НЛОша• 07 февраля 2024
А що з розсади ви вже посіяли із квітів та городини?
У кого петунії, який вже день і які виросли? Ось мої, там, де мало, сортові в гранулах, засмутили мене трохи. А там, де більше, із зібраного мною насіння. Ще зійшли жоржини і три сортових сальвії( Може, порадите якісне насіння?
Свас в шоке• 07 февраля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Хто підкаже: чим дешево і сердито підсвітити рослини? Бо квітів дуже багато, всі підвіконня заставлені, а ще й додаються квіти з вулиці (пеларгонії). А на одному вікні сонця катастрофічно мало.
Я нічого не вирощую в квартирі, але в сусідніх будинках бачу три квартири, де вся кімната малинова . К одній квартирі видно купу стелажів. Може на продаж вирощують кімнатні, а може чумачечні дачники для себе
НЛОша
• 07 февраля 2024
Ответ дляСвас в шоке
Ого
А потім в кашпо?
Ні, прямо на клумби, у мене приватний будинок. Я люблю низькі квіти і щоб постійно цвіли, бо клумби невеликі.
Меня не звали• 07 февраля 2024
Ответ дляНЛОша
З гранулок у мене завжди або зовсім не сходять, або пару штучок. А з простого насіння сходять нормально, ростуть на звичайному підвіконні. Два рази пікірую, після пікіровки підгодовую - і все.
Спасибо! Значит, возьму обычные семена. Хочется петунии, но хочется попроще. И чтобы взошли )
Меня не звали• 07 февраля 2024
Ответ дляВідповів всім
Я вперше посіяла петунію в прошлому році, тут вичитала що гарно сіяти по снігу в горщик. Сніг тане і затягує насіння в землю. Так і зробила. Повилазило дуже багато росточків, а насіння покупне було і мало. Дивлячись на кількість, я вирішила що то бур´ян і викинула майже все. Пару рослинок віддала сестрі, бо вона мені доказувала що то петунія. Такі да, була петунія, але зовсім не те що я купувала. Цього року теж буду сіяти, але вже своє насіння. Тільки снігу немає)
О, это интересный метод для мелких семян. Помню, мама так сельдерей сеяла.
Спасибо, напомнили. Если будет снег, попытаюсь так посадить :) Мне кажется еще будет он. И как выпадет - время сеять петунии :)
Свас в шоке• 07 февраля 2024
Ответ дляНЛОша
Я два роки підряд купувала. Перший в грунт- постійно йшли дощі і вони виглядали не дуже, другий в кашпо, то навпаки сухе і спекотне було. Перестала морочитись. Тепер тільки на багаторічні витрачаю час
Відповів всім• 07 февраля 2024
А ще, свекруха навчила, вона купує перець в маркеті, зараз взимку, збирає з нього насіння і садить його. В тому році в неї був гарний перець. Я теж зібрала насіння з новорічного перцю. Потикаю по 2 зернинки в стаканчики пластикові, так і висаджувати буду в землю. Ну це якщо виростить розсада. Але сіяти буду після 20го лютого.
Свас в шоке• 07 февраля 2024
Ответ дляМеня не звали
У мами багато років підряд в ящиках на балконі росла проста, яка вона ароматна, Сортова шикарна і різноманітна, але нажаль, не пахне
НЛОша
• 07 февраля 2024
Молчалка• 07 февраля 2024
Ответ дляНЛОша
Давно зійшли? Мені здається, мої дрібнуваті.
10 дней назад посеяла, только вылазят
НетЕщеНаверное• 07 февраля 2024
Ответ дляВідповів всім
От і я спробувала, перець Капі .
Більше поки ще нічого не сіяла. Через тиждень буду вкорінювати сурфінію та пеларгонію. У кінці лютого посаджу перець і баклажани. Помідори і квіти вже в березні.
Зараз потрібно досвічувати і температуру знижувати.
Меня не звали• 07 февраля 2024
Ответ дляСвас в шоке
Спасибо :) Я не слишком разбираюсь, мне все цветы красивые. И должны пахнуть. Вот как хорошо подсказали - теперь точно не возьму дорогие сорта/гибриды :)
В рот не ложи• 07 февраля 2024
Ответ дляВідповів всім
Я так робила.
Але перець виявився пізнього сорту
НЛОша
• 07 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
От і я спробувала, перець Капі .
Гарно. А у вас сурфінія зимує в домі? Як?
Звезда в шоке• 07 февраля 2024
Ответ дляНЛОша
Отак подобається, але треба,щоб хтось рукастий гарно зробив.
А лампа яка? Наприклад, світлодіодні дуже мало споживають, та чи вистачить їх світла (кількості та якості) для квітів
Звезда в шоке• 07 февраля 2024
Ответ дляСвас в шоке
Так, я теж бачила, і рожеві, і фіолетові, і просто білий колір. А яка треба? Спеціальні фітолампи дуже дорого коштують. В інтернеті пишуть: можна іншими, тільки треба розібратися ..... А як його розібратися
Звезда в шоке• 07 февраля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Светодиодную лампу ставлю настоьную
Звичайну настільну? Чи потрібна певна потужність тієї лампи? Справді вистачає світла?
Ноу коммент• 07 февраля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Це яких? Звичайних червоних?
Не знаю. Сестра сказала, что накупила маме в Украине тюльпанов и семена овощей под заказ))
Відповів всім• 07 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
От і я спробувала, перець Капі .
Таке у Вас гарне, стук-стук по дереву)). Аж руки почали чухатись, вже хочеться щось робити.
Відповів всім• 07 февраля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Я так робила.
Але перець виявився пізнього сорту
Воно мабуть так і є, якщо він взимку продається. Але для різноманіття хай буде
Свас в шоке• 07 февраля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Читала, що фітолампа з часом втрачає свої властивості. І можна досвічувати лампами денного світла одразу
Нічна ненажера• 08 февраля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Использую обыкновенную с белым светом лампочку. Можно и фитолампочку купить, то еще лучше будет. Цоколь у нее такой же.
НетЕщеНаверное• 08 февраля 2024
Ответ дляНЛОша
Зимує на закритому балконі, потім вкорінюю живці. Зараз виглядає так
НетЕщеНаверное• 08 февраля 2024
Ответ дляВідповів всім
Минулого року саджала в березні, то влітку їли вже