Flatwhite• 07 февраля 2024

Дівчата, хто зараз вступив в протокол ЕКЗ?

Дівчата, хто зараз проходить ЕКЗ/ІКСІ? Можемо поспілкуватися з ціллю взаємопідтримки 🤞
Це мій перший, і сподіваюсь успішний протокол.
Залатавая• 13 февраля 2024
Ответ дляFlatwhite
Удачі Вам! Хай все вдається 🤞

Ого, а чому такий довгий період пройшов між стимуляцією і трансфером ?
Дуже Вам дякую) І Вам бажаю, щоб все вдалось) Ну мені ще робили гістероскопію, лікувала хронічний ендометрит, потім брали пайпель-біопсію, щоб перевірити, чи все добре пролікувалось. І ось тепер буде в березні перенос на блокаді (2 уколи Дифереліну).

Птица секретарь• 20 февраля 2024
Ответ дляЗалатавая
У меня тоже 2я попытка была на Диферолине и все получилось ☺️ и еще во 2ю попытку делали СЭМ тест на определение «окна имплантации»