плануєте перенесення?
Багато яйцеклітинок вийшло?
Через скільки плануєте перенесення?
Про подальшу нашу тактику не знаю. Після візиту до лікаря знатиму які наші подальші дії)
В мене знижений резерв, тому багато не очікувалося клітин(
В мати і дитина робимо
Зараз на дієті• 07 февраля 2024
В телеграмі є група ЕКЗ/ЕКО/IVF, доєднайтесь і спілкуйтесь з дівчатами
Опля Картопля• 08 февраля 2024
Ответ дляFlatwhite
Думаю робити, щоб потім не шкодувати.
Хоча ми робили каріотип пари і все норм.
А Ви?
Так, відправили на перевірку.
Чекаємо
Зубожиння• 08 февраля 2024
Ответ дляFlatwhite
Дякую)
У меня вообще никаких ощущений в стимуляции и после пункции.
Когда правильные дозы подобраны, то все проходит без симптомов. Мне советовал врач диету соблюдать, может и это повлияло на отличное самочувствие и результат.
Вам верно написали, полно групп в телеге.
Зубожиння• 08 февраля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
5 тыс дол у нас ушло. Это все: анализы, заморозки, покупка препаратов, те, что в программе, их мне не хватило, пгд 3м эмбрионам, перенос, норм поддержка первые 3 мес.
Сумма всегда выше, чем та что пишут клиники на своих сайтах. Все случаи индивидуальны, никто не знает, сколько нужно стимуляций, будут ли эмбрионы, какие анализы нужны будут именно вам.
3 тыс дол это оплата программы, все остальное это уже доплаты различные.
Зубожиння• 08 февраля 2024
Ответ дляFlatwhite
Думаю робити, щоб потім не шкодувати.
А Ви?
Кариотип не имеет отношения у пгд. Мы тоже делали кариотип, но и пгд делали, тк возраст 35+. Ну и мы пол ребенка выбирали.
Гопница-Советчица• 08 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Так, перший раз.
На роботу я ходила, все ок.
Але були неприємні відчуття.
Сказали є така побочка
На роботу я ходила, все ок.
Але були неприємні відчуття.
Сказали є така побочка
а там наркоз якийсь роблять чи як воно? дуже боляче пункція?
Опля Картопля• 08 февраля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Легкий внутрішньовенний наркоз.
Процедура триває хвилин 10.
Потім годинку лежиш в палаті і далі йдеш додому)
Під час процедури звісно нічого не боляче. Після є певні неприємні відчуття.
Але все індивідуально і залежить від кількості фолікулів.
Просто є різниця пунктувати 5 чи 50 фолікул)
Процедура триває хвилин 10.
Гопница-Советчица• 08 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Легкий внутрішньовенний наркоз.
Процедура триває хвилин 10.
А у вас скільки напунктували, якшо не секрет?
Я читала, що можуть бути і пусті, а це зразу видно, якшо пусті чи пунктують все підряд, а потім розбираються?
Опля Картопля• 08 февраля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Пунктують все підряд, а потім розбираються.
Ніяк не побачити чи є там яйцеклітина до пункції.
В мене було на 1 яйцеклітину менше за фолікули.
Там багато моментів чому може її не бути.
Але вони ще мають бути зрілі. Тобто не кожна яйцеклітина підходить для запліднення
Залатавая• 12 февраля 2024
Я вже на етапі підготовки до ембріотрансферу. Протокол починала в листопаді (сама стимуляція). А до репродуктолога звернулась ще в серпні, потім довгий цикл усіх можливих обстежень та аналізів був.Я підраховувала усі-усі ці витрати ще з серпня і сума вже за 200 тис перевалила....я вже і перестала рахувати
Ответ дляЗалатавая
Удачі Вам! Хай все вдається 🤞
Ого, а чому такий довгий період пройшов між стимуляцією і трансфером ?